Enorme misser Lukaku breekt Inter zuur op

door
Enorme misser Lukaku breekt Inter zuur op

De voorbije week was Romelu Lukaku bij de Rode Duivels nog uitstekend bij schot met vier goals in twee duels, maar bij Internazionale blijft het stroef lopen voor de spits. Zaterdagavond zweeg zijn kanon opnieuw tegen Fiorentina en dat kostte de Nerazzurri alweer dure punten. Met een pijnlijke thuisnederlaag moeten ze Napoli en Lazio alweer verder laten weglopen.


Eigenlijk was het een mirakel dat Inter niet tot scoren kwam tegen Fiorentina, want kansen kreeg het meer dan genoeg. De allergrootste was Lukaku, die vijf minuten na rust altijd had moeten scoren. Bastoni legde de bal goed voor doel en daar had Lukaku de bal maar in een leeg doel te leggen, maar onze landgenoot duwde onbegrijpelijk naast.

Tot overmaat van ramp viel de goal enkele minuten later wel aan de overkant, toen Bonaventura raak kopte. Ook daarna bleven de kansen voor de thuisploeg, maar Barella raakte de paal en Dumfries en Bellanova slaagden er ook niet in om te scoren. Inter lijdt zo al zijn derde nederlaag op rij in de Serie A, nadat het voor de interlandbreak ook verloor van Spezia en Juventus.

TOP VIER IN GEVAAR
Daardoor krijgen Lazio en Napoli straks de kans om hun voorsprong op Inter te vergroten tot respectievelijk vijf en 23(!) punten met nog tien speeldagen voor de boeg. Bovenal moet Inter beginnen vrezen voor zijn plaats in de top vier, want AC Milan kan hen dit weekend mits een zege passeren en ook AS Roma kan hen bijhalen. Ook Atalanta volgt op amper twee punten.


LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Moet Inter nog vrezen voor zijn plaats in de top vier?

Meest recent

Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

6
6
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

12
12
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

201
201
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

51
51
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

61
61
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

122
122
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

24
24
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

57
57
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

134
134
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

1315
1315
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

171
171
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

476
476
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

245
245
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

11
11
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

201
201
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

566
566
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

488
488
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

488
488
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

477
477
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

91
91
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

711
711
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

666
666
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

90
90
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

506
506

Meer sportnieuws