'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

583 stemmen
'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

Bij Club Brugge moeten ze de komende weken nog vol aan de bak om zich te plaatsen voor Play-Off I, want vlak voor de interlandbreak verloren ze hun plaats in de top vier aan AA Gent. Tegelijk denken ze in het Jan Breydelstadion ook al volop aan volgend seizoen, met de zoektocht naar een nieuwe trainer en ook de nodige versterkingen voor de spelersgroep.


Daarbij zouden ze in Brugge aan een oude bekende kunnen denken. Turkse media maken namelijk opnieuw gewag van interesse voor Ersin Destanoglu, die ook in januari al in beeld was. De 22-jarige doelman was de voorbije seizoenen de nummer één onder de lat bij Besiktas, maar verloor in oktober zijn basisplaats. Met Senol Günes kwam er een nieuwe trainer en die gaf de voorkeur aan ervaren rot Mert Günok.

Günes zou nu zijn zegen gegeven hebben voor een vertrek van Destanoglu en de verwachting is dat hij in de zomer een transfer gaat maken. Club zou alvast op de loer liggen, al wordt er meteen aan toegevoegd dat hun interesse momenteel nog niet concreet is. Het is ook nog maar de vraag of Club zich nog gaat melden voor Destanoglu, want Blauw-Zwart lijkt niet meteen een extra doelman nodig te hebben.

BURSIK
In januari toonde Club interesse om te anticiperen op een vertrek van Senne Lammens, die zijn aflopende contract niet lijkt te gaan verlengen. Intussen kwam er echter al een andere doelman in de persoon van Josef Bursik, die sindsdien steevast als reservedoelman op de bank zat en met zijn 22 jaar ook een wissel op de toekomst lijkt. Daarnaast lijkt Simon Mignolet nog niet aan stoppen te denken en loopt ook Nick Shinton nog steeds bij Club rond.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Moet Club toch een poging wagen?

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

178
178
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

60
60
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

81
81
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

23
23
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

61
61
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

46
46
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

322
322
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

199
199
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

462
462
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

151
151
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

94
94
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

124
124
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

151
151
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

185
185
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

160
160
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

490
490
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

578
578
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

886
886
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

262
262
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

211
211
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

556
556
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

190
190
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

320
320
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1071
1071

Meer sportnieuws