Tissoudali reageert na eerste speelminuten in 8 maanden

door
Tissoudali reageert na eerste speelminuten in 8 maanden

AA Gent beleefde zaterdag in Seraing een zeer mooie avond. Het won met 0-5 en zette zo een nieuwe stap richting deelname aan Play-Off I, terwijl goudhaantjes Gift Orban en Hugo Cuypers elk opnieuw twee keer scoorden. Maar daarnaast recupereerden de Buffalo's ook een enorme extra offensieve troef. Tarik Tissoudali maakte immers zijn eerste speelminuten na langdurig blessureleed.


Op 30 juli had de Marokkaanse aanvaller een zware knieblessure opgelopen, op de tweede speeldag tegen STVV. Daardoor zag hij bijna zijn volledige seizoen én zijn WK in rook opgaan. Maar op Seraing kon Tissoudali na 245 dagen eindelijk weer speelminuten maken. Hij mocht in de 69ste minuut Orban komen aflossen en was daarmee bijzonder blij.

"Ik ben dankbaar. Ik weet niet hoe het voelt om zo lang niet op het veld te staan, want had nooit eerder zo'n blessure. Ik ben dankbaar dat ik weer mag voetballen", reageerde Tissoudali opgetogen bij Sporza. "Acht maanden lang werkte ik keihard aan mijn terugkeer. Ik ben hartstikke blij om terug te zijn."

BALGEVOEL
Helemaal in topvorm is Tissoudali uiteraard nog niet, maar hij kijkt wel uit naar de komende weken. "Het balgevoel staat nog niet helemaal op punt. Ik kon vandaag misschien wel een doelpuntje maken. Maar eens er eentje in vliegt, zullen die wel blijven komen. Het is belangrijk dat we drie punten pakken. Nu willen we datzelfde laten zien tegen ploegen van de top 4. Ook naar de wedstrijd tegen West Ham kijk ik uit. Het is een mooi podium om ons te laten zien als team", vertelde hij immers nog.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Zal Tissoudali dit seizoen nog belangrijk zijn voor AA Gent?

Meest recent

'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

22
22
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

9
9
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

63
63
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

86
86
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

105
105
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

142
142
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

117
117
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

23
23
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

218
218
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

50
50
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

201
201
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

150
150
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

98
98
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

291
291
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

62
62
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

90
90
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

158
158
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

215
215
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

123
123
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

218
218
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

44
44
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

128
128
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

136
136

Meer sportnieuws