Tedesco belooft kansen: "Er zullen 17 spelers in actie komen"

door
Tedesco belooft kansen:

Morgenavond staan de Rode Duivels misschien wel voor hun eerste grote test onder Domenico Tedesco. Met een affiche tegen Duitsland staat Tedesco namelijk voor het eerst oog in oog met een tegenstander van wereldniveau. Ondanks het feit dat het om een vriendschappelijk duel gaat, zal er toch de nodige grinta te zien zijn bij de Duivels. Althans, zo laat Tedesco het daags voor de partij toch blijken. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd liet Tedesco nauwelijks in zijn kaarten kijken. Toch gaf hij aan dat de Duivels met volle goesting aan de partij zullen starten. "Ik heb op geen enkel vlak gemerkt dat men geen zin zou hebben in de vriendschappelijke wedstrijd. Elke speler die ik sprak, wil absoluut spelen. Laat me niet uit het team, klonk het bij de meesten", bevestigt Tedesco. 

De vriendschappelijke wedstrijd is voor Tedesco ook meteen de ideale kans om enkele spelers die normaal buiten het basiselftal vallen wat minuten te gunnen. "Er zijn zes wissels toegestaan. Dat wil concreet zeggen dat er morgen 17 spelers in actie zullen komen bij ons. Ik zal tijdens de rust wisselen, en nadien rond de 60ste minuut. Het wordt interessant om te zien of we ook in een oefenduel tot het uiterste zullen kunnen gaan", besluit de bondscoach. 

Nummer veertien op de ranglijst

Door de teleurstellende prestatie op het WK is Duitsland inmiddels weggezakt naar de veertiende plaats op de FIFA-ranking. Iets waar Tedesco weinig begrip kon voor opbrengen. "De veertiende plaats? Ik weet niet op welke basis dat coëfficiënt berekend wordt, maar zeg nu zelf, daar horen ze toch absoluut niet thuis? Duitsland blijft een topland met topspelers", luidt het klaar en duidelijk bij Tedesco. 

LEES OOK: Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Dit soort vriendschappelijke wedstrijden zijn overbodig.

Meest recent

Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

14
14
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

113
113
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

257
257
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

84
84
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

253
253
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

371
371
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

249
249
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

67
67
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

63
63
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

59
59
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

125
125
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

202
202
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

299
299
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

346
346
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

127
127
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

122
122
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

671
671
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

236
236
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

797
797
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

245
245
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

151
151
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

178
178
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

271
271
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

709
709
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

92
92

Meer sportnieuws