Riemer vol ongeloof: "Crazy beslissing!"

832 stemmen
Riemer vol ongeloof:

RSC Anderlecht trekt zondag naar de Oostkantons om KAS Eupen partij te geven. Paars-Wit wil er drie belangrijke punten pakken in de strijd voor de top vier. Brian Riemer blikte al vooruit op het duel, maar had het ook over de stopgezette wedstrijd tussen Sporting Charleroi en KV Mechelen.


De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal besliste door een procedurefout dat de wedstrijd herspeeld moet worden. Een beslissing die bij veel partijen op onbegrip stuitte. Ook bij Brian Riemer. "Het mag niet gemakkelijk zijn dit seizoen", vertelde de Deen vrijdag op zijn persbabbel. "Dit is voor mij een crazy beslissing. Ik begrijp niet hoe dit kon gebeuren. Die match is gestopt omwille van heel goeie redenen. En dan kan zoiets kleins in de reglementen effect hebben op een sportsituatie... Ongelooflijk!"

Volgens Riemer had er al lang duidelijkheid moeten zijn. "Wanneer komen ze daar nu nog mee af?", vraagt hij zich luidop af. "Die beslissing had al lang geleden genomen moeten zijn. Voor mij is er geen twijfel over de uitkomst, maar wij kunnen het niet veranderen. Wij moeten dus focussen op onszelf. En ik geef ons nog altijd een heel goeie kans om de play-offs te halen."

BAS
De zaak verschijnt volgende week voor het Belgische Arbitragehof voor de Sport (BAS). Daar zullen ook Anderlecht, Westerlo, Cercle Brugge en OH Leuven aanwezig zijn, omdat ze vrijwillig tussenkomen in het dossier. Ook de Pro League doet dat overigens. Afwachten wat het BAS beslist over een wedstrijd die kan beslissen over deelname aan de play-offs of niet.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Er had al lang een beslissing genomen moeten zijn ...

Meest recent

'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

9
9
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

59
59
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

423
423
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

258
258
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

310
310
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

33
33
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

197
197
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

29
29
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

529
529
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

471
471
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

122
122
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

352
352
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

85
85
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

407
407
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

376
376
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

146
146
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

696
696
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

290
290
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

323
323
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

302
302
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90

Meer sportnieuws