Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

door
Anderlecht krijgt giga-opsteker voor Eupen

RSC Anderlecht kijkt zondag KAS Eupen in de ogen. De recordkampioen gaat in Oost-België op zoek naar drie mogelijk cruciale punten voor de top acht. En Brian Riemer en co krijgen nu een stevige opsteker voor de verre verplaatsing.


Zo is Islam Slimani (34) vroeger dan verwacht opnieuw klaar voor de strijd. Dat meldde Riemer vrijdag op zijn persconferentie. De Algerijnse spits viel vorig week uit tegen OHL met een probleem aan de spieren. Dat letsel evolueerde dus gunstig deze week. In die mate dat Slimani opnieuw kon trainen en speelklaar lijkt te raken voor de confrontatie van zondag met de Panda's.

Of Riemer Slimani ook effectief minuten zal gunnen, is voorlopig nog koffiedik kijken. "Het is aan ons om te bepalen of we hem laten starten, invallen of nog sparen", verklaarde de Deen. Slimani is alvast een belangrijke pion na nieuwjaar voor Anderlecht. Sinds zijn komst scoorde de ervaren spits al zeven keer in elf wedstrijden voor Paars-Wit. Hij gaf ook één assist. Fraaie cijfers, die RSCA ongetwijfeld zullen doen nadenken over een mogelijke contractverlenging voor de Algerijn. Momenteel ligt Slimani nog tot eind dit seizoen vast in het Lotto Park.

VERSCHAEREN
Slimani mag dan zo goed als terug zijn, op Yari Verschareen zal het nog een hele tijd wachten zijn. De middenvelder ging op het veld van OHL naar de kant met een zware knieblessure en zal tot volgend jaar in de lappenmand liggen. Het jeugdproduct van Anderlecht werd ondertussen al geopereerd en kan dus aan zijn lange revalidatie beginnen.

LEES OOK: Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Wint Anderlecht zondag op Eupen?

Meest recent

Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

9
9
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

3
3
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

22
22
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

141
141
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

140
140
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

168
168
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

65
65
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

20
20
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

38
38
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

26
26
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

46
46
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

68
68
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

68
68
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

64
64
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

106
106
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

157
157
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

56
56
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

230
230
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

35
35
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

206
206
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

179
179
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

142
142

Meer sportnieuws