'Anderlecht krijgt eindelijk verdict over blessure Slimani'

389 stemmen
'Anderlecht krijgt eindelijk verdict over blessure Slimani'

RSC Anderlecht gaat de laatste rechte lijn in voor het behalen van een ticket voor de Europe play-offs. Brian Riemer kreeg tegen OHL met twee tegenvallers te maken door de blessures van Yari Verschaeren en Islam Slimani. Die eerste is negen maanden out, bij de tweede lijkt de schade mee te vallen. Dat meldt Het Laatste Nieuws.


Slimani zal de partij tegen KAS Eupen aan zich voorbij laten gaan. Volgens La Dernière Heure zou de Algerijnse aanvaller zelfs opgelapt kunnen worden, maar met spierblessures moet zeer voorzichtig worden omgegaan. Daarom dat Anderlecht Slimani wellicht nog een speeldag rust gunt, zodat hij wel van de partij is tegen KVC Westerlo en de Europese matchen tegen AZ. Riemer zal dus een oplossing moeten zoeken voor de match in Eupen.

SPANNEND

Het probleem is dat Anderlecht geen vergelijkbaar type als Slimani in de kern heeft. Paars-Wit zal wellicht met Benito Raman in de spits moeten gaan spelen. Er zijn weinig andere opties. Mario Stroeykens werd ook al vaak als diepe spits uitgetest, maar dat is niet zijn beste positie. Hij lijkt zelfs meer een kandidaat te zijn om Verschaeren een rijtje lager te vervangen. Anderlecht kan zich zondag geen puntenverlies veroorloven in Eupen, aangezien Sporting Charleroi en Cercle Brugge op korte afstand staan.

Anderlecht heeft nog vier matchen in de Jupiler Pro League om de achtste plaats vast te houden. Het worden nog spannende weken voor de Brusselaars.

LEES OOK: Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Zal RSCA zonder Slimani winnen tegen Eupen?

Meest recent

WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

6
6
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

113
113
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

211
211
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

18
18
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

29
29
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

36
36
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

83
83
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

113
113
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

86
86
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

119
119
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

470
470
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

291
291
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

81
81
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

394
394
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

137
137
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

801
801
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

126
126
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

50
50
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

93
93
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

218
218
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

409
409
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

366
366
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

617
617

Meer sportnieuws