Gent krijgt giga-opsteker in competitieslot

door
Gent krijgt giga-opsteker in competitieslot

AA Gent gaat de absolute slotfase van de reguliere competitie als vierde in. De Buffalo's hebben zo alles in handen wat een ticket voor de Champions' Play-offs betreft. Met nog vier wedstrijden op de teller krijgen ze in de Arteveldestad nu bovendien een stevige sportieve en mentale opsteker.


Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Tarik Tissoudali (29) wedstrijdfit verklaard is door de medische staf van de Oost-Vlamingen. De Marokkaan was maanden buiten strijd met een kruisbandblessure die hij in het seizoensbegin opgelopen had. Dat kostte hem een groot deel van het seizoen en het WK in Qatar met Marokko. Tissoudali werkte in de luwte als een gek aan zijn terugkeer en lijkt nog een deel van het seizoen te kunnen meepikken.

Hein Vanhaezebrouck zal ongetwijfeld voorzichtig omspringen met zijn smaakmaker. Gent neemt het komend weekend op tegen RFC Seraing en volgens de genoemde krant zou Tissoudali wel eens in de kern kunnen zitten voor dat duel. Het is koffiedik kijken of hij ook in actie zal komen. Sportief zal Tissoudali misschien niet meer zijn beste niveau halen dit seizoen (al weet je nooit), maar mentaal is dit voor Gent wel een opsteker die kan tellen.

STERKHOUDER
Tissoudali wierp zich sinds zijn komst van Beerschot op als een sterkhouder bij Gent. In 72 duels voor de club scoorde hij al 34 keer en gaf hij ook 14 assists. Zijn goede prestaties bleven niet onopgemerkt. In de zomer lag een lucratieve transfer naar het Midden-Oosten in het verschiet, maar de knie gooide roet in het eten. Afwachten of de miljoenentransfer er in de toekomst wel komt voor de dribbelaar.

LEES OOK: Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Zal Tissoudali zijn beste niveau nog halen?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

89
89
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

23
23
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

26
26
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

193
193
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

296
296
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

262
262
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

373
373
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

614
614
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

708
708
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

34
34
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

461
461
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1166
1166
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

736
736
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

441
441
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1091
1091
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

130
130
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

220
220
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

152
152
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

236
236
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

661
661
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

439
439
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

40
40
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

910
910
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1488
1488

Meer sportnieuws