'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

583 stemmen
'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

Bij Club Brugge moeten ze de komende weken nog vol aan de bak om zich te plaatsen voor Play-Off I, want vlak voor de interlandbreak verloren ze hun plaats in de top vier aan AA Gent. Tegelijk denken ze in het Jan Breydelstadion ook al volop aan volgend seizoen, met de zoektocht naar een nieuwe trainer en ook de nodige versterkingen voor de spelersgroep.


Daarbij zouden ze in Brugge aan een oude bekende kunnen denken. Turkse media maken namelijk opnieuw gewag van interesse voor Ersin Destanoglu, die ook in januari al in beeld was. De 22-jarige doelman was de voorbije seizoenen de nummer één onder de lat bij Besiktas, maar verloor in oktober zijn basisplaats. Met Senol Günes kwam er een nieuwe trainer en die gaf de voorkeur aan ervaren rot Mert Günok.

Günes zou nu zijn zegen gegeven hebben voor een vertrek van Destanoglu en de verwachting is dat hij in de zomer een transfer gaat maken. Club zou alvast op de loer liggen, al wordt er meteen aan toegevoegd dat hun interesse momenteel nog niet concreet is. Het is ook nog maar de vraag of Club zich nog gaat melden voor Destanoglu, want Blauw-Zwart lijkt niet meteen een extra doelman nodig te hebben.

BURSIK
In januari toonde Club interesse om te anticiperen op een vertrek van Senne Lammens, die zijn aflopende contract niet lijkt te gaan verlengen. Intussen kwam er echter al een andere doelman in de persoon van Josef Bursik, die sindsdien steevast als reservedoelman op de bank zat en met zijn 22 jaar ook een wissel op de toekomst lijkt. Daarnaast lijkt Simon Mignolet nog niet aan stoppen te denken en loopt ook Nick Shinton nog steeds bij Club rond.

LEES OOK: 'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Moet Club toch een poging wagen?

Meest recent

Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

24
24
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

44
44
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

34
34
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

205
205
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

259
259
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

295
295
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

202
202
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

340
340
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

566
566
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

426
426
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

37
37
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

252
252
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

729
729
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

69
69
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

305
305
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

386
386
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

262
262
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

229
229
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

266
266
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

658
658
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

122
122
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

295
295
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

346
346
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

384
384
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

624
624

Meer sportnieuws