Nederland bijt tanden stuk op voetbaldwerg: "Dramatisch"

760 stemmen
Nederland bijt tanden stuk op voetbaldwerg:

De Rode Duivels dienden tegen Zweden maar één EK-kwalificatiewedstrijd af te werken tijdens de huidige interlandbreak. Morgen wacht echter wel een interessant vriendschappelijk duel tegen Duitsland. Vanavond maken heel wat andere landen echter wel hun opwachting voor hun tweede partij van de kwalificatiecampagne. Zo heet Nederland wat goed te maken na de blamage tegen Frankrijk. 


Vorige vrijdag werd Nederland van het kastje naar de muur gespeeld door Frankrijk. De partij eindigde uiteindelijk op 4-0, en Koeman moest meteen een storm van kritiek slikken na zijn debuut bij Oranje. Vanavond heeft Nederland dus heel wat goed te maken. Onze noorderburen nemen het op dit moment op tegen Gibraltar. Tegen de voetbaldwerg werd een waar doelpuntenfestival verwacht, maar niets blijkt minder waar. 

Na 45' staat Nederland immers nog maar met 1-0 op voorsprong tegen Gibraltar. Oranje dankte Memphis Depay, die profiteerde van een blunder van de Gibraltar-doelman, en de openingstreffer vrij makkelijk tegen de touwen kon koppen. Ondertussen spaart het Nederlandse publiek op de sociale media zijn kritiek niet. Hieronder alvast een greep uit de teleurgestelde commentaren van de Nederlandse voetbalsupporters. 

Kwalificatie een must

Naast Frankrijk en Gibraltar maken ook Griekenland en Ierland deel uit van de poule van Nederland. Gezien het feit dat ook Griekenland net als Frankrijk zijn eerste wedstrijd won, is het een must voor onze noorderburen om tegen Gibraltar een driepunter over de streep te halen. 

LEES OOK: Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Zal Nederland zich plaatsen voor het EK?

Meest recent

'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

83
83
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

311
311
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

52
52
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

106
106
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

187
187
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

23
23
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

414
414
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

147
147
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

139
139
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

49
49
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

83
83
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

62
62
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

407
407
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

237
237
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

540
540
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

172
172
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

115
115
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

138
138
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

205
205
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

174
174
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

148
148
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

531
531
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

636
636
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

1038
1038

Meer sportnieuws