Vandenbempt: "Carrière van deze 4 Duivels is wellicht voorbij"

door
Vandenbempt:

De eerste interlands onder Domenico Tedesco zijn een groot succes geworden. De nieuwe bondscoach debuteerde met twee overtuigende zeges, want eerst werd met 0-3 gewonnen in Zweden en dinsdagavond volgde een prestigieuze overwinning in Duitsland, dat na een fantastisch eerste halfuur met 2-3 voor de bijl ging. Daarmee lijken de Rode Duivels een nieuwe start genomen te hebben.


De ploeg zag er onder Tedesco immers helemaal anders uit dan enkele maanden geleden onder Roberto Martinez op het WK. Van de 23 spelers die in Duitsland op het scheidsrechtersblad stonden, hadden er slechts tien op het WK minuten gekregen. Tedesco aarzelde niet om jongens als Lavia en Bakayoko bij de groep te halen, ten koste van enkele oudgedienden.

Peter Vandenbempt denkt dan ook dat enkele spelers voor hun toekomst bij de nationale ploeg moeten vrezen. "Ik ben nu al zeer benieuwd naar de toekomst. Want wat als iedereen over drie maanden fit is en de huidige jongens blijven presteren bij hun clubs? Dan beseffen mannen zoals Dries Mertens, Axel Witsel, Hans Vanaken en Brandon Mechele misschien nu al: mijn interlandcarrière is wellicht voorbij", oppert de analist bij Sporza.

TIELEMANS
Het zal voor dat kwartet inderdaad niet makkelijk worden om nog een selectie af te dwingen. Zelfs voor Youri Tielemans voorziet Vandenbempt problemen gezien de ontbolstering van Onana, Mangala en Lavia. "Het is niet zo dat de trein definitief gepasseerd is, maar hij zal toch zijn tenen moeten uitkuisen als je Mangala gisteren bezig zag. De beste Tielemans kan dat ook, maar die hebben we simpelweg nog niet vaak gezien hebben bij de Duivels", waarschuwt hij.

LEES OOK: Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Ben je het eens met Vandenbempt?

Meest recent

Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

9
9
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

16
16
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

35
35
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

86
86
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

110
110
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

124
124
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

41
41
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

35
35
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

162
162
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

76
76
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

350
350
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

284
284
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

79
79
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

576
576
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

69
69
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

586
586
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

420
420
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

212
212
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

123
123
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

103
103
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

256
256
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

99
99
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

120
120

Meer sportnieuws