TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

496 stemmen
TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp verbreken ze straks hun transferrecord. De Great Old bevestigde donderdag wat er al lang zat aan te komen: Willian Pacho trekt na dit seizoen naar Eintracht Frankfurt. Alle partijen zijn akkoord over de transfer, waarvoor Antwerp naargelang de bron een transfersom tussen de 9 en 16 miljoen euro zou vangen.



Maar Antwerp roert zich ook al op inkomend vlak. Ze zouden nu al doordrukken voor de komst van Jacob Ondrejka, een 20-jarige flankaanvaller van IF Elfsborg. De Zweedse flankaanvaller geniet concurrentie van nog meer Europese teams - ook AZ en Besiktas worden genoemd - maar zou deze week al in België geweest zijn om de faciliteiten van Antwerp te bezoeken.

Daarnaast valt ook de naam van Kouame Autonne Kouadio op de Bosuil. De 22-jarige centrale verdediger speelt momenteel in de Emiraten bij Al-Ain, maar daar zou hij voor 2 miljoen euro kunnen vertrekken. Ook voor hem krijgt Antwerp echter stevige concurrentie. Die komt zelfs uit eigen land, want ook Club Brugge en Anderlecht zouden op de loer liggen.



KRC Genk bevestigde nogmaals dat Bilal El Khannouss ondanks de vele interesse volgend seizoen nog zeker in de Cegeka Arena zal spelen. Dat betekent echter niet dat het 18-jarige goudhaantje in de zomer geen transfer kan maken. Dimitri de Condé liet verstaan dat Genk eventueel wel bereid is om mee te werken aan een constructie waarbij El Khannouss in de zomer verkocht wordt maar nog een jaar aan de Limburgers verhuurd wordt. Dat zal echter geen excuus zijn voor topclubs om een korting te krijgen.

BUITENLAND

Bij Liverpool lijken ze in de zomer grote kuis te gaan houden na een mislukt seizoen. Vooral het middenveld lijkt vers bloed nodig te hebben en daarom mogen twee grote namen gratis vertrekken. Naby Keïta en Alex Oxlade-Chamberlain zien hun aflopende contracten namelijk niet verlengd worden. Als vervangers denkt Liverpool onder meer aan Matheus Nunes (Wolves) en Mason Mount (Chelsea).



In Saudi-Arabië zouden ze van plan zijn om komende zomer alweer een grote naam te lokken, want er zou nu ook een megacontract klaarliggen voor Sergio Ramos. De 37-jarige Spanjaard zal moeten inleveren als hij nog wil bijtekenen bij PSG en daar wil Al-Hilal van profiteren. Zij zouden hem al een jaarloon van 30 miljoen euro geboden hebben, maar zouden zelfs bereid zijn om tot 50 miljoen te gaan om hem over de streep te trekken.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Zou het goed zijn voor El Khannouss om deze zomer al duidelijkheid te krijgen over zijn toekomst?

Meest recent

WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

39
39
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

23
23
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

143
143
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

192
192
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

126
126
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

144
144
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

164
164
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

359
359
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

525
525
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

114
114
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

247
247
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

328
328
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

325
325
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

589
589
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

390
390
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

199
199
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

433
433
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

560
560
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

379
379
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

175
175
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

420
420
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

65
65
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

516
516

Meer sportnieuws