Vreven verrast: "Ik sprak met die twee Belgische clubs"

door
Vreven verrast:

Stijn Vreven leek even het nieuwe toptalent te zijn als Belgische trainer. Hij leverde goed werk bij Waasland-Beveren en NAC Breda, maar nadien ging het mis. Vreven zakte ondertussen af naar de lagere nationale reeksen in België. In TVL Sportcafé kwam hij met een opvallende anekdote.


Vreven ging vanaf 2010 goed van start als coach. Via Neerpelt, Lommel SK en Waasland-Beveren trok hij naar NAC. Hij deed het zeer goed en zelfs een team als KRC Genk hield hem in de gaten. Bij Beerschot leverde hij geen onaardig werk, maar het waren de passages bij Lokeren en Trencin die geen goede keuzes bleken te zijn.

OPVOLGER NILIS

Nadien werd het plots stil en eind 2022 dook Vreven plots op bij Dessel Sport. Enkele weken geleden geraakte bekend dat hij Luc Nilis opvolgt bij Belisia. Een rijke amateurclub waar hij een meerjarig contract ondertekende. Nochtans waren er ook gesprekken met ploegen uit de Challenger Pro League.

"Ik heb de afgelopen weken gesprekken gehad met Lierse en Dender. Maar daar vroegen ze niet eens achter mijn voetbalfilosofie… Dat kan je je toch niet voorstellen? Ik weet dat ik een bepaald imago had als voetballer en nu ook als coach. Je bent voor of tegen Stijn Vreven. Ik ben bijna 50 en ga niet meer vechten tegen die perceptie. Daarnaast is het voetbal ook veranderd en worden er andere keuzes gemaakt omtrent trainers. Bij Belisia had ik meteen een goed gevoel en daar kan ik volledig mijn ei kwijt”, liet Vreven weten.

LEES OOK: Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

9
9
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

49
49
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

23
23
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

65
65
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

61
61
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

79
79
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

154
154
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

162
162
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

316
316
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

159
159
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

226
226
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

131
131
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

118
118
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

376
376
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

425
425
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

380
380
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

421
421
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

260
260
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

348
348
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

710
710
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

371
371

Meer sportnieuws