RSCA'er geeft toe: "België? Wil voor Kameroen of Senegal spelen"

door
RSCA'er geeft toe:

Heel wat Belgische spelers hebben roots in andere landen. Eén van hen is de jonge Simion Michez. De flankspeler van RSC Anderlecht speelt bij de Futures en kan nog kiezen uit drie landen. Hij sprak zich uit over zijn toekomst als mogelijk international. Die legt wellicht niet bij de Rode Duivels.


Michez kan op termijn nog kiezen voor België, Kameroen en Senegal. Tegenover Joueurs Sénégalais gaf hij meer uitleg over zijn mogelijk voorkeur. “Ik heb nog geen definitieve keuze gemaakt, maar ik wil voor Senegal of Kameroen spelen voor de trots van mijn ouders. Ik weet dat ik een keuze zal moeten maken, maar momenteel weet ik het nog niet”, liet hij alvast weten.

POLYVALENT

Michez maakte dit seizoen de nodige progressie bij de Futures, al is het best vreemd dat hij daar toch regelmatig op de bank zit. Michez toonde zich al dit seizoen, maar is ook slachtoffer van zijn polyvalentie. Zo moest hij al opdraven als rechter- en linkerflankaanvaller, en ook als rechterflankverdediger. Op die laatste positie lijkt hij het meeste toekomst te hebben, maar Abdulrazak Ishaq krijgt daar steevast de voorkeur. Al kan die zeker niet overtuigen, ook niet bij de Futures.

Michez geniet wel al de nodige Belgische interesse. De 21-jarige speler is einde contract bij de Brusselaars en kan dus vrij onderhandelen met andere clubs. Hij speelde in het verleden ook voor Olympic Charleroi. Het is nog niet duidelijk of hij volgend seizoen ook nog voor de Belgische recordkampioen zal spelen.

LEES OOK: 'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Zal hij ooit doorbreken bij RSCA?

Meest recent

Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

13
13
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

19
19
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

21
21
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

115
115
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

37
37
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

72
72
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

29
29
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

175
175
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

133
133
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

150
150
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

54
54
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

68
68
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

605
605
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

364
364
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

593
593
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

431
431
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

316
316
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

120
120
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

379
379
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

193
193
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

301
301
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

368
368
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

55
55
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

126
126

Meer sportnieuws