Inzaghi velt zijn oordeel na kolossale misser Lukaku

door
Inzaghi velt zijn oordeel na kolossale misser Lukaku

De voorbije dagen was Romelu Lukaku nog de grote held bij de Rode Duivels, die hij met een hattrick naar een vlotte zege loodste in de eerste EK-kwalificatiewedstrijd in Zweden. Enkele dagen later pikte hij ook nog zijn doelpuntje mee in de knappe 2-3-oefenzege in Duitsland. Maar dit weekend is hij bij Inter weer hard van zijn wolk gedonderd.


De Nerazzurri gingen zaterdagavond pijnlijk in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Fiorentina, waardoor ze stilaan voor hun plaats in de top vier moeten vrezen. De nederlaag had Inter aan zichzelf te danken, want het miste kans na kans. De grootste misser was van Lukaku, die voor een leeg doel nog onbegrijpelijk naast wist te tikken. In de Italiaanse pers wordt hij hard aangepakt, maar zijn trainer neemt hem in bescherming.

"Ik zag een speler die fysiek in orde is na de interlandbreak. Als hij die twee of drie kansen niet gemist had, dan zaten we hier nu te praten over een exceptionele Romelu", verklaarde Simone Inzaghi op zijn persconferentie na de wedstrijd. "Ik zie een Lukaku die zichzelf teruggevonden heeft. Met een andere uitkomst zaten we hier te praten over een herboren Lukaku en een herboren Inter."

DOELPUNTEN
Terwijjl Lukaku bij de Rode Duivels opnieuw vlot scoorde, blijft de machine bij Inter stokken. Hij kon dit seizoen nog maar vijf doelpunten maken op clubniveau, al zat langdurig blessureleed daar natuurlijk voor veel tussen. Het wordt voor Lukaku hopen dat hij snel zijn neus voor goals terugvindt, want zijn toekomst bij Inter lijkt ook op het spel te staan. Hij wordt immers slechts gehuurd zonder aankoopoptie.

Zal Lukaku zich snel herpakken?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

125
125
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

34
34
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

79
79
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

21
21
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

179
179
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

159
159
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

65
65
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

136
136
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

50
50
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

299
299
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

256
256
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

508
508
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

395
395
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1348
1348
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

703
703
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

254
254
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws