Anderlecht brengt update over Slimani

door
Anderlecht brengt update over Slimani

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een weekje rust weer op gang. Er staan nog vier speeldagen op het programma in de reguliere competitie, waarin alles eigenlijk nog open ligt. Onder meer de strijd om de achtste plaats lijkt nog zeer spannend te worden. Anderlecht wist die vlak voor de interlandbreak te veroveren, maar moet de komende weken nog vol aan de bak.


Dat zal het echter zonder een pak kwaliteit moeten doen. In de laatste wedstrijd in Leuven viel Yari Verschaeren immers uit met een zware knieblessure, waardoor hij pas in 2024 weer op een voetbalveld verwacht wordt. Daarnaast waren er ook zorgen om Islam Slimani. De ervaren spits moest in Leuven ook vroegtijdig naar de kant met last aan de hamstrings.

Daardoor kon hij de voorbije dagen ook niet meespelen met Algerije en er werd zelfs even gevreesd voor een afwezigheid van drie weken. Maar zo ver lijkt het nu toch niet te gaan komen. Dat blijkt nu ook uit een bericht op de website van Paars-Wit. Daar gaven ze een overzicht van hun internationals en daarin schrijven ze dat Slimani 'licht geblesseerd' was.

KWARTFINALES
De schade lijkt dus wel mee te vallen bij de 35-jarige, al blijft het toch afwachten of hij op tijd fit zal raken voor de wedstrijd van komende zondag in Eupen. Voor de belangrijke match tegen Westerlo een week later en de dubbele confrontatie met AZ in de kwartfinale van de Conference League lijkt er op basis van de bewoording van Anderlecht niet meteen een probleem te zullen zijn.

LEES OOK: Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Zal Anderlecht snel weer op Slimani kunnen rekenen?

Meest recent

Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

10
10
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

39
39
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

285
285
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

12
12
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

207
207
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

134
134
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

124
124
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

271
271
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

155
155
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

51
51
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

222
222
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

80
80
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

303
303
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

163
163
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

204
204
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

260
260
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

81
81
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

218
218
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

110
110
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

287
287
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

94
94
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

835
835

Meer sportnieuws