Vreven verrast: "Ik sprak met die twee Belgische clubs"

door
Vreven verrast:

Stijn Vreven leek even het nieuwe toptalent te zijn als Belgische trainer. Hij leverde goed werk bij Waasland-Beveren en NAC Breda, maar nadien ging het mis. Vreven zakte ondertussen af naar de lagere nationale reeksen in België. In TVL Sportcafé kwam hij met een opvallende anekdote.


Vreven ging vanaf 2010 goed van start als coach. Via Neerpelt, Lommel SK en Waasland-Beveren trok hij naar NAC. Hij deed het zeer goed en zelfs een team als KRC Genk hield hem in de gaten. Bij Beerschot leverde hij geen onaardig werk, maar het waren de passages bij Lokeren en Trencin die geen goede keuzes bleken te zijn.

OPVOLGER NILIS

Nadien werd het plots stil en eind 2022 dook Vreven plots op bij Dessel Sport. Enkele weken geleden geraakte bekend dat hij Luc Nilis opvolgt bij Belisia. Een rijke amateurclub waar hij een meerjarig contract ondertekende. Nochtans waren er ook gesprekken met ploegen uit de Challenger Pro League.

"Ik heb de afgelopen weken gesprekken gehad met Lierse en Dender. Maar daar vroegen ze niet eens achter mijn voetbalfilosofie… Dat kan je je toch niet voorstellen? Ik weet dat ik een bepaald imago had als voetballer en nu ook als coach. Je bent voor of tegen Stijn Vreven. Ik ben bijna 50 en ga niet meer vechten tegen die perceptie. Daarnaast is het voetbal ook veranderd en worden er andere keuzes gemaakt omtrent trainers. Bij Belisia had ik meteen een goed gevoel en daar kan ik volledig mijn ei kwijt”, liet Vreven weten.

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

15
15
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

316
316
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

26
26
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

16
16
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

132
132
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

125
125
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

100
100
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

42
42
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

164
164
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

34
34
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

128
128
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

541
541
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

308
308
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

284
284
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

253
253
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

248
248
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

79
79
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

466
466
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

303
303
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

111
111
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

102
102
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

142
142
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

436
436

Meer sportnieuws