TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

496
TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp verbreken ze straks hun transferrecord. De Great Old bevestigde donderdag wat er al lang zat aan te komen: Willian Pacho trekt na dit seizoen naar Eintracht Frankfurt. Alle partijen zijn akkoord over de transfer, waarvoor Antwerp naargelang de bron een transfersom tussen de 9 en 16 miljoen euro zou vangen.



Maar Antwerp roert zich ook al op inkomend vlak. Ze zouden nu al doordrukken voor de komst van Jacob Ondrejka, een 20-jarige flankaanvaller van IF Elfsborg. De Zweedse flankaanvaller geniet concurrentie van nog meer Europese teams - ook AZ en Besiktas worden genoemd - maar zou deze week al in België geweest zijn om de faciliteiten van Antwerp te bezoeken.

Daarnaast valt ook de naam van Kouame Autonne Kouadio op de Bosuil. De 22-jarige centrale verdediger speelt momenteel in de Emiraten bij Al-Ain, maar daar zou hij voor 2 miljoen euro kunnen vertrekken. Ook voor hem krijgt Antwerp echter stevige concurrentie. Die komt zelfs uit eigen land, want ook Club Brugge en Anderlecht zouden op de loer liggen.



KRC Genk bevestigde nogmaals dat Bilal El Khannouss ondanks de vele interesse volgend seizoen nog zeker in de Cegeka Arena zal spelen. Dat betekent echter niet dat het 18-jarige goudhaantje in de zomer geen transfer kan maken. Dimitri de Condé liet verstaan dat Genk eventueel wel bereid is om mee te werken aan een constructie waarbij El Khannouss in de zomer verkocht wordt maar nog een jaar aan de Limburgers verhuurd wordt. Dat zal echter geen excuus zijn voor topclubs om een korting te krijgen.

BUITENLAND

Bij Liverpool lijken ze in de zomer grote kuis te gaan houden na een mislukt seizoen. Vooral het middenveld lijkt vers bloed nodig te hebben en daarom mogen twee grote namen gratis vertrekken. Naby Keïta en Alex Oxlade-Chamberlain zien hun aflopende contracten namelijk niet verlengd worden. Als vervangers denkt Liverpool onder meer aan Matheus Nunes (Wolves) en Mason Mount (Chelsea).



In Saudi-Arabië zouden ze van plan zijn om komende zomer alweer een grote naam te lokken, want er zou nu ook een megacontract klaarliggen voor Sergio Ramos. De 37-jarige Spanjaard zal moeten inleveren als hij nog wil bijtekenen bij PSG en daar wil Al-Hilal van profiteren. Zij zouden hem al een jaarloon van 30 miljoen euro geboden hebben, maar zouden zelfs bereid zijn om tot 50 miljoen te gaan om hem over de streep te trekken.

LEES OOK: Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Zou het goed zijn voor El Khannouss om deze zomer al duidelijkheid te krijgen over zijn toekomst?

Meest recent

Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

0
0
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

16
16
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

198
198
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

37
37
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

169
169
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

37
37
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

157
157
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

211
211
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

356
356
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

311
311
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

91
91
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

86
86
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

293
293
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

149
149
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

475
475
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

371
371
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

274
274
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

432
432
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

218
218
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

339
339
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

199
199
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

189
189
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

54
54
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

92
92
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

110
110

Meer sportnieuws