'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

door
'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

Bij Club Brugge moeten ze de komende weken nog vol aan de bak om zich te plaatsen voor Play-Off I, want vlak voor de interlandbreak verloren ze hun plaats in de top vier aan AA Gent. Tegelijk denken ze in het Jan Breydelstadion ook al volop aan volgend seizoen, met de zoektocht naar een nieuwe trainer en ook de nodige versterkingen voor de spelersgroep.


Daarbij zouden ze in Brugge aan een oude bekende kunnen denken. Turkse media maken namelijk opnieuw gewag van interesse voor Ersin Destanoglu, die ook in januari al in beeld was. De 22-jarige doelman was de voorbije seizoenen de nummer één onder de lat bij Besiktas, maar verloor in oktober zijn basisplaats. Met Senol Günes kwam er een nieuwe trainer en die gaf de voorkeur aan ervaren rot Mert Günok.

Günes zou nu zijn zegen gegeven hebben voor een vertrek van Destanoglu en de verwachting is dat hij in de zomer een transfer gaat maken. Club zou alvast op de loer liggen, al wordt er meteen aan toegevoegd dat hun interesse momenteel nog niet concreet is. Het is ook nog maar de vraag of Club zich nog gaat melden voor Destanoglu, want Blauw-Zwart lijkt niet meteen een extra doelman nodig te hebben.

BURSIK
In januari toonde Club interesse om te anticiperen op een vertrek van Senne Lammens, die zijn aflopende contract niet lijkt te gaan verlengen. Intussen kwam er echter al een andere doelman in de persoon van Josef Bursik, die sindsdien steevast als reservedoelman op de bank zat en met zijn 22 jaar ook een wissel op de toekomst lijkt. Daarnaast lijkt Simon Mignolet nog niet aan stoppen te denken en loopt ook Nick Shinton nog steeds bij Club rond.

LEES OOK: Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Moet Club toch een poging wagen?

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

77
77
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

65
65
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

154
154
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

40
40
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

298
298
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

81
81
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

148
148
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

721
721
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

159
159
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

44
44
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

278
278
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

969
969
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

167
167
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

187
187
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

110
110
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

780
780
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

534
534
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

70
70
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

469
469
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

250
250
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

380
380
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

259
259
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

479
479
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

421
421

Meer sportnieuws