Eerste degradant gooit de handdoek

door
Eerste degradant gooit de handdoek

De 31ste speeldag van de Jupiler Pro League zal de competitie weer een beetje meer een beslissende richting uitsturen. Onderin het klassement is er bijvoorbeeld nog de prangende strijd om het behoud, maar die nadert alsmaar meer zijn ontknoping. De eerste degradant is intussen bijna bekend en dat beseffen ze bij die club zelf ook maar al te goed.


Seraing blijft ook na dit weekend de rode lantaarn in de Jupiler Pro League, nadat het zaterdagavond in eigen stadion van AA Gent forfaitcijfers om de oren kreeg. Het blijft zo op de laatste plaats bengelen met vijf punten minder dan KV Oostende en Zulte Waregem, terwijl de achterstand op nummer vijftien AS Eupen voorlopig acht punten bedraagt.

"We hebben kinderlijke fouten gemaakt. Als we geconcentreerd zijn, kunnen we die tegengoals vermijden. Ik kon de verslagenheid voelen na de 0-2. We konden niet terugslaan", baalde middenvelder Gerald Kilota bij Sporza. "Na wat we vandaag hebben laten zien, zou ik liegen als ik zeg dat ik nog in de redding geloof."

LOT BEZEGELD
Bij Seraing lijken ze dus stilaan de handdoek in de ring te gooien en hun lot kan ook snel helemaal bezegeld zijn. Als Eupen zondag zou winnen van Anderlecht, zijn ze al zeker van degradatie. Anders krijgen ze volgende week nog een allerlaatste kans om het verdict minstens nog een beetje uit te stellen. Mochten ze dan verliezen op Club Brugge, dan vliegen ze echter onherroepelijk naar 1B.

LEES OOK: Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

Zal Seraing zijn laatste strohalm nog grijpen?

Meest recent

KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

6
6
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

7
7
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

64
64
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

164
164
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

144
144
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

144
144
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

119
119
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

256
256
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

238
238
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

112
112
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

323
323
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

79
79
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

287
287
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

107
107
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

80
80
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

183
183
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

220
220
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

503
503
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

118
118
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

85
85
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

205
205
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

761
761
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

379
379
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

276
276

Meer sportnieuws