Twee zeer opvallende namen in Anderlecht-selectie

door
Twee zeer opvallende namen in Anderlecht-selectie

Anderlecht veroverde vlak voor de interlandbreak eindelijk zijn felbegeerde stek in de top acht en wil die nu ook vasthouden tot het einde van de reguliere competitie. Daarvoor zullen ze zondag moeten winnen in Eupen, dat nog volop strijdt voor het behoud. Brian Riemer zal wel moeten sleutelen aan zijn elftal, want een aantal vaste pionnen ontbreken.


Yari Verschaeren liep in de laatste wedstrijd in Leuven een zware knieblessure op en is voor de rest van het jaar out, terwijl ook Killian Sardella er in Eupen niet bij zal zijn. Riemer moet dus op zoek naar een nieuwe linksachter en daarvoor is N'Diaye de meest voor de hand liggende optie. Maar hij kan ook nog een verrassende keuze maken, want ook Hannes Delcroix zit in de selectie.

De 24-jarige verdediger staat voor zijn rentree na drie maanden afwezigheid, nadat hij ook al minuten maakte tijdens de interlandbreak in de oefenwedstrijd tegen PSV en vrijdag een helft meespeelde met RSCA Futures. Een andere verrassende naam in de kern is die van Islam Slimani. De spits leek ook out te zijn nadat hij verstek moest laten gaan voor de Algerijnse nationale ploeg, maar is alsnog fit genoeg geraakt voor een invalbeurt.

JEUGD
Anderlecht-fans zullen zich daarnaast ook optrekken aan het feit dat Theo Leoni en Marco Kana opnieuw in de wedstrijdselectie zitten. De twee jeugdproducten speelden vrijdag ook nog met de Futures en zullen dus hoogstens invallen.


LEES OOK: 'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Zal Delcroix snel zijn basisplaats terug hebben?

Meest recent

'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

47
47
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

3
3
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

21
21
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

47
47
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

209
209
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

230
230
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

119
119
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

230
230
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

334
334
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

47
47
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

190
190
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

49
49
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

280
280
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

289
289
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

172
172
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

33
33
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

379
379
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

269
269
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

167
167
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

183
183
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

29
29
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

298
298
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

91
91

Meer sportnieuws