Uitblinker De Bruyne ziet nog één werkpunt bij Rode Duivels

door
Uitblinker De Bruyne ziet nog één werkpunt bij Rode Duivels

De Rode Duivels herademen onder Domenico Tedesco, zoveel lijkt wel duidelijk. De nieuwe bondscoach was niet bang om in zijn eerste selectie meteen knopen door te hakken en die hebben ook resultaat opgeleverd. Na de 0-3 in Zweden van vrijdag werd nu immers ook Duitsland over de knie gelegd. Voor de eerste keer in 113 jaar kon België nog eens in Duitsland winnen, deze keer met 2-3.


Dé uitblinker daarbij was zonder twijfel Kevin De Bruyne. De draaischijf van Manchester City lijkt wel herboren na zijn moeilijke WK en de aanvoerdersband lijkt hem alleen maar beter te maken. Met twee assists en een doelpunt was hij in alle Belgische goals rechtstreeks betrokken. Hij was dan ook meer dan tevreden over de prestatie van de Duivels.

"Het was een leuke match. De eerste 30 minuten waren heel goed, vol inzet. Het is goed om te zien dat we zo goed kunnen zijn. Daarna liep het iets moeilijker, maar het is logisch dat je tegen een ploeg als Duitsland ook in de problemen komt", analyseerde hij bij VTM. "De Duitsers kwamen wat beter in het spel en zetten beter druk. De tweede helft moesten we onze momenten wat zoeken. We moeten nog beter weten wanneer we kort moeten spelen en wanneer lang. Het laatste kwartier was afzien, maar het is goed om te zien dat deze ploeg dat ook kan. De combinaties waren er, defensief stond het ook vrij goed. Er waren veel positieve punten."

ACHT DAGEN
De aanpassing aan de eisen van Tedesco lijkt dus goed te verlopen. "Het is leuk om zo te spelen, leuk voor iedereen. Niet alleen met de bal, ook defensief. We proberen af en toe snel druk te zetten en de bal snel te veroveren", legt De Bruyne uit. "De coach heeft al een bepaalde basis gelegd, qua opbouw bijvoorbeeld. Zijn manier van spelen zit er al een beetje in, maar er zijn natuurlijk ook momenten waarop het nog een beetje zoeken is. Maar na acht dagen samen is dit het beste wat we konden doen denk ik."

LEES OOK: WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Was hij de beste man bij de Rode Duivels?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

0
0
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

33
33
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

62
62
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

45
45
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

37
37
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

75
75
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

250
250
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

163
163
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

240
240
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

97
97
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

180
180
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

249
249
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

533
533
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

217
217
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

194
194
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

108
108
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

389
389
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

443
443
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1301
1301
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws