Riemer vol ongeloof: "Crazy beslissing!"

832
Riemer vol ongeloof:

RSC Anderlecht trekt zondag naar de Oostkantons om KAS Eupen partij te geven. Paars-Wit wil er drie belangrijke punten pakken in de strijd voor de top vier. Brian Riemer blikte al vooruit op het duel, maar had het ook over de stopgezette wedstrijd tussen Sporting Charleroi en KV Mechelen.


De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal besliste door een procedurefout dat de wedstrijd herspeeld moet worden. Een beslissing die bij veel partijen op onbegrip stuitte. Ook bij Brian Riemer. "Het mag niet gemakkelijk zijn dit seizoen", vertelde de Deen vrijdag op zijn persbabbel. "Dit is voor mij een crazy beslissing. Ik begrijp niet hoe dit kon gebeuren. Die match is gestopt omwille van heel goeie redenen. En dan kan zoiets kleins in de reglementen effect hebben op een sportsituatie... Ongelooflijk!"

Volgens Riemer had er al lang duidelijkheid moeten zijn. "Wanneer komen ze daar nu nog mee af?", vraagt hij zich luidop af. "Die beslissing had al lang geleden genomen moeten zijn. Voor mij is er geen twijfel over de uitkomst, maar wij kunnen het niet veranderen. Wij moeten dus focussen op onszelf. En ik geef ons nog altijd een heel goeie kans om de play-offs te halen."

BAS
De zaak verschijnt volgende week voor het Belgische Arbitragehof voor de Sport (BAS). Daar zullen ook Anderlecht, Westerlo, Cercle Brugge en OH Leuven aanwezig zijn, omdat ze vrijwillig tussenkomen in het dossier. Ook de Pro League doet dat overigens. Afwachten wat het BAS beslist over een wedstrijd die kan beslissen over deelname aan de play-offs of niet.

LEES OOK: Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Er had al lang een beslissing genomen moeten zijn ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

43
43
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

41
41
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

39
39
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

33
33
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

65
65
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

136
136
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

129
129
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

276
276
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

260
260
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

117
117
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

218
218
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

179
179
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

251
251
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

309
309
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

211
211
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

98
98
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

255
255
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

242
242
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

983
983

Meer sportnieuws