Tedesco door het dolle heen: "Fantastische wedstrijd"

door
Tedesco door het dolle heen:

Domenico Tedesco heeft in zijn eerste twee matchen als bondscoach meteen komaf gemaakt met alle twijfels. De Duitser zette de Rode Duivels meteen naar zijn hand en dat leverde ook het gewenste resultaat op. De 0-3 in Zweden werd dinsdagavond gevolgd door een knappe zege in Duitsland, dat met 2-3 verslagen werd. Vooral het eerste halfuur wervelden de Belgen.


Dat kon Tedesco natuurlijk bekoren. "k ben erg gelukkig. Het was een fantastische wedstrijd. We moesten de partij doodgemaakt hebben in de eerste helft, maar dat gebeurde helaas niet. We speelden met veel lef en gingen van onze eigen kwaliteiten uit", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws.

Na rust zakten de Belgen wel wat weg en dat was meteen het enige kritiekpuntje van Tedesco, die echter meteen ook zalfde. "In de tweede periode maakten we enkele foutjes, maar dat kan gebeuren. De jongeren krijgen hun kans en grijpen die ook. We moeten hen tijd geven, maar ze verdienen alle lof. Het was een oefenmatch en het was vooral de bedoeling om veel nieuwe zaken uit te proberen. Ik ben trots dat we voor het eerst sinds 1910 kunnen winnen op Duits grondgebied."

EERSTE SINDS VANDEREYCKEN
Tedesco heeft dus een uitstekende start genomen. Hij is de eerste bondscoach sinds René Vandereycken in 2006 die debuteert met twee zeges en met zes goals in twee matchen kan hij het beste offensieve rapport voorleggen sinds Robert Waseige, die in 1999 debuteerde met negen goals na een 5-5 tegen Nederland en een 4-0 tegen Marokko.


POLL: Is Tedesco al een meerwaarde voor de Rode Duivels?

Meest recent

Ajax zit titel op spel na vernedering, afgang UEL-finalisten

In de Nederlandse Eredivisie stevent de titelstrijd op een razend spannende ontknoping af. Met nog ...

0
0
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

153
153
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

110
110
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

386
386
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

212
212
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

132
132
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

146
146
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

100
100
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

413
413
Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

294
294
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

177
177
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

305
305
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

43
43
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

590
590
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

237
237
Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

153
153
'Arsenal verwent Arteta met gedroomde topaanwinst'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

106
106
'Jashari wordt onhoudbaar: daverend prijskaartje gemeld'

Als het aan de club zelf ligt, zal uitblinker Ardon Jashari ook volgend seizoen te bewonderen zijn ...

323
323
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

119
119
'Tielemans als alternatief: onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

185
185

Meer sportnieuws