'Anderlecht en Union vechten om nieuwe Aruna Dindane'

door
'Anderlecht en Union vechten om nieuwe Aruna Dindane'

RSC Anderlecht en Union SG zijn allebei nog actief in Europa. Paars-Wit in de Conference League en de stadsgenoten in de Europa League. De twee Brusselse clubs lijken nu met elkaar te concurreren op de mercato.


Anderlecht zal de komende transferperiode ongetwijfeld op zoek gaan naar een spits. De recordkampioen haalde afgelopen winter wel Islam Slimani, maar die tekende een contract tot in eind dit seizoen. Het is niet zeker of er een langere verbintenis zal volgen voor de ervaren Algerijn, die wel steeds beter zijn draai lijkt te vinden in onze hoofdstad.

Ook Union zal mogelijk op zoek moeten gaan naar een nieuwe aanvaller. Victor Boniface speelde zich zowel in ons land als in Europa stevig in de kijker en lokte daarmee de interesse van verschillende clubs. Volgens Het Nieuwsblad zou de Nigeriaan het Dudenpark al na één seizoen gaan verlaten. Union Berlin, AC Milan, Napoli en Lazio worden genoemd. Union zou naar verluidt mikken op een som tussen de 10 en de 15 miljoen euro. Dat zou een absoluut record zijn voor de Unionisten.

NIEUWE ARUNA DINDANE
Volgens Sacha Tavolieri zouden beide clubs interesse tonen in Oumar Diakité (19). De jonge Ivoriaan van RB Salzburg speelt momenteel op huurbasis voor het Oostenrijkse FC Liefering en heeft een marktwaarde van 900.000 euro. Ook verschillende buitenlandse clubs zouden de verrichtingen van Diakité volgens, die volgens Tavolieri wat doet denken aan ex-Anderlechtspits Aruna Dindane.

LEES OOK: Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Wie zal de strijd winnen?

Meest recent

'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1
1
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

15
15
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

22
22
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

24
24
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

255
255
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

73
73
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

487
487
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

367
367
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

55
55
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

65
65
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

694
694
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

494
494
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

110
110
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

310
310
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

28
28
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

90
90
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

34
34
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

262
262
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

224
224
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

106
106
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

77
77
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

529
529
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

149
149
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

108
108
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

123
123

Meer sportnieuws