Tedesco door het dolle heen: "Fantastische wedstrijd"

394 stemmen
Tedesco door het dolle heen:

Domenico Tedesco heeft in zijn eerste twee matchen als bondscoach meteen komaf gemaakt met alle twijfels. De Duitser zette de Rode Duivels meteen naar zijn hand en dat leverde ook het gewenste resultaat op. De 0-3 in Zweden werd dinsdagavond gevolgd door een knappe zege in Duitsland, dat met 2-3 verslagen werd. Vooral het eerste halfuur wervelden de Belgen.


Dat kon Tedesco natuurlijk bekoren. "k ben erg gelukkig. Het was een fantastische wedstrijd. We moesten de partij doodgemaakt hebben in de eerste helft, maar dat gebeurde helaas niet. We speelden met veel lef en gingen van onze eigen kwaliteiten uit", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws.

Na rust zakten de Belgen wel wat weg en dat was meteen het enige kritiekpuntje van Tedesco, die echter meteen ook zalfde. "In de tweede periode maakten we enkele foutjes, maar dat kan gebeuren. De jongeren krijgen hun kans en grijpen die ook. We moeten hen tijd geven, maar ze verdienen alle lof. Het was een oefenmatch en het was vooral de bedoeling om veel nieuwe zaken uit te proberen. Ik ben trots dat we voor het eerst sinds 1910 kunnen winnen op Duits grondgebied."

EERSTE SINDS VANDEREYCKEN
Tedesco heeft dus een uitstekende start genomen. Hij is de eerste bondscoach sinds René Vandereycken in 2006 die debuteert met twee zeges en met zes goals in twee matchen kan hij het beste offensieve rapport voorleggen sinds Robert Waseige, die in 1999 debuteerde met negen goals na een 5-5 tegen Nederland en een 4-0 tegen Marokko.


LEES OOK: Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Is Tedesco al een meerwaarde voor de Rode Duivels?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

53
53
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

49
49
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

163
163
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

82
82
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

108
108
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

95
95
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

60
60
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

375
375
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

335
335
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

378
378
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

858
858
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

747
747
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

237
237
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

547
547
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

693
693
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

264
264
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

998
998
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

861
861
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

407
407
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

924
924
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

208
208
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

375
375
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

519
519
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

124
124
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

568
568

Meer sportnieuws