Harde woorden bij KV Mechelen: "Bekerfinale? Absoluut niet klaar"

door
Harde woorden bij KV Mechelen:

KV Mechelen beleeft een grijs seizoen in de Jupiler Pro League en kon dat ook zondag niet opfleuren. Tegen Club Brugge bleek het kansloos en na 20 minuten was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld na twee goals van Noa Lang. Ook daarna legde Malinwa weinig op de mat en uiteindelijk liep het tegen een pijnlijke 0-3 aan. Dat zorgde voor harde woorden achteraf.


Steven Defour was allesbehalve te spreken over de prestatie van zijn ploeg. "We waren niet klaar om aan de wedstrijd te beginnen, we hebben het weggegeven in de eerste dertig minuten. Club won elk duel, had elke tweede bal en we speelden te veel achteruit. Wanneer we kunnen, moeten we vooruit leren spelen. We konden hun intensiteit niet matchen", stelde hij vast op de website van KV Mechelen. "We zijn niet klaar voor de bekerfinale. Het tempo is te laag."

KV Mechelen heeft nog vier weken om zich klaar te stomen voor die bekerfinale, die dé kans is om het seizoen nog wat kleur te geven. Op 30 april zullen ze daarin moeten zien af te rekenen met Antwerp, maar makkelijk zal dat zeker niet worden. En het zal natuurlijk een pak beter moeten dan wat KVM tegen Club liet zien.

ACHTER DE FEITEN AANLOPEN
Dat beseft ook Nikola Storm. "We wilden wel een goed resultaat neerzetten, maar na twintig minuten staan we nul-twee achter en hebben we alle duels verloren. Dan loop je meteen achter de feiten aan", aldus de flankaanvaller. "In de tweede helft hadden we een paar kansen, maar mijn pogingen gingen niet binnen. Dat waren de enige momenten om toch nog een wedstrijd te krijgen. Als ploeg hebben we te weinig gebracht vandaag. De komende drie wedstrijden moeten beter om met een goed gevoel naar de bekerfinale te gaan."

LEES OOK: KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

🚀

Maakt dit KV Mechelen kans in de bekerfinale?

Meest recent

Taravel vreest rampscenario: De Cat out tegen Club?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

44
44
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

42
42
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

317
317
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

175
175
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

101
101
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

94
94
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

139
139
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

51
51
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

518
518
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

45
45
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

61
61
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

78
78
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

361
361
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

98
98
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

158
158
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

327
327
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

339
339
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

260
260
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

117
117
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

197
197
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

111
111
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

154
154

Meer sportnieuws