Carrasco: "We leren snel wat de trainer wil"

door
Carrasco:

Het nieuwe tijdperk van de Rode Duivels is begonnen met een dubbele knaller, want na de 0-3 in Zweden werd dinsdagavond ook een historische overwinning geboekt in Duitsland. Na een wervelend eerste halfuur volgde wel een iets minder tweede helft, maar er werd wel nog een 2-3-zege over de streep getrokken. Domenico Tedesco kan zo meer dan tevreden terugblikken op zijn eerste tweeluik als bondscoach.


De Duitser zorgde meteen voor een duidelijke stijlbreuk in vergelijking met het tijdperk-Martinez. Hij koos voor andere systemen - 4-4-2 in Zweden en 4-3-3 in Duitsland -, aarzelde niet om te verjongen met vooral op het middenveld de geslaagde keuze voor Onana en Mangala in plaats van Witsel, en koos voor een hoge pressing. Daar lijken de Duivels zich ook goed aan aan te passen.

Yannick Carrasco is één van de spelers die onder Tedesco weer lijken open te bloeien. De flankaanvaller bedankte voor het vertrouwen met de openingsgoal. "We konden goed van achteruit komen met veel druk en we scoren snel, maar daarna maken we onze doelpunten niet. Duitsland reorganiseert zich, waardoor we het moeilijk kregen in de tweede helft, maar het was een goede match van de ploeg", vond hij bij VTM.

SNEL OPPIKKEN
"Zeker, we komen 2-0 voor en zij scoren door een beetje geluk een penalty net voor de rust. Dat was moeilijk voor de tweede helft, maar de ploeg is stilaan aan het opbouwen met veel nieuwe en jonge spelers en ook een nieuwe trainer. Maar je ziet toch dat we redelijk snel aan het leren zijn wat de trainer wilt", is Carrasco zeer te spreken over de evolutie van de voorbije week.

LEES OOK: Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Denk je dat de Rode Duivels in juni verder zullen groeien?

Meest recent

Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

20
20
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

25
25
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

271
271
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

310
310
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

266
266
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

456
456
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

345
345
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

280
280
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

153
153
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

430
430
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

589
589
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

120
120
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

450
450
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

381
381
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

554
554
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

210
210
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

141
141
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

524
524
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

95
95
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

281
281
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

582
582
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

895
895
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1166
1166
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

378
378
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

51
51

Meer sportnieuws