Uitblinker De Bruyne ziet nog één werkpunt bij Rode Duivels

door
Uitblinker De Bruyne ziet nog één werkpunt bij Rode Duivels

De Rode Duivels herademen onder Domenico Tedesco, zoveel lijkt wel duidelijk. De nieuwe bondscoach was niet bang om in zijn eerste selectie meteen knopen door te hakken en die hebben ook resultaat opgeleverd. Na de 0-3 in Zweden van vrijdag werd nu immers ook Duitsland over de knie gelegd. Voor de eerste keer in 113 jaar kon België nog eens in Duitsland winnen, deze keer met 2-3.


Dé uitblinker daarbij was zonder twijfel Kevin De Bruyne. De draaischijf van Manchester City lijkt wel herboren na zijn moeilijke WK en de aanvoerdersband lijkt hem alleen maar beter te maken. Met twee assists en een doelpunt was hij in alle Belgische goals rechtstreeks betrokken. Hij was dan ook meer dan tevreden over de prestatie van de Duivels.

"Het was een leuke match. De eerste 30 minuten waren heel goed, vol inzet. Het is goed om te zien dat we zo goed kunnen zijn. Daarna liep het iets moeilijker, maar het is logisch dat je tegen een ploeg als Duitsland ook in de problemen komt", analyseerde hij bij VTM. "De Duitsers kwamen wat beter in het spel en zetten beter druk. De tweede helft moesten we onze momenten wat zoeken. We moeten nog beter weten wanneer we kort moeten spelen en wanneer lang. Het laatste kwartier was afzien, maar het is goed om te zien dat deze ploeg dat ook kan. De combinaties waren er, defensief stond het ook vrij goed. Er waren veel positieve punten."

ACHT DAGEN
De aanpassing aan de eisen van Tedesco lijkt dus goed te verlopen. "Het is leuk om zo te spelen, leuk voor iedereen. Niet alleen met de bal, ook defensief. We proberen af en toe snel druk te zetten en de bal snel te veroveren", legt De Bruyne uit. "De coach heeft al een bepaalde basis gelegd, qua opbouw bijvoorbeeld. Zijn manier van spelen zit er al een beetje in, maar er zijn natuurlijk ook momenten waarop het nog een beetje zoeken is. Maar na acht dagen samen is dit het beste wat we konden doen denk ik."

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Was hij de beste man bij de Rode Duivels?

Meest recent

Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

4
4
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

3
3
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

33
33
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

25
25
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

167
167
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

27
27
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

22
22
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

30
30
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

43
43
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

33
33
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

571
571
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

125
125
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

103
103
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

122
122
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

86
86
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

93
93
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

178
178
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

52
52
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

100
100
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

93
93
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

112
112
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

124
124
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

164
164
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

20
20

Meer sportnieuws