Belg maakt furore in Serie A: "Graag een stap hogerop"

door
Belg maakt furore in Serie A:

Er spelen dit seizoen heel wat Belgen in de Serie A, met wisselend succes. Grote namen als Romelu Lukaku of Charles De Ketelaere beleven bij Inter en AC Milan een moeilijk seizoen, maar in de schaduw wist een minder bekende landgenoot zich de voorbije maanden wel in de kijker te spelen. Cyril Ngonge nam een vliegende start bij Hellas Verona.


De 22-jarige aanvaller streek in januari neer bij de nummer achttien in het klassement, nadat hij moest ophoepelen bij FC Groningen. Ngonge, die ook een verleden heeft bij Club Brugge en PSV, nam een vliegende start met twee goals in zijn eerste twee basisplaatsen, maar de laatste weken hield een enkelblessure hem aan de kant. Zijn toekomst is bovendien ook nog onzeker.

Ngonge tekende immers slechts tot het einde van het seizoen. "Ik zou graag een volgende stap zetten in Italië. Ik voel me hier goed en ik kan de competitie wel waarderen. Als we het behoud afdwingen in de Serie A, wil ik wel bij Verona blijven om te bevestigen", vertelt hij daarover in La Dernière Heure. "In het andere geval wil ik het seizoen sterk eindigen om daarna de stap naar een betere club in de Serie A te zetten. Daarna kan ik misschien aan Engeland denken. Maar nu nog niet."

ONVERWACHT
Het is onverwacht dat Ngonge in Italië wil blijven, niet in het minst voor de speler zelf. "Ik wou eigenlijk niet naar hier komen. Ik had andere opties in Duitsland en Engeland. Italië was mijn laatste keuze, want het Italiaanse voetbal interesseerde me nooit. Maar ik sprak erover met mijn vader en hij overtuigde me dat het de juiste keuze zou zijn. Daar heb ik nu geen spijt van, ik ben zelfs blij dat ik gekomen ben", geeft hij eerlijk toe.

Zou Ngonge in de selectie van de Jonge Duivels moeten zitten?

Meest recent

Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

39
39
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

16
16
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

32
32
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

162
162
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

155
155
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

70
70
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

295
295
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

107
107
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

196
196
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

103
103
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

87
87
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

72
72
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

63
63
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

247
247
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

126
126
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

38
38
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

361
361
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

164
164
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

436
436
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49

Meer sportnieuws