RSCA'er geeft toe: "België? Wil voor Kameroen of Senegal spelen"

door
RSCA'er geeft toe:

Heel wat Belgische spelers hebben roots in andere landen. Eén van hen is de jonge Simion Michez. De flankspeler van RSC Anderlecht speelt bij de Futures en kan nog kiezen uit drie landen. Hij sprak zich uit over zijn toekomst als mogelijk international. Die legt wellicht niet bij de Rode Duivels.


Michez kan op termijn nog kiezen voor België, Kameroen en Senegal. Tegenover Joueurs Sénégalais gaf hij meer uitleg over zijn mogelijk voorkeur. “Ik heb nog geen definitieve keuze gemaakt, maar ik wil voor Senegal of Kameroen spelen voor de trots van mijn ouders. Ik weet dat ik een keuze zal moeten maken, maar momenteel weet ik het nog niet”, liet hij alvast weten.

POLYVALENT

Michez maakte dit seizoen de nodige progressie bij de Futures, al is het best vreemd dat hij daar toch regelmatig op de bank zit. Michez toonde zich al dit seizoen, maar is ook slachtoffer van zijn polyvalentie. Zo moest hij al opdraven als rechter- en linkerflankaanvaller, en ook als rechterflankverdediger. Op die laatste positie lijkt hij het meeste toekomst te hebben, maar Abdulrazak Ishaq krijgt daar steevast de voorkeur. Al kan die zeker niet overtuigen, ook niet bij de Futures.

Michez geniet wel al de nodige Belgische interesse. De 21-jarige speler is einde contract bij de Brusselaars en kan dus vrij onderhandelen met andere clubs. Hij speelde in het verleden ook voor Olympic Charleroi. Het is nog niet duidelijk of hij volgend seizoen ook nog voor de Belgische recordkampioen zal spelen.

LEES OOK: Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

Zal hij ooit doorbreken bij RSCA?

Meest recent

Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

70
70
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

17
17
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

50
50
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

235
235
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

99
99
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

466
466
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

320
320
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

272
272
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

453
453
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

19
19
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

57
57
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

488
488
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

375
375
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

254
254
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

305
305
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

95
95
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

703
703
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

262
262
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

502
502
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

746
746
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

217
217
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

436
436
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

197
197
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

196
196
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

179
179

Meer sportnieuws