TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verkoopt, verrassende transfer Zlatan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verkoopt, verrassende transfer Zlatan'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht hebben ze al een uitgaande transfer voor de zomer afgerond. Paars-Wit neemt immers definitief afscheid van Mohammed Dauda, die dit seizoen verhuurd werd aan Tenerife. De Spaanse tweedeklasser bevestigde dat het de aankoopoptie gelicht heeft en dat Dauda dus hun eigendom is.



Daarnaast zal Paars-Wit ook naar de nodige versterkingen zoeken in de zomer. De kans is groot dat er bijvoorbeeld een nieuwe nummer tien aangetrokken zal worden, naar aanleiding van de blessure van Yari Verschaeren. Die zal ook de eerste helft van volgend seizoen moeten missen en daarom wil Anderlecht een gelijkaardig type aantrekken.

Over de toekomst van Islam Slimani heerst dan weer twijfel. De Algerijnse spits doet het uitstekend sinds zijn komst eind januari en wil zelf dolgraag blijven, maar Anderlecht twijfelt nog. Veel zal afhangen van het al dan niet behalen van een Europees ticket, want dat zal een grote invloed hebben op het budget. In functie daarvan zal beslist worden of Slimani nog een nieuw contract krijgt.



Ruud Vormer heeft duidelijkheid weten te scheppen over zijn toekomst. De Nederlander zal zijn contract bij Zulte Waregem met twee jaar verlengen als Essevee het behoud in de Jupiler Pro League weet te verzekeren. Bij degradatie zal hij wellicht vertrekken, want Vormer lijkt geen trek te hebben in 1B. Hij denkt dat er voldoende interesse zal zijn uit eerste klasse na zijn sterke prestaties aan de Gaverbeek voor zijn sleutelbeenbreuk.

BUITENLAND

Hij mag dan wel al 41 jaar oud zijn, Zlatan Ibrahimovic kan nog een verrassende transfer gaan maken. Het is niet zeker of de Zweed bij AC Milan nog een nieuw contract zal krijgen en daar wil AC Monza graag van profiteren. Daar zou Zlatan herenigd kunnen worden met Silvio Berlusconi en Adriano Galliani, de patrons van Milan tijdens zijn eerste periode in San Siro.



Bij Real Madrid kijken ze al uit naar een nieuwe trainer, want de kans lijkt reëel dat Carlo Ancelotti weldra aan de slag gaat als bondscoach van Brazilië. De topkandidaat zou momenteel Mauricio Pochettino zijn. De Argentijn heeft het profiel dat Real zoekt en is bovendien vrij. Als plan-B zou opmerkelijk genoeg clubicoon Raul gelden. Hij is momenteel aan de slag bij de B-ploeg van de Koninklijke.

LEES OOK: Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

Moet Anderlecht een vervanger voor Verschaeren halen?

Meest recent

De vermoedelijke 11: Still en Oosting hakken knopen door

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

0
0
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

11
11
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

39
39
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

98
98
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

32
32
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

620
620
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

42
42
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

18
18
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

72
72
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

423
423
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

106
106
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

40
40
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

383
383
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

137
137
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

168
168
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

311
311
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

93
93
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

125
125
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

168
168
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

201
201
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1229
1229
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

149
149

Meer sportnieuws