Gent krijgt giga-opsteker in competitieslot

door
Gent krijgt giga-opsteker in competitieslot

AA Gent gaat de absolute slotfase van de reguliere competitie als vierde in. De Buffalo's hebben zo alles in handen wat een ticket voor de Champions' Play-offs betreft. Met nog vier wedstrijden op de teller krijgen ze in de Arteveldestad nu bovendien een stevige sportieve en mentale opsteker.


Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Tarik Tissoudali (29) wedstrijdfit verklaard is door de medische staf van de Oost-Vlamingen. De Marokkaan was maanden buiten strijd met een kruisbandblessure die hij in het seizoensbegin opgelopen had. Dat kostte hem een groot deel van het seizoen en het WK in Qatar met Marokko. Tissoudali werkte in de luwte als een gek aan zijn terugkeer en lijkt nog een deel van het seizoen te kunnen meepikken.

Hein Vanhaezebrouck zal ongetwijfeld voorzichtig omspringen met zijn smaakmaker. Gent neemt het komend weekend op tegen RFC Seraing en volgens de genoemde krant zou Tissoudali wel eens in de kern kunnen zitten voor dat duel. Het is koffiedik kijken of hij ook in actie zal komen. Sportief zal Tissoudali misschien niet meer zijn beste niveau halen dit seizoen (al weet je nooit), maar mentaal is dit voor Gent wel een opsteker die kan tellen.

STERKHOUDER
Tissoudali wierp zich sinds zijn komst van Beerschot op als een sterkhouder bij Gent. In 72 duels voor de club scoorde hij al 34 keer en gaf hij ook 14 assists. Zijn goede prestaties bleven niet onopgemerkt. In de zomer lag een lucratieve transfer naar het Midden-Oosten in het verschiet, maar de knie gooide roet in het eten. Afwachten of de miljoenentransfer er in de toekomst wel komt voor de dribbelaar.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

Zal Tissoudali zijn beste niveau nog halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

58
58
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

0
0
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

30
30
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

42
42
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

124
124
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

132
132
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

123
123
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

191
191
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

191
191
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

45
45
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

257
257
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

227
227
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

164
164
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

227
227
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

123
123
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

454
454
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

143
143
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

98
98
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

181
181
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

289
289
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

193
193
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

261
261
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

438
438
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

255
255
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

283
283
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

642
642

Meer sportnieuws