Riemer vol ongeloof: "Crazy beslissing!"

door
Riemer vol ongeloof:

RSC Anderlecht trekt zondag naar de Oostkantons om KAS Eupen partij te geven. Paars-Wit wil er drie belangrijke punten pakken in de strijd voor de top vier. Brian Riemer blikte al vooruit op het duel, maar had het ook over de stopgezette wedstrijd tussen Sporting Charleroi en KV Mechelen.


De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal besliste door een procedurefout dat de wedstrijd herspeeld moet worden. Een beslissing die bij veel partijen op onbegrip stuitte. Ook bij Brian Riemer. "Het mag niet gemakkelijk zijn dit seizoen", vertelde de Deen vrijdag op zijn persbabbel. "Dit is voor mij een crazy beslissing. Ik begrijp niet hoe dit kon gebeuren. Die match is gestopt omwille van heel goeie redenen. En dan kan zoiets kleins in de reglementen effect hebben op een sportsituatie... Ongelooflijk!"

Volgens Riemer had er al lang duidelijkheid moeten zijn. "Wanneer komen ze daar nu nog mee af?", vraagt hij zich luidop af. "Die beslissing had al lang geleden genomen moeten zijn. Voor mij is er geen twijfel over de uitkomst, maar wij kunnen het niet veranderen. Wij moeten dus focussen op onszelf. En ik geef ons nog altijd een heel goeie kans om de play-offs te halen."

BAS
De zaak verschijnt volgende week voor het Belgische Arbitragehof voor de Sport (BAS). Daar zullen ook Anderlecht, Westerlo, Cercle Brugge en OH Leuven aanwezig zijn, omdat ze vrijwillig tussenkomen in het dossier. Ook de Pro League doet dat overigens. Afwachten wat het BAS beslist over een wedstrijd die kan beslissen over deelname aan de play-offs of niet.

LEES OOK: Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

Er had al lang een beslissing genomen moeten zijn ...

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

43
43
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

69
69
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

85
85
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

38
38
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

239
239
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

128
128
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

429
429
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

215
215
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

447
447
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

688
688
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

377
377
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

591
591
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

540
540
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws