Tedesco door het dolle heen: "Fantastische wedstrijd"

door
Tedesco door het dolle heen:

Domenico Tedesco heeft in zijn eerste twee matchen als bondscoach meteen komaf gemaakt met alle twijfels. De Duitser zette de Rode Duivels meteen naar zijn hand en dat leverde ook het gewenste resultaat op. De 0-3 in Zweden werd dinsdagavond gevolgd door een knappe zege in Duitsland, dat met 2-3 verslagen werd. Vooral het eerste halfuur wervelden de Belgen.


Dat kon Tedesco natuurlijk bekoren. "k ben erg gelukkig. Het was een fantastische wedstrijd. We moesten de partij doodgemaakt hebben in de eerste helft, maar dat gebeurde helaas niet. We speelden met veel lef en gingen van onze eigen kwaliteiten uit", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws.

Na rust zakten de Belgen wel wat weg en dat was meteen het enige kritiekpuntje van Tedesco, die echter meteen ook zalfde. "In de tweede periode maakten we enkele foutjes, maar dat kan gebeuren. De jongeren krijgen hun kans en grijpen die ook. We moeten hen tijd geven, maar ze verdienen alle lof. Het was een oefenmatch en het was vooral de bedoeling om veel nieuwe zaken uit te proberen. Ik ben trots dat we voor het eerst sinds 1910 kunnen winnen op Duits grondgebied."

EERSTE SINDS VANDEREYCKEN
Tedesco heeft dus een uitstekende start genomen. Hij is de eerste bondscoach sinds René Vandereycken in 2006 die debuteert met twee zeges en met zes goals in twee matchen kan hij het beste offensieve rapport voorleggen sinds Robert Waseige, die in 1999 debuteerde met negen goals na een 5-5 tegen Nederland en een 4-0 tegen Marokko.


LEES OOK: Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Is Tedesco al een meerwaarde voor de Rode Duivels?

Meest recent

Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

22
22
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

77
77
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

89
89
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

45
45
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

33
33
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

117
117
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

151
151
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

237
237
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

154
154
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

95
95
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

155
155
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

88
88
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

188
188
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

89
89
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

122
122
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

115
115
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

163
163
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

264
264
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

685
685
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

288
288
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

125
125
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

105
105
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

99
99

Meer sportnieuws