'Rentree Messi bij Barça plots zeer dichtbij'

door
'Rentree Messi bij Barça plots zeer dichtbij'

Het is nog steeds afwachten waar Lionel Messi volgend seizoen zal spelen. Lange tijd leek het erop dat de Argentijnse vedette zijn contract bij Paris Saint-Germain zou gaan verlengen, maar dat lijkt elke dag weer een beetje minder waarschijnlijk. Dat laat FC Barcelona toe om te dromen van een terugkeer van zijn grootste icoon en dat doet de club elke dag een beetje luider.


Op een event van de club liet vice-voorzitter Rafael Yuste vrijdag zelfs enkele opmerkelijke uitspraken noteren. "Ik geloof dat in het leven verhalen gelukkig moeten eindigen en om die reden staan we in contact met Messi", liet hij volgens Mundo Deportivo immers optekenen. "Leo en zijn familie weten welke affectie we voor hen koesteren. En ik geloof dat Leo zelf ook verliefd is op Barça en op de stad Barcelona."

Yuste geeft dus aan dat ze in Barcelona volop geloven in een terugkeer. "Ik denk dat het lot het mogelijk zal maken. Laat ons zien of we erin slagen om Leo terug in Barcelona te krijgen. De voorzitter heeft al gesproken met Jorge, Leo's vader, maar een aanvalsplan hebben we niet", vertelde hij nog.

TEBAS
Het voornaamste obstakel voor een terugkeer lijkt het financiële luik te zijn. Barça heeft nog steeds weinig manoeuvreerruimte en de eisen van Messi zullen niet min zijn. Maar mogelijk krijgt Barça hulp uit onverwachte hoek. Volgens El Chiringuito zou Javier Tebas, de voorzitter van La Liga en de voorbije jaren regelmatig de boeman voor de supporters, namelijk zeer enthousiast zijn over een terugkeer van Messi. Hij zou een handje willen toesteken door volgend seizoen de uiterst strenge salarisplafonden te versoepelen.


LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Denk je dat Messi echt terugkeert naar Barça?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

12
12
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

13
13
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

29
29
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

124
124
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

70
70
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

98
98
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

179
179
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

115
115
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

72
72
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

92
92
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

267
267
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

866
866
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

91
91
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

78
78
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

90
90
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

340
340
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

466
466
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

392
392
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

715
715
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

209
209
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

267
267
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

534
534
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

374
374
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

284
284

Meer sportnieuws