'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

door
'Club Brugge klopt weer aan bij oud doelwit'

Bij Club Brugge moeten ze de komende weken nog vol aan de bak om zich te plaatsen voor Play-Off I, want vlak voor de interlandbreak verloren ze hun plaats in de top vier aan AA Gent. Tegelijk denken ze in het Jan Breydelstadion ook al volop aan volgend seizoen, met de zoektocht naar een nieuwe trainer en ook de nodige versterkingen voor de spelersgroep.


Daarbij zouden ze in Brugge aan een oude bekende kunnen denken. Turkse media maken namelijk opnieuw gewag van interesse voor Ersin Destanoglu, die ook in januari al in beeld was. De 22-jarige doelman was de voorbije seizoenen de nummer één onder de lat bij Besiktas, maar verloor in oktober zijn basisplaats. Met Senol Günes kwam er een nieuwe trainer en die gaf de voorkeur aan ervaren rot Mert Günok.

Günes zou nu zijn zegen gegeven hebben voor een vertrek van Destanoglu en de verwachting is dat hij in de zomer een transfer gaat maken. Club zou alvast op de loer liggen, al wordt er meteen aan toegevoegd dat hun interesse momenteel nog niet concreet is. Het is ook nog maar de vraag of Club zich nog gaat melden voor Destanoglu, want Blauw-Zwart lijkt niet meteen een extra doelman nodig te hebben.

BURSIK
In januari toonde Club interesse om te anticiperen op een vertrek van Senne Lammens, die zijn aflopende contract niet lijkt te gaan verlengen. Intussen kwam er echter al een andere doelman in de persoon van Josef Bursik, die sindsdien steevast als reservedoelman op de bank zat en met zijn 22 jaar ook een wissel op de toekomst lijkt. Daarnaast lijkt Simon Mignolet nog niet aan stoppen te denken en loopt ook Nick Shinton nog steeds bij Club rond.

LEES OOK: 'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Moet Club toch een poging wagen?

Meest recent

'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

2
2
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

46
46
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

61
61
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

42
42
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

249
249
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

40
40
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

160
160
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

91
91
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

50
50
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

173
173
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

36
36
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

217
217
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

184
184
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

33
33
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

355
355
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

119
119
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

56
56
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

89
89
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

57
57
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

288
288
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

414
414
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

91
91
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

505
505
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

143
143
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

720
720

Meer sportnieuws