Belg maakt furore in Serie A: "Graag een stap hogerop"

door
Belg maakt furore in Serie A:

Er spelen dit seizoen heel wat Belgen in de Serie A, met wisselend succes. Grote namen als Romelu Lukaku of Charles De Ketelaere beleven bij Inter en AC Milan een moeilijk seizoen, maar in de schaduw wist een minder bekende landgenoot zich de voorbije maanden wel in de kijker te spelen. Cyril Ngonge nam een vliegende start bij Hellas Verona.


De 22-jarige aanvaller streek in januari neer bij de nummer achttien in het klassement, nadat hij moest ophoepelen bij FC Groningen. Ngonge, die ook een verleden heeft bij Club Brugge en PSV, nam een vliegende start met twee goals in zijn eerste twee basisplaatsen, maar de laatste weken hield een enkelblessure hem aan de kant. Zijn toekomst is bovendien ook nog onzeker.

Ngonge tekende immers slechts tot het einde van het seizoen. "Ik zou graag een volgende stap zetten in Italië. Ik voel me hier goed en ik kan de competitie wel waarderen. Als we het behoud afdwingen in de Serie A, wil ik wel bij Verona blijven om te bevestigen", vertelt hij daarover in La Dernière Heure. "In het andere geval wil ik het seizoen sterk eindigen om daarna de stap naar een betere club in de Serie A te zetten. Daarna kan ik misschien aan Engeland denken. Maar nu nog niet."

ONVERWACHT
Het is onverwacht dat Ngonge in Italië wil blijven, niet in het minst voor de speler zelf. "Ik wou eigenlijk niet naar hier komen. Ik had andere opties in Duitsland en Engeland. Italië was mijn laatste keuze, want het Italiaanse voetbal interesseerde me nooit. Maar ik sprak erover met mijn vader en hij overtuigde me dat het de juiste keuze zou zijn. Daar heb ik nu geen spijt van, ik ben zelfs blij dat ik gekomen ben", geeft hij eerlijk toe.

Zou Ngonge in de selectie van de Jonge Duivels moeten zitten?

Meest recent

De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

7
7
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

16
16
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

57
57
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

101
101
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

31
31
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

128
128
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

48
48
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

62
62
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

329
329
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

311
311
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

748
748
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

227
227
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

407
407
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

228
228
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

903
903
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

310
310
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

374
374
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

211
211
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

638
638
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

267
267
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

124
124
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

568
568
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

487
487

Meer sportnieuws