TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

door
TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp verbreken ze straks hun transferrecord. De Great Old bevestigde donderdag wat er al lang zat aan te komen: Willian Pacho trekt na dit seizoen naar Eintracht Frankfurt. Alle partijen zijn akkoord over de transfer, waarvoor Antwerp naargelang de bron een transfersom tussen de 9 en 16 miljoen euro zou vangen.



Maar Antwerp roert zich ook al op inkomend vlak. Ze zouden nu al doordrukken voor de komst van Jacob Ondrejka, een 20-jarige flankaanvaller van IF Elfsborg. De Zweedse flankaanvaller geniet concurrentie van nog meer Europese teams - ook AZ en Besiktas worden genoemd - maar zou deze week al in België geweest zijn om de faciliteiten van Antwerp te bezoeken.

Daarnaast valt ook de naam van Kouame Autonne Kouadio op de Bosuil. De 22-jarige centrale verdediger speelt momenteel in de Emiraten bij Al-Ain, maar daar zou hij voor 2 miljoen euro kunnen vertrekken. Ook voor hem krijgt Antwerp echter stevige concurrentie. Die komt zelfs uit eigen land, want ook Club Brugge en Anderlecht zouden op de loer liggen.



KRC Genk bevestigde nogmaals dat Bilal El Khannouss ondanks de vele interesse volgend seizoen nog zeker in de Cegeka Arena zal spelen. Dat betekent echter niet dat het 18-jarige goudhaantje in de zomer geen transfer kan maken. Dimitri de Condé liet verstaan dat Genk eventueel wel bereid is om mee te werken aan een constructie waarbij El Khannouss in de zomer verkocht wordt maar nog een jaar aan de Limburgers verhuurd wordt. Dat zal echter geen excuus zijn voor topclubs om een korting te krijgen.

BUITENLAND

Bij Liverpool lijken ze in de zomer grote kuis te gaan houden na een mislukt seizoen. Vooral het middenveld lijkt vers bloed nodig te hebben en daarom mogen twee grote namen gratis vertrekken. Naby Keïta en Alex Oxlade-Chamberlain zien hun aflopende contracten namelijk niet verlengd worden. Als vervangers denkt Liverpool onder meer aan Matheus Nunes (Wolves) en Mason Mount (Chelsea).



In Saudi-Arabië zouden ze van plan zijn om komende zomer alweer een grote naam te lokken, want er zou nu ook een megacontract klaarliggen voor Sergio Ramos. De 37-jarige Spanjaard zal moeten inleveren als hij nog wil bijtekenen bij PSG en daar wil Al-Hilal van profiteren. Zij zouden hem al een jaarloon van 30 miljoen euro geboden hebben, maar zouden zelfs bereid zijn om tot 50 miljoen te gaan om hem over de streep te trekken.

LEES OOK: 'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Zou het goed zijn voor El Khannouss om deze zomer al duidelijkheid te krijgen over zijn toekomst?

Meest recent

'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

7
7
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

111
111
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

101
101
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

49
49
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

167
167
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

110
110
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

249
249
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

230
230
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

133
133
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

131
131
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

92
92
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

87
87
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

432
432
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

149
149
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

47
47
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

306
306
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

375
375
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

281
281
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

347
347
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

272
272
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

522
522
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

798
798
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

560
560

Meer sportnieuws