'Rode Duivels vrezen horrorscenario met Tedesco'

door
'Rode Duivels vrezen horrorscenario met Tedesco'

De Rode Duivels geven dinsdagavond Duitsland partij in een oefenduel. Een goede test voor de nationale ploeg, waarin sinds de komst van Domenico Tedesco een frisse wind waait. Voor Tedesco zelf is het een terugkeer naar het land waar hij groot werd.


Hij verhuisde al op heel jonge leeftijd naar onze oosterburen en timmerde er gestaag aan de weg naar de top. Die weg bracht hem onder meer langs Schalke 04 en RB Leipzig. Nu staat hij aan het hoofd van de Duivels, met wie hij in Zweden een goede start maakte in de EK-kwalificatiecampagne door met 0-3 te gaan winnen. Dinsdagavond wordt waarschijnlijk andere, Duitse koek.

In Duitsland zullen ze de terugkeer van Tedesco met argusogen volgen. Ze zijn er zich bewust van de grote kwaliteiten van Tedesco, maar er klinkt ook een waarschuwing. "Hij heeft natuurlijk ook al de stempel dat hij nooit lang bij een club geweest is", zegt Philipp Weiskirch aan Sporza. "Wanneer hij bij een club kwam, ging het altijd heel goed, maar er kwam dan altijd een moment – ongeveer na een jaar – waar het op een of andere manier niet goed meer liep. En toen hij zich ook niet meer handhaven."

EK 2024
Laten we hopen dat Tedesco het langer dan een jaar goed zal doen met de Duivels en dat er zich geen horrorscenario ontvouwt. Volgende zomer staat namelijk het EK 2024 in Duitsland op het programma. De kwalificatiecampagne zal al wat meer duidelijk maken over met welke ambities de Belgen naar dat toernooi mogen trekken, als ze zich plaatsen tenminste. Na de zege tegen Zweden lijken er echter maar weinigen te zijn die daar aan lijken te twijfelen.

LEES OOK: Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Wint België in Duitsland?

Meest recent

'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

2
2
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

16
16
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

231
231
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

135
135
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

88
88
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

100
100
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

95
95
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

217
217
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

56
56
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

40
40
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

698
698
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

449
449
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

230
230
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

239
239
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

181
181
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

249
249
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

216
216
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

962
962
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

144
144
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

335
335
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

413
413

Meer sportnieuws