'Anderlecht neemt beslissing over toekomst Slimani'

door
'Anderlecht neemt beslissing over toekomst Slimani'

RSC Anderlecht moet de komende weken een beslissing gaan nemen of het Islam Slimani aan boord gaat houden. De ervaren aanvaller tekende in januari een contract tot het einde van het seizoen. Paars-Wit staat voor een dilemma: hem laten bijtekenen, of toch voor een andere spits gaan?


Slimani laat een zeer goede indruk achter. Hij ligt zeer goed in de groep en helpt de jonge gasten waar nodig. Bovendien laat de 34-jarige aanvaller ook zien dat hij op het veld een grote meerwaarde is. De spits scoorde tot op heden 7 keer en deelde 1 assist uit in 11 wedstrijden. Slimani zorgde met beslissende goals tegen Ludogorets en Villarreal er ook nog eens voor dat Anderlecht Europpes extra geld verdiende en zijn transfer werd zo al fors terugbetaald.

TWEE SPITSEN

Slimani is einde contract in de zomer en volgens La Capitale wil de ervaren aanvaller dolgraag in het Lotto Park blijven. Hij voelt zich er goed in de groep en ook de fans sloten hem in de armen. Hij snoerde de criticasters de mond, aangezien er veel twijfels waren bij zijn transfer. Alleen Anderlecht twijfelt nog. Het bestuur wacht af hoe het seizoen gaat verlopen. Een Europees ticket heeft immers grote gevolgen voor het budget van komend jaar.

RSCA wil komend seizoen wél twee stevige spitsen in het team hebben. Eén daarvan kan een huurling zijn, aangezien Anderlecht financieel niet bij machte is om twee spitsen te kopen. Het is afwachten of Slimani één van die twee gaat zijn. Dat wordt binnen enkele weken beslist.

LEES OOK: Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Zal RSCA Slimani houden?

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

107
107
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

101
101
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

197
197
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

146
146
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

29
29
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

277
277
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

465
465
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

188
188
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

230
230
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

96
96
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

145
145
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

359
359
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

640
640
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

270
270
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

109
109
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

229
229
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

140
140
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

112
112
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

156
156
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

306
306
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

264
264
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

78
78
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

186
186
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

64
64

Meer sportnieuws