'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

door
'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

Bij Club Brugge moeten ze de komende weken nog vol aan de bak om zich te plaatsen voor Play-Off I, want vlak voor de interlandbreak verloren ze hun plaats in de top vier aan AA Gent. Tegelijk denken ze in het Jan Breydelstadion ook al volop aan volgend seizoen, met de zoektocht naar een nieuwe trainer en ook de nodige versterkingen voor de spelersgroep.


Daarbij zouden ze in Brugge aan een oude bekende kunnen denken. Turkse media maken namelijk opnieuw gewag van interesse voor Ersin Destanoglu, die ook in januari al in beeld was. De 22-jarige doelman was de voorbije seizoenen de nummer één onder de lat bij Besiktas, maar verloor in oktober zijn basisplaats. Met Senol Günes kwam er een nieuwe trainer en die gaf de voorkeur aan ervaren rot Mert Günok.

Günes zou nu zijn zegen gegeven hebben voor een vertrek van Destanoglu en de verwachting is dat hij in de zomer een transfer gaat maken. Club zou alvast op de loer liggen, al wordt er meteen aan toegevoegd dat hun interesse momenteel nog niet concreet is. Het is ook nog maar de vraag of Club zich nog gaat melden voor Destanoglu, want Blauw-Zwart lijkt niet meteen een extra doelman nodig te hebben.

BURSIK
In januari toonde Club interesse om te anticiperen op een vertrek van Senne Lammens, die zijn aflopende contract niet lijkt te gaan verlengen. Intussen kwam er echter al een andere doelman in de persoon van Josef Bursik, die sindsdien steevast als reservedoelman op de bank zat en met zijn 22 jaar ook een wissel op de toekomst lijkt. Daarnaast lijkt Simon Mignolet nog niet aan stoppen te denken en loopt ook Nick Shinton nog steeds bij Club rond.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Moet Club toch een poging wagen?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

9
9
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

45
45
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

250
250
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

35
35
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

501
501
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

61
61
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

134
134
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

817
817
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

83
83
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

33
33
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

565
565
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

395
395
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1220
1220
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

205
205
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

501
501
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

336
336
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

880
880
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

647
647
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

107
107
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

627
627
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

408
408

Meer sportnieuws