Nederland bijt tanden stuk op voetbaldwerg: "Dramatisch"

760 stemmen
Nederland bijt tanden stuk op voetbaldwerg:

De Rode Duivels dienden tegen Zweden maar één EK-kwalificatiewedstrijd af te werken tijdens de huidige interlandbreak. Morgen wacht echter wel een interessant vriendschappelijk duel tegen Duitsland. Vanavond maken heel wat andere landen echter wel hun opwachting voor hun tweede partij van de kwalificatiecampagne. Zo heet Nederland wat goed te maken na de blamage tegen Frankrijk. 


Vorige vrijdag werd Nederland van het kastje naar de muur gespeeld door Frankrijk. De partij eindigde uiteindelijk op 4-0, en Koeman moest meteen een storm van kritiek slikken na zijn debuut bij Oranje. Vanavond heeft Nederland dus heel wat goed te maken. Onze noorderburen nemen het op dit moment op tegen Gibraltar. Tegen de voetbaldwerg werd een waar doelpuntenfestival verwacht, maar niets blijkt minder waar. 

Na 45' staat Nederland immers nog maar met 1-0 op voorsprong tegen Gibraltar. Oranje dankte Memphis Depay, die profiteerde van een blunder van de Gibraltar-doelman, en de openingstreffer vrij makkelijk tegen de touwen kon koppen. Ondertussen spaart het Nederlandse publiek op de sociale media zijn kritiek niet. Hieronder alvast een greep uit de teleurgestelde commentaren van de Nederlandse voetbalsupporters. 

Kwalificatie een must

Naast Frankrijk en Gibraltar maken ook Griekenland en Ierland deel uit van de poule van Nederland. Gezien het feit dat ook Griekenland net als Frankrijk zijn eerste wedstrijd won, is het een must voor onze noorderburen om tegen Gibraltar een driepunter over de streep te halen. 

LEES OOK: Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Zal Nederland zich plaatsen voor het EK?

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

106
106
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

35
35
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

96
96
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

124
124
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

441
441
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

245
245
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

602
602
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

236
236
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

391
391
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

182
182
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

124
124
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

365
365
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

38
38
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

458
458
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

91
91
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

308
308
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

598
598
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

232
232
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

376
376
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

603
603
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

449
449
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

203
203
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws