Nederland bijt tanden stuk op voetbaldwerg: "Dramatisch"

door
Nederland bijt tanden stuk op voetbaldwerg:

De Rode Duivels dienden tegen Zweden maar één EK-kwalificatiewedstrijd af te werken tijdens de huidige interlandbreak. Morgen wacht echter wel een interessant vriendschappelijk duel tegen Duitsland. Vanavond maken heel wat andere landen echter wel hun opwachting voor hun tweede partij van de kwalificatiecampagne. Zo heet Nederland wat goed te maken na de blamage tegen Frankrijk. 


Vorige vrijdag werd Nederland van het kastje naar de muur gespeeld door Frankrijk. De partij eindigde uiteindelijk op 4-0, en Koeman moest meteen een storm van kritiek slikken na zijn debuut bij Oranje. Vanavond heeft Nederland dus heel wat goed te maken. Onze noorderburen nemen het op dit moment op tegen Gibraltar. Tegen de voetbaldwerg werd een waar doelpuntenfestival verwacht, maar niets blijkt minder waar. 

Na 45' staat Nederland immers nog maar met 1-0 op voorsprong tegen Gibraltar. Oranje dankte Memphis Depay, die profiteerde van een blunder van de Gibraltar-doelman, en de openingstreffer vrij makkelijk tegen de touwen kon koppen. Ondertussen spaart het Nederlandse publiek op de sociale media zijn kritiek niet. Hieronder alvast een greep uit de teleurgestelde commentaren van de Nederlandse voetbalsupporters. 

Kwalificatie een must

Naast Frankrijk en Gibraltar maken ook Griekenland en Ierland deel uit van de poule van Nederland. Gezien het feit dat ook Griekenland net als Frankrijk zijn eerste wedstrijd won, is het een must voor onze noorderburen om tegen Gibraltar een driepunter over de streep te halen. 

LEES OOK: Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

Zal Nederland zich plaatsen voor het EK?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

26
26
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

49
49
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

293
293
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

64
64
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

87
87
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

58
58
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

201
201
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

48
48
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

211
211
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

167
167
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

103
103
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

170
170
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

250
250
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

146
146
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

181
181
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

314
314
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

221
221
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

585
585
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

335
335
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

354
354
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

311
311
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

362
362

Meer sportnieuws