Harde woorden bij KV Mechelen: "Bekerfinale? Absoluut niet klaar"

296 stemmen
Harde woorden bij KV Mechelen:

KV Mechelen beleeft een grijs seizoen in de Jupiler Pro League en kon dat ook zondag niet opfleuren. Tegen Club Brugge bleek het kansloos en na 20 minuten was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld na twee goals van Noa Lang. Ook daarna legde Malinwa weinig op de mat en uiteindelijk liep het tegen een pijnlijke 0-3 aan. Dat zorgde voor harde woorden achteraf.


Steven Defour was allesbehalve te spreken over de prestatie van zijn ploeg. "We waren niet klaar om aan de wedstrijd te beginnen, we hebben het weggegeven in de eerste dertig minuten. Club won elk duel, had elke tweede bal en we speelden te veel achteruit. Wanneer we kunnen, moeten we vooruit leren spelen. We konden hun intensiteit niet matchen", stelde hij vast op de website van KV Mechelen. "We zijn niet klaar voor de bekerfinale. Het tempo is te laag."

KV Mechelen heeft nog vier weken om zich klaar te stomen voor die bekerfinale, die dé kans is om het seizoen nog wat kleur te geven. Op 30 april zullen ze daarin moeten zien af te rekenen met Antwerp, maar makkelijk zal dat zeker niet worden. En het zal natuurlijk een pak beter moeten dan wat KVM tegen Club liet zien.

ACHTER DE FEITEN AANLOPEN
Dat beseft ook Nikola Storm. "We wilden wel een goed resultaat neerzetten, maar na twintig minuten staan we nul-twee achter en hebben we alle duels verloren. Dan loop je meteen achter de feiten aan", aldus de flankaanvaller. "In de tweede helft hadden we een paar kansen, maar mijn pogingen gingen niet binnen. Dat waren de enige momenten om toch nog een wedstrijd te krijgen. Als ploeg hebben we te weinig gebracht vandaag. De komende drie wedstrijden moeten beter om met een goed gevoel naar de bekerfinale te gaan."

LEES OOK: Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge
156

Maakt dit KV Mechelen kans in de bekerfinale?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

53
53
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

54
54
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

40
40
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

126
126
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

394
394
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

542
542
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

488
488
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

86
86
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

406
406
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

549
549
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

240
240
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

469
469
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

736
736
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

224
224
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

575
575
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

757
757
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

630
630
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

744
744
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws