Jonge Duivels na zinderende partij voorbij Japan

door
Jonge Duivels na zinderende partij voorbij Japan

Naast de Rode Duivels staan ook de Jonge Duivels voor een belangrijke periode. De troepen van Jacky Mathijssen bereiden zich immers in Spanje voor op het aankomende EK in juni. Dat gaat door in Georgië en Roemenië, én in de aanloop naar het tornooi werkten de U21 twee oefenpartijen af.


Vrijdag verslikten de Jonge Duivels zich tegen Tsjechië in hun eerste oefenduel op Spaanse bodem. Tegen een tienkoppig en stug Tsjechië verkwanselden de manschappen van Mathijssen heel wat kansen, en eindigde de partij uiteindelijk in een doelpuntloos gelijkspel. Vanavond werd een tweede oefenduel afgewerkt tegen Japan. Dit keer trokken de Jonge Duivels wél aan het langste eind. 

Na vijf minuten was het al raak. Ewoud Pletinckx (OHL) onderschepte de bal aan de middenlijn, en bereikte meteen Largie Ramazani. De aanvaller van Almeria nam de kans in dank af, en zorgde voor het openingsdoelpunt. Een droomstart voor de Belgen. Na twintig minuten was het al opnieuw prijs voor de troepen van Mathijssen. Ramazani zette Vertessen oog in oog met de Japanse goalie, en de Union-aanvaller scoorde via een staalhard schot in de korte hoek. 

Westerlo-smaakmaker zorgt voor verlossing

Tijdens de tweede helft zakten de Belgen wat weg, en Japan rook zijn kans. Via Sato en Suzuki kwamen de jonge Aziaten meteen langszij. Het was uiteindelijk wachten tot vijf minuten voor het eindsignaal vooraleer de Jonge Duivels weer konden vieren. Na een assist van Hugo Siquet mocht Kyan Vaesen de winnende treffer op zijn naam schrijven. Een zuinige zege, dat ongetwijfeld deugd doet bij de jonge veulens van Mathijssen in aanloop naar het EK. 
Wedstrijdverloop:
- 1-0: Ramazani (5')
- 2-0: Vertessen (20')
- 2-1: Sato (54')
- 2-2: Suzuki (64')
- 3-2: Vaesen (85')

LEES OOK: Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Zullen de Jonge Duivels hoge ogen gooien op het EK?

Meest recent

Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

108
108
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

10
10
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

136
136
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

77
77
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

250
250
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

78
78
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

135
135
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

53
53
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

217
217
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

182
182
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

115
115
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

666
666
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

287
287
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

312
312
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

864
864
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

607
607
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

400
400
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

300
300
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

846
846
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

212
212
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

410
410
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

71
71

Meer sportnieuws