'Zlatan kan verrassende laatste transfer maken'

2187 stemmen
'Zlatan kan verrassende laatste transfer maken'

Hij mag dan wel al 41 jaar oud zijn, Zlatan Ibrahimovic lijkt nog niet meteen aan het einde van zijn carrière te denken. De voorbije weken maakte de iconische spits nog zijn wederoptreden bij AC Milan na langdurig blessureleed en vrijdag speelde hij ook voor de eerste keer in een jaar nog eens voor Zweden, toen hij tegen de Rode Duivels mocht invallen. Het is echter wel nog de vraag waar zijn toekomst zal liggen.


Het contract van Ibrahimovic bij Milan loopt eind juni af en het is nog niet duidelijk of de Rossoneri nog van plan zijn om hem een nieuwe verbintenis aan te bieden. Als dat niet het geval zou zijn, dan hoeft hij echter zeker niet te panikeren. Het lijkt er immers op dat Zlatan in dat geval volgend seizoen alsnog in de Serie A aan de slag zou kunnen blijven.

Volgens journalist Daniele Longo is Monza immers van plan om Ibrahimovic nog een voorstel te doen. Dat is geen toeval, want de nummer dertien in het klassement is in handen van Silvio Berlusconi en wordt geleid door CEO Adriano Galliani. Dat duo zwaaide samen de plak bij AC Milan tussen 1986 en 2017 en kennen Ibrahimovic dus goed uit zijn eerste passage in San Siro, tussen 2010 en 2012.

Voor Ibrahimovic zou het nog het slotakkoord kunnen worden van een rijkgevulde carrière. Hij passeerde daarin achtereenvolgens bij Malmö, Ajax, Juventus, Internazionale, FC Barcelona, AC Milan, PSG, Manchester United, LA Galaxy en sinds januari 2020 opnieuw Milan.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Moet Milan nog het contract van Ibrahimovic verlengen?

Meest recent

Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

18
18
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

76
76
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

243
243
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

71
71
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

55
55
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

36
36
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

235
235
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

234
234
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

606
606
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

135
135
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

19
19
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

420
420
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

127
127
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

142
142
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

655
655
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

761
761
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

340
340
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

400
400
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

175
175
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

241
241
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

91
91
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

189
189

Meer sportnieuws