Grote lof voor Tedesco: "Dát is zijn grootste kwaliteit"

door
Grote lof voor Tedesco:

De Rode Duivels kijken dinsdagavond Duitsland in de ogen in Keulen in een vriendschappelijke wedstrijd. Een mooie test meteen voor Domenico Tedesco, die natuurlijk een sterke band heeft met onze oosterburen.


De in Italië geboren oefenmeester groeide namelijk op in Duitsland en bouwde er ook zijn voetbalcarrière uit. Sinds kort staat hij aan het roer van onze nationale ploeg, die hij in zijn eerste wedstrijd als T1 naar een 0-3-zege leidde op het veld van Zweden. Een goede start, die een even goed vervolg verdient op het veld van de Duitsers.

In Duitsland kijken ze uit naar de confrontatie met Tedesco. Ze kennen er onze bondscoach vanbinnen en vanbuiten en kunnen zijn kwaliteiten dan ook als geen ander inschatten. Henrik Jacobs van Hamburger Adenblatt gunt ons bij RTBF een inkijk in de persoon Tedesco. "Zijn grootste kwaliteit?", vraagt Jacobs zich luidop af. "Zijn communicatieve vaardigheden. Hij kent meerdere talen. Dat helpt hem om met zijn spelers te praten. Hij heeft ook een grote tactische kennis. Op de coachingsacademie had hij de beste resultaten. Hij begrijpt dingen die anderen niet begrijpen", klinkt het lovend.

EK ALS DOEL
Het doel onder Tedesco is duidelijk: het EK in Duitsland halen. Met de zege tegen Zweden zetten de Belgen alvast een goede eerste stap richting deelname aan dat toernooi. Een goed resultaat en dito prestatie tegen Duitsland zou het vertrouwen bij de Duivels nog wat doen toenemen richting de volgende kwalificatiewedstrijden, die in juni gepland staan. Na het WK heerst er alvast een positieve sfeer rond de nationale ploeg en dat lijkt nu al de grootste verwezenlijking van Tedesco.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Wat wordt het tegen Duitsland?

Meest recent

Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

6
6
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

9
9
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

97
97
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

151
151
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

540
540
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

135
135
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

31
31
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

293
293
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

176
176
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

720
720
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

251
251
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

337
337
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

193
193
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

588
588
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

250
250
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

122
122
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

547
547
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

464
464
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

693
693
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

539
539
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

362
362
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

569
569

Meer sportnieuws