Club Brugge krijgt enorme boost voor belangrijke weken

door
Club Brugge krijgt enorme boost voor belangrijke weken

Club Brugge zal de komende weken nog moeten knokken om zich voor Play-Off I te plaatsen. Het verloor vlak voor de interlandbreak pijnlijk in Kortrijk en moest zijn plaats in de top vier daardoor afstaan aan AA Gent. Dat betekent dat Blauw-Zwart zijn lot niet helemaal meer in eigen handen heeft en dat het zich geen misstappen meer kan veroorloven.


Er moet gewonnen worden in de laatste vier wedstrijden van de reguliere competitie, tegen KV Mechelen, Seraing, Westerlo en AS Eupen. Club krijgt voor dat bepalende vierluik wel een dubbele boost, want het recupereert enkele belangrijke namen. Twee dagen nadat Clinton Mata weer op training aansluit, laat Club weten dat ook Andreas Skov Olsen weer meetraint.

De Deense flankspeler was van cruciale waarde in de eerste maanden van het seizoen en liet in achttien competitiewedstrijden zeven goals en drie assists optekenen. Gaandeweg zakte hij wel net als de rest van de ploeg weg en in december kwam het tot een aanvaring met Carl Hoefkens, die hem uit onvrede over zijn trainingsarbeid uit de selectie liet voor zijn zwanenzang tegen OH Leuven.

HEUP
Sinds de jaarwisseling kwam Skov Olsen amper drie keer in actie voor Club, want een heupblessure speelde hem doorlopend parten. Zijn laatste match dateert zo al van 29 januari op Zulte Waregem. Na een dikke twee maanden afwezigheid is de 23-jarige eindelijk weer klaar om Club in het slot van de reguliere competitie nog te helpen.


LEES OOK: 'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Zal Club Brugge nog Play-Off I halen?

Meest recent

Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

4
4
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

16
16
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

22
22
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

86
86
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

72
72
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

200
200
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

124
124
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

68
68
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

94
94
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

230
230
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

246
246
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

158
158
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

174
174
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

242
242
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

803
803
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

439
439
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

182
182
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

480
480
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

201
201
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

397
397
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

288
288
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

67
67
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

148
148
Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Club Brugge is dit seizoen weer actief in de Champions League. In het kampioenenbal wachten er nog ...

134
134
Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Na de Gouden Generatie van de Belgische nationale ploeg zijn de Rode Duivels naarstig op zoek naar ...

245
245

Meer sportnieuws