'Rode Duivels vrezen horrorscenario met Tedesco'

407 stemmen
'Rode Duivels vrezen horrorscenario met Tedesco'

De Rode Duivels geven dinsdagavond Duitsland partij in een oefenduel. Een goede test voor de nationale ploeg, waarin sinds de komst van Domenico Tedesco een frisse wind waait. Voor Tedesco zelf is het een terugkeer naar het land waar hij groot werd.


Hij verhuisde al op heel jonge leeftijd naar onze oosterburen en timmerde er gestaag aan de weg naar de top. Die weg bracht hem onder meer langs Schalke 04 en RB Leipzig. Nu staat hij aan het hoofd van de Duivels, met wie hij in Zweden een goede start maakte in de EK-kwalificatiecampagne door met 0-3 te gaan winnen. Dinsdagavond wordt waarschijnlijk andere, Duitse koek.

In Duitsland zullen ze de terugkeer van Tedesco met argusogen volgen. Ze zijn er zich bewust van de grote kwaliteiten van Tedesco, maar er klinkt ook een waarschuwing. "Hij heeft natuurlijk ook al de stempel dat hij nooit lang bij een club geweest is", zegt Philipp Weiskirch aan Sporza. "Wanneer hij bij een club kwam, ging het altijd heel goed, maar er kwam dan altijd een moment – ongeveer na een jaar – waar het op een of andere manier niet goed meer liep. En toen hij zich ook niet meer handhaven."

EK 2024
Laten we hopen dat Tedesco het langer dan een jaar goed zal doen met de Duivels en dat er zich geen horrorscenario ontvouwt. Volgende zomer staat namelijk het EK 2024 in Duitsland op het programma. De kwalificatiecampagne zal al wat meer duidelijk maken over met welke ambities de Belgen naar dat toernooi mogen trekken, als ze zich plaatsen tenminste. Na de zege tegen Zweden lijken er echter maar weinigen te zijn die daar aan lijken te twijfelen.

LEES OOK: Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Wint België in Duitsland?

Meest recent

‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

41
41
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

41
41
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

99
99
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

88
88
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

649
649
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

103
103
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

70
70
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

34
34
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

130
130
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

126
126
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

794
794
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

270
270
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

894
894
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

227
227
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

786
786
Lukaku weg bij Napoli: nu al terugkeer naar Anderlecht?

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku op vertrekken staat bij SSC Napoli. Waar zijn ...

627
627
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

287
287
Club op voorhand al kampioen? Boeckx ziet twéé valkuilen

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League staat voor de deur. Het belooft een interessante ...

858
858
Charleroi vangt vette jackpot; Standard blokt Lazio af

Het aftellen tot de start van het seizoen in de Jupiler Pro League is nu ook echt begonnen. Maar de ...

139
139
Lukaku niet welkom: ‘We willen hem absoluut niet’

Romelu Lukaku wordt opnieuw gelinkt aan een bijzonder gevoelige transfer. De supporters van zijn ...

359
359
'Leko grijpt al in: drastische wissel in basiself Club'

Club Brugge krijgt als landskampioen de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang ...

859
859
'Genk nog niet klaar: nieuwe topdossiers voor De Condé'

KRC Genk heeft een woelige voorbereiding afgesloten met een opsteker en won in zijn laatste ...

856
856
'Anderlecht draaft door: Sibierski gaat strijd met Rigaux aan'

Daags voor de start van de competitie telt RSC Anderlecht een viertal directe aanwinsten in de ...

633
633
'Pikante transferwending Noa Lang: prijskaartje bekend'

Ondanks een degelijke huurbeurt aan Galatasaray, zit een nieuwe kans er vooralsnog niet in voor Noa ...

215
215
'Twee vliegen in één klap: Club Brugge rondt huiswerk af'

Maandag stelde Club Brugge met Hanbeom Lee een nieuwe verdediger voor, dinsdag is het wellicht de ...

552
552

Meer sportnieuws