Inzaghi velt zijn oordeel na kolossale misser Lukaku

door
Inzaghi velt zijn oordeel na kolossale misser Lukaku

De voorbije dagen was Romelu Lukaku nog de grote held bij de Rode Duivels, die hij met een hattrick naar een vlotte zege loodste in de eerste EK-kwalificatiewedstrijd in Zweden. Enkele dagen later pikte hij ook nog zijn doelpuntje mee in de knappe 2-3-oefenzege in Duitsland. Maar dit weekend is hij bij Inter weer hard van zijn wolk gedonderd.


De Nerazzurri gingen zaterdagavond pijnlijk in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Fiorentina, waardoor ze stilaan voor hun plaats in de top vier moeten vrezen. De nederlaag had Inter aan zichzelf te danken, want het miste kans na kans. De grootste misser was van Lukaku, die voor een leeg doel nog onbegrijpelijk naast wist te tikken. In de Italiaanse pers wordt hij hard aangepakt, maar zijn trainer neemt hem in bescherming.

"Ik zag een speler die fysiek in orde is na de interlandbreak. Als hij die twee of drie kansen niet gemist had, dan zaten we hier nu te praten over een exceptionele Romelu", verklaarde Simone Inzaghi op zijn persconferentie na de wedstrijd. "Ik zie een Lukaku die zichzelf teruggevonden heeft. Met een andere uitkomst zaten we hier te praten over een herboren Lukaku en een herboren Inter."

DOELPUNTEN
Terwijjl Lukaku bij de Rode Duivels opnieuw vlot scoorde, blijft de machine bij Inter stokken. Hij kon dit seizoen nog maar vijf doelpunten maken op clubniveau, al zat langdurig blessureleed daar natuurlijk voor veel tussen. Het wordt voor Lukaku hopen dat hij snel zijn neus voor goals terugvindt, want zijn toekomst bij Inter lijkt ook op het spel te staan. Hij wordt immers slechts gehuurd zonder aankoopoptie.

LEES OOK: 'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Zal Lukaku zich snel herpakken?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

88
88
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

20
20
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

95
95
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

90
90
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

59
59
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

219
219
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

97
97
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

504
504
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

390
390
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

439
439
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

114
114
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

596
596
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

209
209
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

265
265
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

327
327
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

233
233
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

208
208
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

89
89
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

304
304
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

272
272

Meer sportnieuws