Carrasco: "We leren snel wat de trainer wil"

door
Carrasco:

Het nieuwe tijdperk van de Rode Duivels is begonnen met een dubbele knaller, want na de 0-3 in Zweden werd dinsdagavond ook een historische overwinning geboekt in Duitsland. Na een wervelend eerste halfuur volgde wel een iets minder tweede helft, maar er werd wel nog een 2-3-zege over de streep getrokken. Domenico Tedesco kan zo meer dan tevreden terugblikken op zijn eerste tweeluik als bondscoach.


De Duitser zorgde meteen voor een duidelijke stijlbreuk in vergelijking met het tijdperk-Martinez. Hij koos voor andere systemen - 4-4-2 in Zweden en 4-3-3 in Duitsland -, aarzelde niet om te verjongen met vooral op het middenveld de geslaagde keuze voor Onana en Mangala in plaats van Witsel, en koos voor een hoge pressing. Daar lijken de Duivels zich ook goed aan aan te passen.

Yannick Carrasco is één van de spelers die onder Tedesco weer lijken open te bloeien. De flankaanvaller bedankte voor het vertrouwen met de openingsgoal. "We konden goed van achteruit komen met veel druk en we scoren snel, maar daarna maken we onze doelpunten niet. Duitsland reorganiseert zich, waardoor we het moeilijk kregen in de tweede helft, maar het was een goede match van de ploeg", vond hij bij VTM.

SNEL OPPIKKEN
"Zeker, we komen 2-0 voor en zij scoren door een beetje geluk een penalty net voor de rust. Dat was moeilijk voor de tweede helft, maar de ploeg is stilaan aan het opbouwen met veel nieuwe en jonge spelers en ook een nieuwe trainer. Maar je ziet toch dat we redelijk snel aan het leren zijn wat de trainer wilt", is Carrasco zeer te spreken over de evolutie van de voorbije week.

LEES OOK: Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

Denk je dat de Rode Duivels in juni verder zullen groeien?

Meest recent

Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

2
2
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

10
10
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

20
20
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

17
17
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

30
30
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

58
58
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

23
23
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

61
61
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

41
41
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

156
156
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

313
313
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

41
41
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

182
182
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

35
35
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

61
61
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

93
93
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

90
90
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

548
548
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

251
251
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

175
175
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

154
154
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

327
327
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

91
91
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

258
258

Meer sportnieuws