Anderlecht brengt update over Slimani

door
Anderlecht brengt update over Slimani

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een weekje rust weer op gang. Er staan nog vier speeldagen op het programma in de reguliere competitie, waarin alles eigenlijk nog open ligt. Onder meer de strijd om de achtste plaats lijkt nog zeer spannend te worden. Anderlecht wist die vlak voor de interlandbreak te veroveren, maar moet de komende weken nog vol aan de bak.


Dat zal het echter zonder een pak kwaliteit moeten doen. In de laatste wedstrijd in Leuven viel Yari Verschaeren immers uit met een zware knieblessure, waardoor hij pas in 2024 weer op een voetbalveld verwacht wordt. Daarnaast waren er ook zorgen om Islam Slimani. De ervaren spits moest in Leuven ook vroegtijdig naar de kant met last aan de hamstrings.

Daardoor kon hij de voorbije dagen ook niet meespelen met Algerije en er werd zelfs even gevreesd voor een afwezigheid van drie weken. Maar zo ver lijkt het nu toch niet te gaan komen. Dat blijkt nu ook uit een bericht op de website van Paars-Wit. Daar gaven ze een overzicht van hun internationals en daarin schrijven ze dat Slimani 'licht geblesseerd' was.

KWARTFINALES
De schade lijkt dus wel mee te vallen bij de 35-jarige, al blijft het toch afwachten of hij op tijd fit zal raken voor de wedstrijd van komende zondag in Eupen. Voor de belangrijke match tegen Westerlo een week later en de dubbele confrontatie met AZ in de kwartfinale van de Conference League lijkt er op basis van de bewoording van Anderlecht niet meteen een probleem te zullen zijn.

LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Zal Anderlecht snel weer op Slimani kunnen rekenen?

Meest recent

Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

30
30
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

204
204
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

185
185
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

58
58
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

166
166
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

134
134
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

372
372
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

377
377
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

145
145
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

277
277
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

702
702
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

248
248
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

405
405
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

325
325
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

375
375
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

239
239
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

95
95
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

851
851
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

185
185
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

562
562
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

179
179
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

391
391
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

191
191
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

184
184
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

412
412

Meer sportnieuws