Enorme misser Lukaku breekt Inter zuur op

door
Enorme misser Lukaku breekt Inter zuur op

De voorbije week was Romelu Lukaku bij de Rode Duivels nog uitstekend bij schot met vier goals in twee duels, maar bij Internazionale blijft het stroef lopen voor de spits. Zaterdagavond zweeg zijn kanon opnieuw tegen Fiorentina en dat kostte de Nerazzurri alweer dure punten. Met een pijnlijke thuisnederlaag moeten ze Napoli en Lazio alweer verder laten weglopen.


Eigenlijk was het een mirakel dat Inter niet tot scoren kwam tegen Fiorentina, want kansen kreeg het meer dan genoeg. De allergrootste was Lukaku, die vijf minuten na rust altijd had moeten scoren. Bastoni legde de bal goed voor doel en daar had Lukaku de bal maar in een leeg doel te leggen, maar onze landgenoot duwde onbegrijpelijk naast.

Tot overmaat van ramp viel de goal enkele minuten later wel aan de overkant, toen Bonaventura raak kopte. Ook daarna bleven de kansen voor de thuisploeg, maar Barella raakte de paal en Dumfries en Bellanova slaagden er ook niet in om te scoren. Inter lijdt zo al zijn derde nederlaag op rij in de Serie A, nadat het voor de interlandbreak ook verloor van Spezia en Juventus.

TOP VIER IN GEVAAR
Daardoor krijgen Lazio en Napoli straks de kans om hun voorsprong op Inter te vergroten tot respectievelijk vijf en 23(!) punten met nog tien speeldagen voor de boeg. Bovenal moet Inter beginnen vrezen voor zijn plaats in de top vier, want AC Milan kan hen dit weekend mits een zege passeren en ook AS Roma kan hen bijhalen. Ook Atalanta volgt op amper twee punten.


LEES OOK: Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Moet Inter nog vrezen voor zijn plaats in de top vier?

Meest recent

Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

76
76
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

77
77
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

64
64
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

35
35
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

26
26
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

129
129
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

52
52
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

181
181
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

126
126
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

200
200
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

134
134
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

212
212
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

133
133
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

418
418
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

360
360
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

23
23
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

829
829
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

70
70
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

178
178
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

152
152
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

359
359
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

488
488
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

132
132

Meer sportnieuws