Belg maakt furore in Serie A: "Graag een stap hogerop"

door
Belg maakt furore in Serie A:

Er spelen dit seizoen heel wat Belgen in de Serie A, met wisselend succes. Grote namen als Romelu Lukaku of Charles De Ketelaere beleven bij Inter en AC Milan een moeilijk seizoen, maar in de schaduw wist een minder bekende landgenoot zich de voorbije maanden wel in de kijker te spelen. Cyril Ngonge nam een vliegende start bij Hellas Verona.


De 22-jarige aanvaller streek in januari neer bij de nummer achttien in het klassement, nadat hij moest ophoepelen bij FC Groningen. Ngonge, die ook een verleden heeft bij Club Brugge en PSV, nam een vliegende start met twee goals in zijn eerste twee basisplaatsen, maar de laatste weken hield een enkelblessure hem aan de kant. Zijn toekomst is bovendien ook nog onzeker.

Ngonge tekende immers slechts tot het einde van het seizoen. "Ik zou graag een volgende stap zetten in Italië. Ik voel me hier goed en ik kan de competitie wel waarderen. Als we het behoud afdwingen in de Serie A, wil ik wel bij Verona blijven om te bevestigen", vertelt hij daarover in La Dernière Heure. "In het andere geval wil ik het seizoen sterk eindigen om daarna de stap naar een betere club in de Serie A te zetten. Daarna kan ik misschien aan Engeland denken. Maar nu nog niet."

ONVERWACHT
Het is onverwacht dat Ngonge in Italië wil blijven, niet in het minst voor de speler zelf. "Ik wou eigenlijk niet naar hier komen. Ik had andere opties in Duitsland en Engeland. Italië was mijn laatste keuze, want het Italiaanse voetbal interesseerde me nooit. Maar ik sprak erover met mijn vader en hij overtuigde me dat het de juiste keuze zou zijn. Daar heb ik nu geen spijt van, ik ben zelfs blij dat ik gekomen ben", geeft hij eerlijk toe.

Zou Ngonge in de selectie van de Jonge Duivels moeten zitten?

Meest recent

Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

1
1
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

136
136
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

29
29
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

68
68
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

295
295
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

101
101
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

120
120
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

114
114
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

298
298
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

411
411
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

150
150
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

605
605
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

315
315
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

193
193
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

318
318
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

270
270
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

996
996
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

453
453
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

316
316
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

148
148
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

276
276
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

250
250
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

224
224
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

172
172

Meer sportnieuws