Meer details lekken uit over horrorcrash OHL-speler

3014
Meer details lekken uit over horrorcrash OHL-speler

De horrorcrash van OHL-speler Sofian Kiyine blijft vlot over de tongen gaan. De 25-jarige middenvelder reed aan hoge snelheid op een verbindingsweg van Flemalle naar Luik, vloog over een rotonde en kwam via het dak in een sporthal terecht. Als bij wonder vielen er geen slachtoffers, al hield de speler zelf er wel verwondingen aan over.


Het waren hallucinante beelden die opdoken op sociale media. In een sporthal, waar elk uur sportende kinderen bezig waren, ontsnapte iedereen miraculeus aan een drama toen de auto via de zijkant van de sporthal op de vloer terecht kwam. En al snel werd ook bevestigd dat Kiyine zelf niet met levensbedreigende verwondingen naar het ziekenhuis was gebracht.

In Italiaanse media kwam Luciano Malagnini, manager van Kiyine, al terug op het ongeval. Hij zegt dat de OHL-speler “in orde” is en spreekt van enkele verschoven ruggenwervels. “Sofian woont met zijn gezin in Luik en kwam terug van een training in Leuven. Hij lette niet op, zag de rotonde niet en ging door de ruit van een sportcomplex. Godzijdank is hij in orde. Hij heeft een paar verschoven wervels, maar niets dat hem ervan weerhoudt om opnieuw te voetballen."

BIJ BEWUSTZIJN
De speler zelf was volgens Malagnini steeds bij bewustzijn. In het ziekenhuis werd hij verdoofd maar binnen een paar dagen mag hij normaal gezien al terug naar huis. Het onderzoek van de politie moet nog uitwijzen hoe snel de speler juist reed en pas nadien zal de rechtbank kunnen oordelen over een gepaste sanctie. Het is uiteraard ook nog afwachten wat OHL met het lopende contract van zijn middenvelder gaat doen.

LEES OOK: Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Is een ontslag een gepaste sanctie?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

26
26
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

51
51
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

85
85
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

175
175
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

272
272
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

75
75
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

38
38
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

46
46
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

400
400
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

210
210
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

345
345
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

71
71
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1039
1039
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

134
134
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

76
76
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

126
126
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

149
149
Revelatie in JPL: "Zien waar we uitkomen"

Lommel SK blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. De Limburgers pakten in het absolute slot ...

56
56
Aanwinst Club Brugge: "Gaat met de week beter voor mij"

Club Brugge blijft uitstekend voor de dag komen. Een 24 op 27 in de competitie, door in de Croky Cup ...

472
472
Mannaert en Mignolet aan zet: ruwe diamant aan boord houden

Vincent Mannaert en Simon Mignolet moeten de komende weken en maanden toch stevig gaan inzetten op ...

96
96
Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

150
150
AA Gent titelkandidaat? Dit zegt De Mil erover

AA Gent heeft zondag een stevig statement gemaakt door Anderlecht met 4-0 te kloppen. Daardoor ...

212
212
Clasico is voor Real: Mbappé blaast titelstrijd weer open

Alle ogen waren in Spanje zondagavond gericht op de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. Die ...

79
79
Ruzie na Club-STVV: Gumienny velt oordeel over rode kaart

STVV stuntte donderdag nog in de Conference League op het veld van FC Midtjylland, maar kon zondag ...

417
417
Biancone geeft ploegmaats stevige veeg uit de pan

Wie had gedacht dat Anderlecht weer vertrokken zou zijn na de overwinning van donderdag in Polen, ...

212
212

Meer sportnieuws