TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

496 stemmen
TU: 'Recordtransfer Antwerp, krankzinnig Ramos-contract'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp verbreken ze straks hun transferrecord. De Great Old bevestigde donderdag wat er al lang zat aan te komen: Willian Pacho trekt na dit seizoen naar Eintracht Frankfurt. Alle partijen zijn akkoord over de transfer, waarvoor Antwerp naargelang de bron een transfersom tussen de 9 en 16 miljoen euro zou vangen.



Maar Antwerp roert zich ook al op inkomend vlak. Ze zouden nu al doordrukken voor de komst van Jacob Ondrejka, een 20-jarige flankaanvaller van IF Elfsborg. De Zweedse flankaanvaller geniet concurrentie van nog meer Europese teams - ook AZ en Besiktas worden genoemd - maar zou deze week al in België geweest zijn om de faciliteiten van Antwerp te bezoeken.

Daarnaast valt ook de naam van Kouame Autonne Kouadio op de Bosuil. De 22-jarige centrale verdediger speelt momenteel in de Emiraten bij Al-Ain, maar daar zou hij voor 2 miljoen euro kunnen vertrekken. Ook voor hem krijgt Antwerp echter stevige concurrentie. Die komt zelfs uit eigen land, want ook Club Brugge en Anderlecht zouden op de loer liggen.



KRC Genk bevestigde nogmaals dat Bilal El Khannouss ondanks de vele interesse volgend seizoen nog zeker in de Cegeka Arena zal spelen. Dat betekent echter niet dat het 18-jarige goudhaantje in de zomer geen transfer kan maken. Dimitri de Condé liet verstaan dat Genk eventueel wel bereid is om mee te werken aan een constructie waarbij El Khannouss in de zomer verkocht wordt maar nog een jaar aan de Limburgers verhuurd wordt. Dat zal echter geen excuus zijn voor topclubs om een korting te krijgen.

BUITENLAND

Bij Liverpool lijken ze in de zomer grote kuis te gaan houden na een mislukt seizoen. Vooral het middenveld lijkt vers bloed nodig te hebben en daarom mogen twee grote namen gratis vertrekken. Naby Keïta en Alex Oxlade-Chamberlain zien hun aflopende contracten namelijk niet verlengd worden. Als vervangers denkt Liverpool onder meer aan Matheus Nunes (Wolves) en Mason Mount (Chelsea).



In Saudi-Arabië zouden ze van plan zijn om komende zomer alweer een grote naam te lokken, want er zou nu ook een megacontract klaarliggen voor Sergio Ramos. De 37-jarige Spanjaard zal moeten inleveren als hij nog wil bijtekenen bij PSG en daar wil Al-Hilal van profiteren. Zij zouden hem al een jaarloon van 30 miljoen euro geboden hebben, maar zouden zelfs bereid zijn om tot 50 miljoen te gaan om hem over de streep te trekken.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Zou het goed zijn voor El Khannouss om deze zomer al duidelijkheid te krijgen over zijn toekomst?

Meest recent

Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

12
12
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

36
36
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

114
114
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

16
16
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

108
108
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

24
24
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

298
298
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

394
394
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

331
331
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

574
574
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

231
231
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

344
344
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

161
161
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

551
551
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

624
624
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

416
416
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

654
654
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

135
135
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

266
266
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

484
484
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

123
123
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

500
500
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

452
452
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

542
542

Meer sportnieuws