'Zlatan kan verrassende laatste transfer maken'

door
'Zlatan kan verrassende laatste transfer maken'

Hij mag dan wel al 41 jaar oud zijn, Zlatan Ibrahimovic lijkt nog niet meteen aan het einde van zijn carrière te denken. De voorbije weken maakte de iconische spits nog zijn wederoptreden bij AC Milan na langdurig blessureleed en vrijdag speelde hij ook voor de eerste keer in een jaar nog eens voor Zweden, toen hij tegen de Rode Duivels mocht invallen. Het is echter wel nog de vraag waar zijn toekomst zal liggen.


Het contract van Ibrahimovic bij Milan loopt eind juni af en het is nog niet duidelijk of de Rossoneri nog van plan zijn om hem een nieuwe verbintenis aan te bieden. Als dat niet het geval zou zijn, dan hoeft hij echter zeker niet te panikeren. Het lijkt er immers op dat Zlatan in dat geval volgend seizoen alsnog in de Serie A aan de slag zou kunnen blijven.

Volgens journalist Daniele Longo is Monza immers van plan om Ibrahimovic nog een voorstel te doen. Dat is geen toeval, want de nummer dertien in het klassement is in handen van Silvio Berlusconi en wordt geleid door CEO Adriano Galliani. Dat duo zwaaide samen de plak bij AC Milan tussen 1986 en 2017 en kennen Ibrahimovic dus goed uit zijn eerste passage in San Siro, tussen 2010 en 2012.

Voor Ibrahimovic zou het nog het slotakkoord kunnen worden van een rijkgevulde carrière. Hij passeerde daarin achtereenvolgens bij Malmö, Ajax, Juventus, Internazionale, FC Barcelona, AC Milan, PSG, Manchester United, LA Galaxy en sinds januari 2020 opnieuw Milan.

LEES OOK: 'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Moet Milan nog het contract van Ibrahimovic verlengen?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

15
15
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

15
15
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

16
16
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

21
21
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

75
75
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

49
49
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

13
13
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

140
140
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

174
174
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

43
43
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

105
105
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

331
331
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

54
54
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

244
244
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

201
201
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

80
80
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

31
31
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

69
69
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

202
202
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

101
101
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

80
80
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

130
130
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

403
403
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166

Meer sportnieuws