Carrasco: "We leren snel wat de trainer wil"

door
Carrasco:

Het nieuwe tijdperk van de Rode Duivels is begonnen met een dubbele knaller, want na de 0-3 in Zweden werd dinsdagavond ook een historische overwinning geboekt in Duitsland. Na een wervelend eerste halfuur volgde wel een iets minder tweede helft, maar er werd wel nog een 2-3-zege over de streep getrokken. Domenico Tedesco kan zo meer dan tevreden terugblikken op zijn eerste tweeluik als bondscoach.


De Duitser zorgde meteen voor een duidelijke stijlbreuk in vergelijking met het tijdperk-Martinez. Hij koos voor andere systemen - 4-4-2 in Zweden en 4-3-3 in Duitsland -, aarzelde niet om te verjongen met vooral op het middenveld de geslaagde keuze voor Onana en Mangala in plaats van Witsel, en koos voor een hoge pressing. Daar lijken de Duivels zich ook goed aan aan te passen.

Yannick Carrasco is één van de spelers die onder Tedesco weer lijken open te bloeien. De flankaanvaller bedankte voor het vertrouwen met de openingsgoal. "We konden goed van achteruit komen met veel druk en we scoren snel, maar daarna maken we onze doelpunten niet. Duitsland reorganiseert zich, waardoor we het moeilijk kregen in de tweede helft, maar het was een goede match van de ploeg", vond hij bij VTM.

SNEL OPPIKKEN
"Zeker, we komen 2-0 voor en zij scoren door een beetje geluk een penalty net voor de rust. Dat was moeilijk voor de tweede helft, maar de ploeg is stilaan aan het opbouwen met veel nieuwe en jonge spelers en ook een nieuwe trainer. Maar je ziet toch dat we redelijk snel aan het leren zijn wat de trainer wilt", is Carrasco zeer te spreken over de evolutie van de voorbije week.

LEES OOK: Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

Denk je dat de Rode Duivels in juni verder zullen groeien?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

18
18
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

71
71
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

44
44
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

54
54
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

95
95
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

47
47
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

153
153
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

66
66
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

558
558
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

54
54
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

69
69
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

65
65
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

340
340
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

244
244
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

354
354
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

575
575
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

258
258
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

334
334
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

233
233
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

96
96
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

150
150
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

178
178
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

147
147
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

35
35
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

184
184

Meer sportnieuws