De Mil zet Lang & co onder druk: "Zou heel naiëf zijn"

187 stemmen
De Mil zet Lang & co onder druk:

Club Brugge staat voor een verraderlijke uitwedstrijd tegen KV Mechelen. Blauw-Zwart moet echter winnen, want het moet achtervolgen op AA Gent. Trainer Rik De Mil voerde de druk alvast op tijdens zijn persbabbel. Een 12 op 12 is een must.


Club Brugge dreigt voor de allereerste keer naast Play-Off 1 te grijipen. “We willen dit als club absoluut vermijden. Voor ons is dat een ongewone positie. Of ik reken op het eergevoel van mijn spelers? Ik zie ze elke dag hard werken, dus het is duidelijk dat ze uit deze positie willen raken.”

DRUK

Voor Noa Lang, Tajon Buchanan en anderen is het nodig dat ze zich in de kijker spelen voor een transfer. Zij moeten meer brengen. “Ze moeten hun verantwoordelijkheid nemen op het veld, maar als ik zie hoe ze trainen dan merk ik dat ze snel uit deze situatie willen geraken. Ons voordeel is dat we ervaring hebben. Dat we goed kunnen omgaan met druk. Nu moeten we die factor weliswaar gebruiken vanuit een ander perspectief. Of het nog verdiend zou zijn als Club de top vier haalt? Absoluut."

De Mil weet dat alle druk bij Club Brugge ligt. “Het zou heel naïef zijn om te stellen dat we ons nog misstappen kunnen veroorloven, want dat is niet het geval. Het is zaak om alle punten te halen tijdens onze laatste vier matchen. Want de situatie is duidelijk: we hebben het niet meer zelf in handen, maar we moeten vooral op onszelf focussen. Een 12 op 12 is een must.”

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Gaan Lang & co de rug rechten de komende weken?

Meest recent

Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

89
89
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

41
41
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

67
67
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

100
100
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

122
122
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

58
58
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

19
19
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

58
58
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

99
99
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

274
274
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

60
60
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

31
31
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

52
52
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

40
40
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

186
186
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

120
120
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

666
666
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

144
144
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

500
500
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

678
678
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

503
503
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

76
76

Meer sportnieuws