Vertonghen onthult: "Kreeg berichtje van Overmars"

door
Vertonghen onthult:

De aanvoerdersband moest hij aan Kevin De Bruyne laten, maar tegen Zweden deed Jan Vertonghen (35) wel nog altijd dienst als leider van de defensie. De recordinternational bewees de voorbije weken ook bij Anderlecht dat hij nog niet versleten is. Al beseft hij dat de jaren stilaan wel hun tol beginnen te eisen.


In de podcast Football is Life van FC Afkicken vreest Vertonghen, die voor het overige weliswaar niet graag geconfronteerd wordt met zijn houdbaarheidsdatum, er bijvoorbeeld voor dat hij ooit nog een comeback zal vieren bij Ajax. "Als speler lijkt die kans klein, ook qua kwaliteit. Ajax aast op een ander niveau dan mannen van mijn leeftijd. Het is simpelweg niet realistisch", aldus de ervaren verdediger.

Nochtans zat een tweede periode in Amsterdam, waar Vertonghen destijds doorbrak en maar liefst  220 keer in actie kwam alvorens naar Tottenham te verhuizen, er enkele jaren geleden wel degelijk in. "Nog voor Daley Blind terug was kreeg ik een bericht van Marc Overmars of ik zin had om terug te keren. Voor mij was het toen echter niet het juiste moment," vertelt de 146-voudig Rode Duivel verder nog.

ANTWERP?
Uiteindelijk verhuisde Vertonghen een paar jaar later naar Benfica, om vorige zomer vervolgens bij Anderlecht te belanden. Nadat hij bij Ajax op kant was geschoven omwille van grensoverschrijdend gedrag zette Overmars inmiddels de lijnen uit bij Antwerp. Mogelijk waagde hij toen dus eveneens een poging om de linkspoot naar de Bosuil, waar hij dan herenigd kon worden met Toby Alderweireld, te lokken.

LEES OOK: Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Vertonghen had bij Antwerp wel gepast

Meest recent

'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

7
7
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

37
37
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

12
12
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

43
43
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

87
87
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

47
47
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

275
275
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

540
540
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

496
496
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

350
350
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

333
333
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

235
235
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

578
578
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

243
243
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

282
282
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

84
84
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

441
441
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

196
196
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

47
47
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

195
195
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

119
119
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63

Meer sportnieuws