Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

door
Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

RSC Anderlecht kijkt zondag KAS Eupen in de ogen. De recordkampioen gaat in Oost-België op zoek naar drie mogelijk cruciale punten voor de top acht. En Brian Riemer en co krijgen nu een stevige opsteker voor de verre verplaatsing.


Zo is Islam Slimani (34) vroeger dan verwacht opnieuw klaar voor de strijd. Dat meldde Riemer vrijdag op zijn persconferentie. De Algerijnse spits viel vorig week uit tegen OHL met een probleem aan de spieren. Dat letsel evolueerde dus gunstig deze week. In die mate dat Slimani opnieuw kon trainen en speelklaar lijkt te raken voor de confrontatie van zondag met de Panda's.

Of Riemer Slimani ook effectief minuten zal gunnen, is voorlopig nog koffiedik kijken. "Het is aan ons om te bepalen of we hem laten starten, invallen of nog sparen", verklaarde de Deen. Slimani is alvast een belangrijke pion na nieuwjaar voor Anderlecht. Sinds zijn komst scoorde de ervaren spits al zeven keer in elf wedstrijden voor Paars-Wit. Hij gaf ook één assist. Fraaie cijfers, die RSCA ongetwijfeld zullen doen nadenken over een mogelijke contractverlenging voor de Algerijn. Momenteel ligt Slimani nog tot eind dit seizoen vast in het Lotto Park.

VERSCHAEREN
Slimani mag dan zo goed als terug zijn, op Yari Verschareen zal het nog een hele tijd wachten zijn. De middenvelder ging op het veld van OHL naar de kant met een zware knieblessure en zal tot volgend jaar in de lappenmand liggen. Het jeugdproduct van Anderlecht werd ondertussen al geopereerd en kan dus aan zijn lange revalidatie beginnen.

LEES OOK: Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Wint Anderlecht zondag op Eupen?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

45
45
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

50
50
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

145
145
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

250
250
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

112
112
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

163
163
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

210
210
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

405
405
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

258
258
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

80
80
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

696
696
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

223
223
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

250
250
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

230
230
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

106
106
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

66
66
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

549
549
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

235
235
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

451
451
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

585
585
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

766
766

Meer sportnieuws