Van Dijk pareert kritiek Van Basten en Gullit: "Heb hier niets aan"

door
Van Dijk pareert kritiek Van Basten en Gullit:

Nederland won maandag zonder veel problemen in eigen huis van voetbaldwerg Gibraltar. Het werd 3-0 in De Kuip, maar achteraf toonde bondscoach Ronald Koeman zich ontevreden over de geleverde prestatie. Ook Marco van Basten en Ruud Gullit spraken zich kritisch uit over het voetbal dat Oranje op de mat toverde. Aanvoerder Virgil van Dijk reageerde gisterenavond op de hele heisa. 


"Ik weet niet wat voor kritiek er is geleverd? Het is duidelijk dat we slecht hebben gespeeld. Ik ben een van de ervaren jongens, dus het is volkomen terecht", vertelde Van Dijk aan Ziggo Sport na de gewonnen wedstrijd. Eventjes later werd het duidelijk dat de kritiek kwam van Van Basten en Gullit. Beide heren verweten de potige verdediger dat hij niet genoeg leiderschap had getoond in de partij tegen Gibraltar. 

"Ik heb hier niets aan. Iedereen mag zijn mening hebben tegenwoordig, dat is het geval. Of ik de lat onrealistisch hoog heb ik gelegd? Hoe kan dat nou? Perfect was het nooit, constant is het juiste woord. We hebben veel succes gehad met het team. Voetballers, dat weten zij als geen ander, hebben hoge pieken en diepe dalen", antwoordde de Liverpool-speler. 

ROBOTS
"Je weet als geen ander wanneer je wel of niet iets goed doet", ging Van Dijk verder. De kapitein van Oranje gaf ook meteen toe dat hij niet fantastisch bezig is bij Liverpool. "Het zijn lastige tijden bij de club, ook met ups and downs. Ik ben heel positief over de toekomst en probeer elke wedstrijd mijn allerbeste wedstrijd ooit te spelen. We zijn geen robots. Laten we dat niet vergeten. Misschien vergeten mensen dat soms wel eens."

Begrijp jij de reactie van Van Dijk?

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

23
23
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

41
41
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

22
22
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

189
189
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

106
106
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

367
367
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

151
151
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

183
183
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

416
416
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

656
656
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

296
296
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

639
639
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

361
361
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

568
568
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

522
522
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

256
256
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

419
419
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

569
569
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

151
151
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

323
323
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

193
193

Meer sportnieuws