'Anderlecht en Union vechten om nieuwe Aruna Dindane'

door
'Anderlecht en Union vechten om nieuwe Aruna Dindane'

RSC Anderlecht en Union SG zijn allebei nog actief in Europa. Paars-Wit in de Conference League en de stadsgenoten in de Europa League. De twee Brusselse clubs lijken nu met elkaar te concurreren op de mercato.


Anderlecht zal de komende transferperiode ongetwijfeld op zoek gaan naar een spits. De recordkampioen haalde afgelopen winter wel Islam Slimani, maar die tekende een contract tot in eind dit seizoen. Het is niet zeker of er een langere verbintenis zal volgen voor de ervaren Algerijn, die wel steeds beter zijn draai lijkt te vinden in onze hoofdstad.

Ook Union zal mogelijk op zoek moeten gaan naar een nieuwe aanvaller. Victor Boniface speelde zich zowel in ons land als in Europa stevig in de kijker en lokte daarmee de interesse van verschillende clubs. Volgens Het Nieuwsblad zou de Nigeriaan het Dudenpark al na één seizoen gaan verlaten. Union Berlin, AC Milan, Napoli en Lazio worden genoemd. Union zou naar verluidt mikken op een som tussen de 10 en de 15 miljoen euro. Dat zou een absoluut record zijn voor de Unionisten.

NIEUWE ARUNA DINDANE
Volgens Sacha Tavolieri zouden beide clubs interesse tonen in Oumar Diakité (19). De jonge Ivoriaan van RB Salzburg speelt momenteel op huurbasis voor het Oostenrijkse FC Liefering en heeft een marktwaarde van 900.000 euro. Ook verschillende buitenlandse clubs zouden de verrichtingen van Diakité volgens, die volgens Tavolieri wat doet denken aan ex-Anderlechtspits Aruna Dindane.

LEES OOK: Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Wie zal de strijd winnen?

Meest recent

'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

12
12
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

56
56
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

360
360
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

32
32
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

79
79
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

50
50
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

59
59
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

47
47
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

12
12
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

107
107
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

129
129
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

184
184
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

101
101
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

264
264
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

88
88
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

178
178
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

132
132
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

79
79
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

240
240
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

218
218
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

200
200
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

583
583
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

192
192
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

246
246

Meer sportnieuws