'AC Milan wil alweer af van Belg'

door
'AC Milan wil alweer af van Belg'

AC Milan beleeft een seizoen met ups en downs. Het wist zich in de Champions League wel te plaatsen voor de kwartfinale ten koste van Tottenham, maar in de Serie A presteert het bijzonder wisselvallig. De titelverdediger moet daardoor momenteel vrede nemen met een vierde plaats en volgt al op 23 punten van leider Napoli, ook hun volgende tegenstander in het kampioenenbal. De ruime Belgische inbreng dit seizoen lijkt de Rossoneri geen windeieren gelegd te hebben.


Vorige zomer gaf Milan zijn kern immers een stevige Belgische injectie. Naast Alexis Saelemaekers werd Charles De Ketelaere weggekaapt bij Club Brugge, Divock Origi kwam transfervrij over van Liverpool en Aster Vranckx werd in het slot van de mercato nog gehuurd van Wolfsburg. Hun bijdrage is echter beperkt en ze moeten vrede nemen met hoogstens invalbeurten.

En van één landgenoot hebben ze in Milaan zelfs al genoeg gezien. Volgens Ekrem Konur mag Origi in de zomer namelijk alweer vertrekken. Als er aanbiedingen binnenkomen voor de 27-jarige spits, zullen ze die bij Milan graag bestuderen. Origi moest dit seizoen het vuur aan de schenen van oudjes Giroud en Ibrahimovic leggen, maar met amper twee goals in 25 wedstrijden is hij daar niet meteen in geslaagd.

NIEUWE CONCURRENT
De 32-voudige Rode Duivels blijft het zo moeilijk hebben om zich te manifesteren, nadat hij de voorbije jaren ook bij Liverpool amper aan de bak kwam. Bij Milan zoeken ze al een nieuwe spits voor volgend seizoen en daarvoor zouden ze hun oog laten vallen hebben op Tammy Abraham, die straks mogelijk zal vertrekken bij AS Roma.


LEES OOK: 'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

Had je meer verwacht van Origi?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

102
102
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

173
173
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

118
118
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

64
64
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

26
26
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1134
1134
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

186
186
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

217
217
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

300
300
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

33
33
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

153
153
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

728
728
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

37
37
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

41
41
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

185
185
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

103
103
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

127
127
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

119
119
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

122
122
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

133
133
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

325
325
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

38
38
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

332
332
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

186
186

Meer sportnieuws