'AC Milan wil alweer af van Belg'

door
'AC Milan wil alweer af van Belg'

AC Milan beleeft een seizoen met ups en downs. Het wist zich in de Champions League wel te plaatsen voor de kwartfinale ten koste van Tottenham, maar in de Serie A presteert het bijzonder wisselvallig. De titelverdediger moet daardoor momenteel vrede nemen met een vierde plaats en volgt al op 23 punten van leider Napoli, ook hun volgende tegenstander in het kampioenenbal. De ruime Belgische inbreng dit seizoen lijkt de Rossoneri geen windeieren gelegd te hebben.


Vorige zomer gaf Milan zijn kern immers een stevige Belgische injectie. Naast Alexis Saelemaekers werd Charles De Ketelaere weggekaapt bij Club Brugge, Divock Origi kwam transfervrij over van Liverpool en Aster Vranckx werd in het slot van de mercato nog gehuurd van Wolfsburg. Hun bijdrage is echter beperkt en ze moeten vrede nemen met hoogstens invalbeurten.

En van één landgenoot hebben ze in Milaan zelfs al genoeg gezien. Volgens Ekrem Konur mag Origi in de zomer namelijk alweer vertrekken. Als er aanbiedingen binnenkomen voor de 27-jarige spits, zullen ze die bij Milan graag bestuderen. Origi moest dit seizoen het vuur aan de schenen van oudjes Giroud en Ibrahimovic leggen, maar met amper twee goals in 25 wedstrijden is hij daar niet meteen in geslaagd.

NIEUWE CONCURRENT
De 32-voudige Rode Duivels blijft het zo moeilijk hebben om zich te manifesteren, nadat hij de voorbije jaren ook bij Liverpool amper aan de bak kwam. Bij Milan zoeken ze al een nieuwe spits voor volgend seizoen en daarvoor zouden ze hun oog laten vallen hebben op Tammy Abraham, die straks mogelijk zal vertrekken bij AS Roma.


LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Had je meer verwacht van Origi?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

6
6
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

26
26
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

11
11
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

156
156
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

30
30
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

175
175
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

276
276
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

168
168
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

148
148
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

119
119
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

114
114
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

429
429
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

361
361
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

93
93
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

145
145
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

358
358
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

176
176
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

333
333
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

206
206
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

822
822
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

207
207
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

161
161
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

61
61
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

146
146
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

367
367

Meer sportnieuws