Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

door
Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

RSC Anderlecht kijkt zondag KAS Eupen in de ogen. De recordkampioen gaat in Oost-België op zoek naar drie mogelijk cruciale punten voor de top acht. En Brian Riemer en co krijgen nu een stevige opsteker voor de verre verplaatsing.


Zo is Islam Slimani (34) vroeger dan verwacht opnieuw klaar voor de strijd. Dat meldde Riemer vrijdag op zijn persconferentie. De Algerijnse spits viel vorig week uit tegen OHL met een probleem aan de spieren. Dat letsel evolueerde dus gunstig deze week. In die mate dat Slimani opnieuw kon trainen en speelklaar lijkt te raken voor de confrontatie van zondag met de Panda's.

Of Riemer Slimani ook effectief minuten zal gunnen, is voorlopig nog koffiedik kijken. "Het is aan ons om te bepalen of we hem laten starten, invallen of nog sparen", verklaarde de Deen. Slimani is alvast een belangrijke pion na nieuwjaar voor Anderlecht. Sinds zijn komst scoorde de ervaren spits al zeven keer in elf wedstrijden voor Paars-Wit. Hij gaf ook één assist. Fraaie cijfers, die RSCA ongetwijfeld zullen doen nadenken over een mogelijke contractverlenging voor de Algerijn. Momenteel ligt Slimani nog tot eind dit seizoen vast in het Lotto Park.

VERSCHAEREN
Slimani mag dan zo goed als terug zijn, op Yari Verschareen zal het nog een hele tijd wachten zijn. De middenvelder ging op het veld van OHL naar de kant met een zware knieblessure en zal tot volgend jaar in de lappenmand liggen. Het jeugdproduct van Anderlecht werd ondertussen al geopereerd en kan dus aan zijn lange revalidatie beginnen.

LEES OOK: Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Wint Anderlecht zondag op Eupen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

0
0
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord drukt door voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

33
33
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

11
11
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

110
110
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

40
40
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

193
193
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

100
100
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

59
59
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

55
55
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

92
92
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

144
144
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

67
67
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

164
164
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

58
58
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

351
351
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

231
231
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

696
696
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

147
147
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

384
384
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

73
73
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

425
425
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

569
569
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

720
720
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

161
161

Meer sportnieuws