'AC Milan wil alweer af van Belg'

door
'AC Milan wil alweer af van Belg'

AC Milan beleeft een seizoen met ups en downs. Het wist zich in de Champions League wel te plaatsen voor de kwartfinale ten koste van Tottenham, maar in de Serie A presteert het bijzonder wisselvallig. De titelverdediger moet daardoor momenteel vrede nemen met een vierde plaats en volgt al op 23 punten van leider Napoli, ook hun volgende tegenstander in het kampioenenbal. De ruime Belgische inbreng dit seizoen lijkt de Rossoneri geen windeieren gelegd te hebben.


Vorige zomer gaf Milan zijn kern immers een stevige Belgische injectie. Naast Alexis Saelemaekers werd Charles De Ketelaere weggekaapt bij Club Brugge, Divock Origi kwam transfervrij over van Liverpool en Aster Vranckx werd in het slot van de mercato nog gehuurd van Wolfsburg. Hun bijdrage is echter beperkt en ze moeten vrede nemen met hoogstens invalbeurten.

En van één landgenoot hebben ze in Milaan zelfs al genoeg gezien. Volgens Ekrem Konur mag Origi in de zomer namelijk alweer vertrekken. Als er aanbiedingen binnenkomen voor de 27-jarige spits, zullen ze die bij Milan graag bestuderen. Origi moest dit seizoen het vuur aan de schenen van oudjes Giroud en Ibrahimovic leggen, maar met amper twee goals in 25 wedstrijden is hij daar niet meteen in geslaagd.

NIEUWE CONCURRENT
De 32-voudige Rode Duivels blijft het zo moeilijk hebben om zich te manifesteren, nadat hij de voorbije jaren ook bij Liverpool amper aan de bak kwam. Bij Milan zoeken ze al een nieuwe spits voor volgend seizoen en daarvoor zouden ze hun oog laten vallen hebben op Tammy Abraham, die straks mogelijk zal vertrekken bij AS Roma.


LEES OOK: 'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

Had je meer verwacht van Origi?

Meest recent

Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

26
26
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

42
42
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

31
31
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

61
61
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

99
99
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

183
183
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

332
332
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

163
163
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

265
265
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

719
719
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

368
368
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

359
359
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

165
165
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

77
77
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

226
226
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

445
445
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

343
343
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

161
161
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

125
125
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

263
263
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

376
376
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

86
86
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

653
653
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

471
471

Meer sportnieuws