Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

door
Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

RSC Anderlecht kijkt zondag KAS Eupen in de ogen. De recordkampioen gaat in Oost-België op zoek naar drie mogelijk cruciale punten voor de top acht. En Brian Riemer en co krijgen nu een stevige opsteker voor de verre verplaatsing.


Zo is Islam Slimani (34) vroeger dan verwacht opnieuw klaar voor de strijd. Dat meldde Riemer vrijdag op zijn persconferentie. De Algerijnse spits viel vorig week uit tegen OHL met een probleem aan de spieren. Dat letsel evolueerde dus gunstig deze week. In die mate dat Slimani opnieuw kon trainen en speelklaar lijkt te raken voor de confrontatie van zondag met de Panda's.

Of Riemer Slimani ook effectief minuten zal gunnen, is voorlopig nog koffiedik kijken. "Het is aan ons om te bepalen of we hem laten starten, invallen of nog sparen", verklaarde de Deen. Slimani is alvast een belangrijke pion na nieuwjaar voor Anderlecht. Sinds zijn komst scoorde de ervaren spits al zeven keer in elf wedstrijden voor Paars-Wit. Hij gaf ook één assist. Fraaie cijfers, die RSCA ongetwijfeld zullen doen nadenken over een mogelijke contractverlenging voor de Algerijn. Momenteel ligt Slimani nog tot eind dit seizoen vast in het Lotto Park.

VERSCHAEREN
Slimani mag dan zo goed als terug zijn, op Yari Verschareen zal het nog een hele tijd wachten zijn. De middenvelder ging op het veld van OHL naar de kant met een zware knieblessure en zal tot volgend jaar in de lappenmand liggen. Het jeugdproduct van Anderlecht werd ondertussen al geopereerd en kan dus aan zijn lange revalidatie beginnen.

LEES OOK: Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

Wint Anderlecht zondag op Eupen?

Meest recent

Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

0
0
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

13
13
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

38
38
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

50
50
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

48
48
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

228
228
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

54
54
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

92
92
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

106
106
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

265
265
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

288
288
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

110
110
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

116
116
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

114
114
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

420
420
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

459
459
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

134
134
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

410
410
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

507
507
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

301
301
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

118
118
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

86
86
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

68
68
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

164
164

Meer sportnieuws