Gent krijgt giga-opsteker in competitieslot

door
Gent krijgt giga-opsteker in competitieslot

AA Gent gaat de absolute slotfase van de reguliere competitie als vierde in. De Buffalo's hebben zo alles in handen wat een ticket voor de Champions' Play-offs betreft. Met nog vier wedstrijden op de teller krijgen ze in de Arteveldestad nu bovendien een stevige sportieve en mentale opsteker.


Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Tarik Tissoudali (29) wedstrijdfit verklaard is door de medische staf van de Oost-Vlamingen. De Marokkaan was maanden buiten strijd met een kruisbandblessure die hij in het seizoensbegin opgelopen had. Dat kostte hem een groot deel van het seizoen en het WK in Qatar met Marokko. Tissoudali werkte in de luwte als een gek aan zijn terugkeer en lijkt nog een deel van het seizoen te kunnen meepikken.

Hein Vanhaezebrouck zal ongetwijfeld voorzichtig omspringen met zijn smaakmaker. Gent neemt het komend weekend op tegen RFC Seraing en volgens de genoemde krant zou Tissoudali wel eens in de kern kunnen zitten voor dat duel. Het is koffiedik kijken of hij ook in actie zal komen. Sportief zal Tissoudali misschien niet meer zijn beste niveau halen dit seizoen (al weet je nooit), maar mentaal is dit voor Gent wel een opsteker die kan tellen.

STERKHOUDER
Tissoudali wierp zich sinds zijn komst van Beerschot op als een sterkhouder bij Gent. In 72 duels voor de club scoorde hij al 34 keer en gaf hij ook 14 assists. Zijn goede prestaties bleven niet onopgemerkt. In de zomer lag een lucratieve transfer naar het Midden-Oosten in het verschiet, maar de knie gooide roet in het eten. Afwachten of de miljoenentransfer er in de toekomst wel komt voor de dribbelaar.

LEES OOK: Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

Zal Tissoudali zijn beste niveau nog halen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

56
56
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

49
49
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

344
344
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

287
287
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

251
251
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

75
75
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

586
586
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

564
564
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

299
299
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

152
152
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

420
420
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws