'Anderlecht neemt beslissing over toekomst Slimani'

door
'Anderlecht neemt beslissing over toekomst Slimani'

RSC Anderlecht moet de komende weken een beslissing gaan nemen of het Islam Slimani aan boord gaat houden. De ervaren aanvaller tekende in januari een contract tot het einde van het seizoen. Paars-Wit staat voor een dilemma: hem laten bijtekenen, of toch voor een andere spits gaan?


Slimani laat een zeer goede indruk achter. Hij ligt zeer goed in de groep en helpt de jonge gasten waar nodig. Bovendien laat de 34-jarige aanvaller ook zien dat hij op het veld een grote meerwaarde is. De spits scoorde tot op heden 7 keer en deelde 1 assist uit in 11 wedstrijden. Slimani zorgde met beslissende goals tegen Ludogorets en Villarreal er ook nog eens voor dat Anderlecht Europpes extra geld verdiende en zijn transfer werd zo al fors terugbetaald.

TWEE SPITSEN

Slimani is einde contract in de zomer en volgens La Capitale wil de ervaren aanvaller dolgraag in het Lotto Park blijven. Hij voelt zich er goed in de groep en ook de fans sloten hem in de armen. Hij snoerde de criticasters de mond, aangezien er veel twijfels waren bij zijn transfer. Alleen Anderlecht twijfelt nog. Het bestuur wacht af hoe het seizoen gaat verlopen. Een Europees ticket heeft immers grote gevolgen voor het budget van komend jaar.

RSCA wil komend seizoen wél twee stevige spitsen in het team hebben. Eén daarvan kan een huurling zijn, aangezien Anderlecht financieel niet bij machte is om twee spitsen te kopen. Het is afwachten of Slimani één van die twee gaat zijn. Dat wordt binnen enkele weken beslist.

LEES OOK: 'Renard weg? Nieuwe wending bij Anderlecht'

Zal RSCA Slimani houden?

Meest recent

'Renard weg? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

16
16
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

24
24
Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

24
24
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

65
65
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

56
56
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

36
36
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

183
183
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

111
111
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

162
162
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

205
205
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

268
268
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

15
15
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

395
395
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

55
55
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

189
189
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

283
283
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

65
65
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

203
203
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

258
258
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

136
136
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

165
165
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

78
78
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

541
541
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

51
51
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

127
127

Meer sportnieuws