Van Bommel meldt uitstekend nieuws uit ziekenboeg Antwerp

door
Van Bommel meldt uitstekend nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Antwerp droomt nog steeds van de titel, maar het deed vlak voor de interlandbreak wel een slechte zaak door met 0-1 te verliezen van Charleroi. Daardoor zag het KRC Genk en Union verder weglopen, want hun achterstand op dat duo bedraagt nu al acht en vijf punten. Vrijdag krijgen ze op Zulte Waregem de kans om zich te herpakken en er is alvast goed nieuws voor Mark van Bommel.


De trainer moest in de laatste weken immers regelmatig puzzelen om aan achttien spelers op het wedstrijdblad te raken. Het voordeel daarvan was dat de jeugd zijn kansen kreeg, met basisplaatsen voor Zeno Van den Bosch en invalbeurten voor Kobe Corbanie, Milan Smits en Gerard Vandeplas. Maar stilaan loopt de ziekenboeg weer leeg.

Op zijn persconferentie daags voor de wedstrijd liet Van Bommel immers weten dat hij weer helemaal kan rekenen op Toby Alderweireld en Calvin Stengs, terwijl ook Alhassan Yusuf en Sam Vines weer 100 procent beschikbaar zijn. Die laatste twee speelden zaten tegen Charleroi al op de bank en speelden vorig weekend nog mee met Young Reds in eerste nationale.

VRAAGTEKENS
Helemaal vrij van blessures is Antwerp nog niet, want Van Bommel gaf wel mee dat er een vraagteken staat achter Jurgen Ekkelenkamp en Vincent Janssen. Het wordt afwachten of zij op tijd fit raken, maar hoe dan ook ziet de trainer zijn opties voor de trip naar de Gaverbeek al stevig groeien.


LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Zal Antwerp zich op Zulte Waregem herpakken?

Meest recent

Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

7
7
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

49
49
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

113
113
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

59
59
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

67
67
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

75
75
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

88
88
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

284
284
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

231
231
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

762
762
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

516
516
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

50
50
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

450
450
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

135
135
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

141
141
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

280
280
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

128
128
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

73
73
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

255
255
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

135
135
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

190
190
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

265
265
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

364
364
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

451
451

Meer sportnieuws