'AC Milan wil alweer af van Belg'

door
'AC Milan wil alweer af van Belg'

AC Milan beleeft een seizoen met ups en downs. Het wist zich in de Champions League wel te plaatsen voor de kwartfinale ten koste van Tottenham, maar in de Serie A presteert het bijzonder wisselvallig. De titelverdediger moet daardoor momenteel vrede nemen met een vierde plaats en volgt al op 23 punten van leider Napoli, ook hun volgende tegenstander in het kampioenenbal. De ruime Belgische inbreng dit seizoen lijkt de Rossoneri geen windeieren gelegd te hebben.


Vorige zomer gaf Milan zijn kern immers een stevige Belgische injectie. Naast Alexis Saelemaekers werd Charles De Ketelaere weggekaapt bij Club Brugge, Divock Origi kwam transfervrij over van Liverpool en Aster Vranckx werd in het slot van de mercato nog gehuurd van Wolfsburg. Hun bijdrage is echter beperkt en ze moeten vrede nemen met hoogstens invalbeurten.

En van één landgenoot hebben ze in Milaan zelfs al genoeg gezien. Volgens Ekrem Konur mag Origi in de zomer namelijk alweer vertrekken. Als er aanbiedingen binnenkomen voor de 27-jarige spits, zullen ze die bij Milan graag bestuderen. Origi moest dit seizoen het vuur aan de schenen van oudjes Giroud en Ibrahimovic leggen, maar met amper twee goals in 25 wedstrijden is hij daar niet meteen in geslaagd.

NIEUWE CONCURRENT
De 32-voudige Rode Duivels blijft het zo moeilijk hebben om zich te manifesteren, nadat hij de voorbije jaren ook bij Liverpool amper aan de bak kwam. Bij Milan zoeken ze al een nieuwe spits voor volgend seizoen en daarvoor zouden ze hun oog laten vallen hebben op Tammy Abraham, die straks mogelijk zal vertrekken bij AS Roma.


LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Had je meer verwacht van Origi?

Meest recent

'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

97
97
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

22
22
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

60
60
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

273
273
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

186
186
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

134
134
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

126
126
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

123
123
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

91
91
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

374
374
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

80
80
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

332
332
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

124
124
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

779
779
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

434
434
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

122
122
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

541
541
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

686
686
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1004
1004
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

169
169
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

118
118
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

145
145
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

179
179
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

212
212

Meer sportnieuws