Inzaghi velt zijn oordeel na kolossale misser Lukaku

313
Inzaghi velt zijn oordeel na kolossale misser Lukaku

De voorbije dagen was Romelu Lukaku nog de grote held bij de Rode Duivels, die hij met een hattrick naar een vlotte zege loodste in de eerste EK-kwalificatiewedstrijd in Zweden. Enkele dagen later pikte hij ook nog zijn doelpuntje mee in de knappe 2-3-oefenzege in Duitsland. Maar dit weekend is hij bij Inter weer hard van zijn wolk gedonderd.


De Nerazzurri gingen zaterdagavond pijnlijk in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Fiorentina, waardoor ze stilaan voor hun plaats in de top vier moeten vrezen. De nederlaag had Inter aan zichzelf te danken, want het miste kans na kans. De grootste misser was van Lukaku, die voor een leeg doel nog onbegrijpelijk naast wist te tikken. In de Italiaanse pers wordt hij hard aangepakt, maar zijn trainer neemt hem in bescherming.

"Ik zag een speler die fysiek in orde is na de interlandbreak. Als hij die twee of drie kansen niet gemist had, dan zaten we hier nu te praten over een exceptionele Romelu", verklaarde Simone Inzaghi op zijn persconferentie na de wedstrijd. "Ik zie een Lukaku die zichzelf teruggevonden heeft. Met een andere uitkomst zaten we hier te praten over een herboren Lukaku en een herboren Inter."

DOELPUNTEN
Terwijjl Lukaku bij de Rode Duivels opnieuw vlot scoorde, blijft de machine bij Inter stokken. Hij kon dit seizoen nog maar vijf doelpunten maken op clubniveau, al zat langdurig blessureleed daar natuurlijk voor veel tussen. Het wordt voor Lukaku hopen dat hij snel zijn neus voor goals terugvindt, want zijn toekomst bij Inter lijkt ook op het spel te staan. Hij wordt immers slechts gehuurd zonder aankoopoptie.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Zal Lukaku zich snel herpakken?

Meest recent

'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

0
0
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

54
54
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

53
53
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

246
246
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

122
122
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

98
98
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

75
75
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

239
239
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

137
137
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

271
271
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

188
188
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

172
172
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

119
119
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

214
214
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

284
284
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

108
108
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

27
27
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

246
246
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138

Meer sportnieuws