Harde woorden bij KV Mechelen: "Bekerfinale? Absoluut niet klaar"

door
Harde woorden bij KV Mechelen:

KV Mechelen beleeft een grijs seizoen in de Jupiler Pro League en kon dat ook zondag niet opfleuren. Tegen Club Brugge bleek het kansloos en na 20 minuten was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld na twee goals van Noa Lang. Ook daarna legde Malinwa weinig op de mat en uiteindelijk liep het tegen een pijnlijke 0-3 aan. Dat zorgde voor harde woorden achteraf.


Steven Defour was allesbehalve te spreken over de prestatie van zijn ploeg. "We waren niet klaar om aan de wedstrijd te beginnen, we hebben het weggegeven in de eerste dertig minuten. Club won elk duel, had elke tweede bal en we speelden te veel achteruit. Wanneer we kunnen, moeten we vooruit leren spelen. We konden hun intensiteit niet matchen", stelde hij vast op de website van KV Mechelen. "We zijn niet klaar voor de bekerfinale. Het tempo is te laag."

KV Mechelen heeft nog vier weken om zich klaar te stomen voor die bekerfinale, die dé kans is om het seizoen nog wat kleur te geven. Op 30 april zullen ze daarin moeten zien af te rekenen met Antwerp, maar makkelijk zal dat zeker niet worden. En het zal natuurlijk een pak beter moeten dan wat KVM tegen Club liet zien.

ACHTER DE FEITEN AANLOPEN
Dat beseft ook Nikola Storm. "We wilden wel een goed resultaat neerzetten, maar na twintig minuten staan we nul-twee achter en hebben we alle duels verloren. Dan loop je meteen achter de feiten aan", aldus de flankaanvaller. "In de tweede helft hadden we een paar kansen, maar mijn pogingen gingen niet binnen. Dat waren de enige momenten om toch nog een wedstrijd te krijgen. Als ploeg hebben we te weinig gebracht vandaag. De komende drie wedstrijden moeten beter om met een goed gevoel naar de bekerfinale te gaan."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

Maakt dit KV Mechelen kans in de bekerfinale?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

42
42
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

76
76
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

213
213
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

174
174
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

291
291
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

361
361
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

156
156
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

291
291
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

942
942
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

391
391
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

293
293
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

794
794
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

223
223
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

738
738
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1063
1063

Meer sportnieuws