Harde woorden bij KV Mechelen: "Bekerfinale? Absoluut niet klaar"

296 stemmen
Harde woorden bij KV Mechelen:

KV Mechelen beleeft een grijs seizoen in de Jupiler Pro League en kon dat ook zondag niet opfleuren. Tegen Club Brugge bleek het kansloos en na 20 minuten was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld na twee goals van Noa Lang. Ook daarna legde Malinwa weinig op de mat en uiteindelijk liep het tegen een pijnlijke 0-3 aan. Dat zorgde voor harde woorden achteraf.


Steven Defour was allesbehalve te spreken over de prestatie van zijn ploeg. "We waren niet klaar om aan de wedstrijd te beginnen, we hebben het weggegeven in de eerste dertig minuten. Club won elk duel, had elke tweede bal en we speelden te veel achteruit. Wanneer we kunnen, moeten we vooruit leren spelen. We konden hun intensiteit niet matchen", stelde hij vast op de website van KV Mechelen. "We zijn niet klaar voor de bekerfinale. Het tempo is te laag."

KV Mechelen heeft nog vier weken om zich klaar te stomen voor die bekerfinale, die dé kans is om het seizoen nog wat kleur te geven. Op 30 april zullen ze daarin moeten zien af te rekenen met Antwerp, maar makkelijk zal dat zeker niet worden. En het zal natuurlijk een pak beter moeten dan wat KVM tegen Club liet zien.

ACHTER DE FEITEN AANLOPEN
Dat beseft ook Nikola Storm. "We wilden wel een goed resultaat neerzetten, maar na twintig minuten staan we nul-twee achter en hebben we alle duels verloren. Dan loop je meteen achter de feiten aan", aldus de flankaanvaller. "In de tweede helft hadden we een paar kansen, maar mijn pogingen gingen niet binnen. Dat waren de enige momenten om toch nog een wedstrijd te krijgen. Als ploeg hebben we te weinig gebracht vandaag. De komende drie wedstrijden moeten beter om met een goed gevoel naar de bekerfinale te gaan."

LEES OOK: Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

🚀

Maakt dit KV Mechelen kans in de bekerfinale?

Meest recent

Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de openingswedstrijd tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan volledig losbarsten. Straks ...

7
7
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

65
65
Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

10
10
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

228
228
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

27
27
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

33
33
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

76
76
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

79
79
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

61
61
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

39
39
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

231
231
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

149
149
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

280
280
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

211
211
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

342
342
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

476
476
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

216
216
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

78
78
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

81
81
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

92
92
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

166
166
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

219
219
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

324
324
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

616
616
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

147
147

Meer sportnieuws