'Lukaku stuurt duidelijk signaal over toekomst'

door
'Lukaku stuurt duidelijk signaal over toekomst'

Romelu Lukaku heeft de voorbije week bij de Rode Duivels het nodige vertrouwen bijgetankt. Hij rekende af met maanden blessureleed en kritiek door een hattrick te scoren in Zweden en daarna ook in de stuntzege in Duitsland nog een doelpuntje mee te pikken. Het wordt nu hopen dat hij die vorm kan doortrekken bij zijn terugkeer in Milaan.


Bij Internazionale loopt het dit seizoen immers niet al te vlot voor Lukaku. Voor het WK werd hij natuurlijk maandenlang geremd door een blessure, maar ook daarna kon hij zijn beste vorm nog niet terugvinden. Vijf goals en één assist in negentien wedstrijden was niet wat beide partijen voor ogen hadden toen ze vorige zomer weer met elkaar in zee gingen.

De voorbije weken rezen dan ook grote twijfels over de toekomst van Lukaku. Inter huurt hem slechts van Chelsea zonder aankoopoptie en gezien het moeilijke seizoen leken ze niet geneigd om die investering nogmaals te doen. Er werd gewag gemaakt van interesse van Bayern München en AS Roma, maar de prioriteit van Lukaku lijkt duidelijk in Milaan te liggen.

INLEVEREN
Dat bevestigt nu ook Tuttosport. Volgens de krant heeft Lukaku nogmaals aangegeven dat hij bereid is om in te leveren op zijn salaris, dat momenteel 12 miljoen euro plus bonussen bedraagt, om toch maar bij Inter te kunnen blijven. Dat zou ook nodig zijn, want dit seizoen zou Chelsea nog een deel van zijn loon doorbetalen, maar volgend seizoen zouden ze dat niet meer willen doen.

LEES OOK: 'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Moet Lukaku bij Inter blijven?

Meest recent

'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

0
0
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

17
17
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

38
38
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

33
33
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

67
67
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

104
104
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

306
306
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

305
305
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

497
497
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

297
297
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

66
66
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

91
91
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

192
192
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

578
578
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

69
69
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

294
294
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

117
117
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

105
105
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

510
510
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

175
175
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

404
404
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

199
199
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

892
892
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

472
472

Meer sportnieuws