Anderlecht brengt update over Slimani

door
Anderlecht brengt update over Slimani

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een weekje rust weer op gang. Er staan nog vier speeldagen op het programma in de reguliere competitie, waarin alles eigenlijk nog open ligt. Onder meer de strijd om de achtste plaats lijkt nog zeer spannend te worden. Anderlecht wist die vlak voor de interlandbreak te veroveren, maar moet de komende weken nog vol aan de bak.


Dat zal het echter zonder een pak kwaliteit moeten doen. In de laatste wedstrijd in Leuven viel Yari Verschaeren immers uit met een zware knieblessure, waardoor hij pas in 2024 weer op een voetbalveld verwacht wordt. Daarnaast waren er ook zorgen om Islam Slimani. De ervaren spits moest in Leuven ook vroegtijdig naar de kant met last aan de hamstrings.

Daardoor kon hij de voorbije dagen ook niet meespelen met Algerije en er werd zelfs even gevreesd voor een afwezigheid van drie weken. Maar zo ver lijkt het nu toch niet te gaan komen. Dat blijkt nu ook uit een bericht op de website van Paars-Wit. Daar gaven ze een overzicht van hun internationals en daarin schrijven ze dat Slimani 'licht geblesseerd' was.

KWARTFINALES
De schade lijkt dus wel mee te vallen bij de 35-jarige, al blijft het toch afwachten of hij op tijd fit zal raken voor de wedstrijd van komende zondag in Eupen. Voor de belangrijke match tegen Westerlo een week later en de dubbele confrontatie met AZ in de kwartfinale van de Conference League lijkt er op basis van de bewoording van Anderlecht niet meteen een probleem te zullen zijn.

LEES OOK: Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Zal Anderlecht snel weer op Slimani kunnen rekenen?

Meest recent

Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

41
41
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

7
7
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

199
199
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

207
207
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

114
114
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

336
336
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

80
80
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

70
70
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

36
36
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

123
123
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

44
44
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

83
83
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

64
64
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

72
72
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

45
45
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

95
95
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

239
239
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

43
43
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

300
300
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

158
158
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

187
187
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

107
107
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

153
153
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

91
91
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

143
143

Meer sportnieuws