Bayern haalt uit in topper, Chelsea met de billen bloot

105
Bayern haalt uit in topper, Chelsea met de billen bloot

Thomas Tuchel heeft zijn entree bij Bayern München niet gemist. Zijn ploeg maakte een duidelijk statement in de topper tegen Borussia Dortmund, dat met 4-2 voor de bijl ging. Daardoor neemt Bayern ook de koppositie weer over van zijn rivaal. In de Premier League gaat het dan weer van kwaad naar erger met Chelsea, dat deze keer met de billen bloot ging tegen Aston Villa.


Het moet wel gezegd dat Dortmund een stevig handje geholpen heeft om Tuchel een droomdebuut te bezorgen. Na dertien minuten ging Dortmund-doelman Kobel namelijk gruwelijk in de fout. Hij verkeek zich helemaal op een verre bal van Upamecano en zag de bal in zijn doel rollen zonder dat een andere speler er nog aan moest komen.

Bayern was plots helemaal ontketend en tien minuten later stond het al 3-0 na twee goals van Thomas Müller. Vijf minuten na rust maakte Coman met de vierde de vernedering van Dortmund compleet, al konden de bezoekers in de laatste 20 minuten nog milderen via Can (vanop de stip) en Malen. Bij Dortmund was Thomas Meunier er overigens niet bij wegens rugpijn.

CHELSEA ONDERUIT
Voor Chelsea is Europees voetbal volgend seizoen stilaan zeer ver weg. Het blijft op de tiende plaats in het klassement hangen nadat het nu ook zijn meerdere moest erkennen in Aston Villa. Dat kwam met 0-2 winnen op Stamford Bridge. Watkins opende vlak na het openingskwartier de score, waarna Chelsea vol op zoek ging naar de gelijkmaker. Die viel echter niet en de Blues hadden geluk dat McGinn op de lat knalde. Elf minuten na rust was het echter alsnog raak voor de Schot, die de zege zo helemaal veiligstelde.

LEES OOK: Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Zal Chelsea volgend seizoen Europees spelen?

Meest recent

'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

2
2
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

7
7
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

10
10
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

41
41
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

20
20
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

27
27
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

7
7
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

90
90
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

86
86
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

168
168
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

176
176
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

403
403
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

342
342
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

326
326
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

47
47
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

335
335
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

91
91
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

42
42
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

166
166
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

143
143
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

88
88
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

65
65

Meer sportnieuws