TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

door
TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp verbreken ze straks hun transferrecord. De Great Old bevestigde donderdag wat er al lang zat aan te komen: Willian Pacho trekt na dit seizoen naar Eintracht Frankfurt. Alle partijen zijn akkoord over de transfer, waarvoor Antwerp naargelang de bron een transfersom tussen de 9 en 16 miljoen euro zou vangen.



Maar Antwerp roert zich ook al op inkomend vlak. Ze zouden nu al doordrukken voor de komst van Jacob Ondrejka, een 20-jarige flankaanvaller van IF Elfsborg. De Zweedse flankaanvaller geniet concurrentie van nog meer Europese teams - ook AZ en Besiktas worden genoemd - maar zou deze week al in België geweest zijn om de faciliteiten van Antwerp te bezoeken.

Daarnaast valt ook de naam van Kouame Autonne Kouadio op de Bosuil. De 22-jarige centrale verdediger speelt momenteel in de Emiraten bij Al-Ain, maar daar zou hij voor 2 miljoen euro kunnen vertrekken. Ook voor hem krijgt Antwerp echter stevige concurrentie. Die komt zelfs uit eigen land, want ook Club Brugge en Anderlecht zouden op de loer liggen.



KRC Genk bevestigde nogmaals dat Bilal El Khannouss ondanks de vele interesse volgend seizoen nog zeker in de Cegeka Arena zal spelen. Dat betekent echter niet dat het 18-jarige goudhaantje in de zomer geen transfer kan maken. Dimitri de Condé liet verstaan dat Genk eventueel wel bereid is om mee te werken aan een constructie waarbij El Khannouss in de zomer verkocht wordt maar nog een jaar aan de Limburgers verhuurd wordt. Dat zal echter geen excuus zijn voor topclubs om een korting te krijgen.

BUITENLAND

Bij Liverpool lijken ze in de zomer grote kuis te gaan houden na een mislukt seizoen. Vooral het middenveld lijkt vers bloed nodig te hebben en daarom mogen twee grote namen gratis vertrekken. Naby Keïta en Alex Oxlade-Chamberlain zien hun aflopende contracten namelijk niet verlengd worden. Als vervangers denkt Liverpool onder meer aan Matheus Nunes (Wolves) en Mason Mount (Chelsea).



In Saudi-Arabië zouden ze van plan zijn om komende zomer alweer een grote naam te lokken, want er zou nu ook een megacontract klaarliggen voor Sergio Ramos. De 37-jarige Spanjaard zal moeten inleveren als hij nog wil bijtekenen bij PSG en daar wil Al-Hilal van profiteren. Zij zouden hem al een jaarloon van 30 miljoen euro geboden hebben, maar zouden zelfs bereid zijn om tot 50 miljoen te gaan om hem over de streep te trekken.

LEES OOK: Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Zou het goed zijn voor El Khannouss om deze zomer al duidelijkheid te krijgen over zijn toekomst?

Meest recent

"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

22
22
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

35
35
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

71
71
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

338
338
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

82
82
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

271
271
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

112
112
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

85
85
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

271
271
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

341
341
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

60
60
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

393
393
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

286
286
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

299
299
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

384
384
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

166
166
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

519
519
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

698
698
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

693
693
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

359
359
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

105
105
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

185
185
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

138
138
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

299
299
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

237
237

Meer sportnieuws