Tedesco belooft kansen: "Er zullen 17 spelers in actie komen"

door
Tedesco belooft kansen:

Morgenavond staan de Rode Duivels misschien wel voor hun eerste grote test onder Domenico Tedesco. Met een affiche tegen Duitsland staat Tedesco namelijk voor het eerst oog in oog met een tegenstander van wereldniveau. Ondanks het feit dat het om een vriendschappelijk duel gaat, zal er toch de nodige grinta te zien zijn bij de Duivels. Althans, zo laat Tedesco het daags voor de partij toch blijken. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd liet Tedesco nauwelijks in zijn kaarten kijken. Toch gaf hij aan dat de Duivels met volle goesting aan de partij zullen starten. "Ik heb op geen enkel vlak gemerkt dat men geen zin zou hebben in de vriendschappelijke wedstrijd. Elke speler die ik sprak, wil absoluut spelen. Laat me niet uit het team, klonk het bij de meesten", bevestigt Tedesco. 

De vriendschappelijke wedstrijd is voor Tedesco ook meteen de ideale kans om enkele spelers die normaal buiten het basiselftal vallen wat minuten te gunnen. "Er zijn zes wissels toegestaan. Dat wil concreet zeggen dat er morgen 17 spelers in actie zullen komen bij ons. Ik zal tijdens de rust wisselen, en nadien rond de 60ste minuut. Het wordt interessant om te zien of we ook in een oefenduel tot het uiterste zullen kunnen gaan", besluit de bondscoach. 

Nummer veertien op de ranglijst

Door de teleurstellende prestatie op het WK is Duitsland inmiddels weggezakt naar de veertiende plaats op de FIFA-ranking. Iets waar Tedesco weinig begrip kon voor opbrengen. "De veertiende plaats? Ik weet niet op welke basis dat coëfficiënt berekend wordt, maar zeg nu zelf, daar horen ze toch absoluut niet thuis? Duitsland blijft een topland met topspelers", luidt het klaar en duidelijk bij Tedesco. 

LEES OOK: "Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Dit soort vriendschappelijke wedstrijden zijn overbodig.

Meest recent

Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

8
8
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

65
65
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

32
32
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

20
20
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

69
69
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

20
20
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

66
66
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

50
50
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

23
23
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

76
76
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

25
25
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

218
218
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

117
117
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

121
121
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

191
191
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

277
277
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

377
377
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

315
315
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

369
369
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

70
70
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

280
280
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

203
203
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

284
284
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

201
201

Meer sportnieuws