Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

door
Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

RSC Anderlecht kijkt zondag KAS Eupen in de ogen. De recordkampioen gaat in Oost-België op zoek naar drie mogelijk cruciale punten voor de top acht. En Brian Riemer en co krijgen nu een stevige opsteker voor de verre verplaatsing.


Zo is Islam Slimani (34) vroeger dan verwacht opnieuw klaar voor de strijd. Dat meldde Riemer vrijdag op zijn persconferentie. De Algerijnse spits viel vorig week uit tegen OHL met een probleem aan de spieren. Dat letsel evolueerde dus gunstig deze week. In die mate dat Slimani opnieuw kon trainen en speelklaar lijkt te raken voor de confrontatie van zondag met de Panda's.

Of Riemer Slimani ook effectief minuten zal gunnen, is voorlopig nog koffiedik kijken. "Het is aan ons om te bepalen of we hem laten starten, invallen of nog sparen", verklaarde de Deen. Slimani is alvast een belangrijke pion na nieuwjaar voor Anderlecht. Sinds zijn komst scoorde de ervaren spits al zeven keer in elf wedstrijden voor Paars-Wit. Hij gaf ook één assist. Fraaie cijfers, die RSCA ongetwijfeld zullen doen nadenken over een mogelijke contractverlenging voor de Algerijn. Momenteel ligt Slimani nog tot eind dit seizoen vast in het Lotto Park.

VERSCHAEREN
Slimani mag dan zo goed als terug zijn, op Yari Verschareen zal het nog een hele tijd wachten zijn. De middenvelder ging op het veld van OHL naar de kant met een zware knieblessure en zal tot volgend jaar in de lappenmand liggen. Het jeugdproduct van Anderlecht werd ondertussen al geopereerd en kan dus aan zijn lange revalidatie beginnen.

LEES OOK: Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Wint Anderlecht zondag op Eupen?

Meest recent

Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

1
1
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

18
18
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

53
53
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

66
66
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

88
88
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

79
79
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

128
128
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

161
161
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

54
54
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

466
466
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

268
268
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

75
75
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

541
541
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

279
279
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

33
33
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

177
177
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

171
171
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

249
249
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

63
63
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

410
410
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

118
118
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

306
306
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

302
302
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

146
146

Meer sportnieuws