Inzaghi velt zijn oordeel na kolossale misser Lukaku

door
Inzaghi velt zijn oordeel na kolossale misser Lukaku

De voorbije dagen was Romelu Lukaku nog de grote held bij de Rode Duivels, die hij met een hattrick naar een vlotte zege loodste in de eerste EK-kwalificatiewedstrijd in Zweden. Enkele dagen later pikte hij ook nog zijn doelpuntje mee in de knappe 2-3-oefenzege in Duitsland. Maar dit weekend is hij bij Inter weer hard van zijn wolk gedonderd.


De Nerazzurri gingen zaterdagavond pijnlijk in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Fiorentina, waardoor ze stilaan voor hun plaats in de top vier moeten vrezen. De nederlaag had Inter aan zichzelf te danken, want het miste kans na kans. De grootste misser was van Lukaku, die voor een leeg doel nog onbegrijpelijk naast wist te tikken. In de Italiaanse pers wordt hij hard aangepakt, maar zijn trainer neemt hem in bescherming.

"Ik zag een speler die fysiek in orde is na de interlandbreak. Als hij die twee of drie kansen niet gemist had, dan zaten we hier nu te praten over een exceptionele Romelu", verklaarde Simone Inzaghi op zijn persconferentie na de wedstrijd. "Ik zie een Lukaku die zichzelf teruggevonden heeft. Met een andere uitkomst zaten we hier te praten over een herboren Lukaku en een herboren Inter."

DOELPUNTEN
Terwijjl Lukaku bij de Rode Duivels opnieuw vlot scoorde, blijft de machine bij Inter stokken. Hij kon dit seizoen nog maar vijf doelpunten maken op clubniveau, al zat langdurig blessureleed daar natuurlijk voor veel tussen. Het wordt voor Lukaku hopen dat hij snel zijn neus voor goals terugvindt, want zijn toekomst bij Inter lijkt ook op het spel te staan. Hij wordt immers slechts gehuurd zonder aankoopoptie.

LEES OOK: Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Zal Lukaku zich snel herpakken?

Meest recent

Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

0
0
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

109
109
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

144
144
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

60
60
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

102
102
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

145
145
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

237
237
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

249
249
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

62
62
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

27
27
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

623
623
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

317
317
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

462
462
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

126
126
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

525
525
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1092
1092
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

316
316
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

675
675
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

333
333
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

234
234
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

149
149
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

65
65

Meer sportnieuws