Vreven verrast: "Ik sprak met die twee Belgische clubs"

182 stemmen
Vreven verrast:

Stijn Vreven leek even het nieuwe toptalent te zijn als Belgische trainer. Hij leverde goed werk bij Waasland-Beveren en NAC Breda, maar nadien ging het mis. Vreven zakte ondertussen af naar de lagere nationale reeksen in België. In TVL Sportcafé kwam hij met een opvallende anekdote.


Vreven ging vanaf 2010 goed van start als coach. Via Neerpelt, Lommel SK en Waasland-Beveren trok hij naar NAC. Hij deed het zeer goed en zelfs een team als KRC Genk hield hem in de gaten. Bij Beerschot leverde hij geen onaardig werk, maar het waren de passages bij Lokeren en Trencin die geen goede keuzes bleken te zijn.

OPVOLGER NILIS

Nadien werd het plots stil en eind 2022 dook Vreven plots op bij Dessel Sport. Enkele weken geleden geraakte bekend dat hij Luc Nilis opvolgt bij Belisia. Een rijke amateurclub waar hij een meerjarig contract ondertekende. Nochtans waren er ook gesprekken met ploegen uit de Challenger Pro League.

"Ik heb de afgelopen weken gesprekken gehad met Lierse en Dender. Maar daar vroegen ze niet eens achter mijn voetbalfilosofie… Dat kan je je toch niet voorstellen? Ik weet dat ik een bepaald imago had als voetballer en nu ook als coach. Je bent voor of tegen Stijn Vreven. Ik ben bijna 50 en ga niet meer vechten tegen die perceptie. Daarnaast is het voetbal ook veranderd en worden er andere keuzes gemaakt omtrent trainers. Bij Belisia had ik meteen een goed gevoel en daar kan ik volledig mijn ei kwijt”, liet Vreven weten.

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

40
40
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

26
26
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

26
26
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

172
172
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

108
108
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

173
173
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

70
70
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

138
138
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

268
268
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

155
155
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

132
132
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

205
205
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

754
754
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

162
162
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

560
560
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

573
573
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

372
372
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

263
263
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

227
227
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

282
282
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

65
65
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

313
313
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

111
111

Meer sportnieuws