RSCA'er geeft toe: "België? Wil voor Kameroen of Senegal spelen"

door
RSCA'er geeft toe:

Heel wat Belgische spelers hebben roots in andere landen. Eén van hen is de jonge Simion Michez. De flankspeler van RSC Anderlecht speelt bij de Futures en kan nog kiezen uit drie landen. Hij sprak zich uit over zijn toekomst als mogelijk international. Die legt wellicht niet bij de Rode Duivels.


Michez kan op termijn nog kiezen voor België, Kameroen en Senegal. Tegenover Joueurs Sénégalais gaf hij meer uitleg over zijn mogelijk voorkeur. “Ik heb nog geen definitieve keuze gemaakt, maar ik wil voor Senegal of Kameroen spelen voor de trots van mijn ouders. Ik weet dat ik een keuze zal moeten maken, maar momenteel weet ik het nog niet”, liet hij alvast weten.

POLYVALENT

Michez maakte dit seizoen de nodige progressie bij de Futures, al is het best vreemd dat hij daar toch regelmatig op de bank zit. Michez toonde zich al dit seizoen, maar is ook slachtoffer van zijn polyvalentie. Zo moest hij al opdraven als rechter- en linkerflankaanvaller, en ook als rechterflankverdediger. Op die laatste positie lijkt hij het meeste toekomst te hebben, maar Abdulrazak Ishaq krijgt daar steevast de voorkeur. Al kan die zeker niet overtuigen, ook niet bij de Futures.

Michez geniet wel al de nodige Belgische interesse. De 21-jarige speler is einde contract bij de Brusselaars en kan dus vrij onderhandelen met andere clubs. Hij speelde in het verleden ook voor Olympic Charleroi. Het is nog niet duidelijk of hij volgend seizoen ook nog voor de Belgische recordkampioen zal spelen.

LEES OOK: Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Zal hij ooit doorbreken bij RSCA?

Meest recent

6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

3
3
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

23
23
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

16
16
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

33
33
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

97
97
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

297
297
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

60
60
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

73
73
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

39
39
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

105
105
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

224
224
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

102
102
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

401
401
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

101
101
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

239
239
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

160
160
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

360
360
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

117
117
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

99
99
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

932
932
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

498
498
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

15
15
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

308
308
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

341
341

Meer sportnieuws