Tedesco belooft kansen: "Er zullen 17 spelers in actie komen"

door
Tedesco belooft kansen:

Morgenavond staan de Rode Duivels misschien wel voor hun eerste grote test onder Domenico Tedesco. Met een affiche tegen Duitsland staat Tedesco namelijk voor het eerst oog in oog met een tegenstander van wereldniveau. Ondanks het feit dat het om een vriendschappelijk duel gaat, zal er toch de nodige grinta te zien zijn bij de Duivels. Althans, zo laat Tedesco het daags voor de partij toch blijken. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd liet Tedesco nauwelijks in zijn kaarten kijken. Toch gaf hij aan dat de Duivels met volle goesting aan de partij zullen starten. "Ik heb op geen enkel vlak gemerkt dat men geen zin zou hebben in de vriendschappelijke wedstrijd. Elke speler die ik sprak, wil absoluut spelen. Laat me niet uit het team, klonk het bij de meesten", bevestigt Tedesco. 

De vriendschappelijke wedstrijd is voor Tedesco ook meteen de ideale kans om enkele spelers die normaal buiten het basiselftal vallen wat minuten te gunnen. "Er zijn zes wissels toegestaan. Dat wil concreet zeggen dat er morgen 17 spelers in actie zullen komen bij ons. Ik zal tijdens de rust wisselen, en nadien rond de 60ste minuut. Het wordt interessant om te zien of we ook in een oefenduel tot het uiterste zullen kunnen gaan", besluit de bondscoach. 

Nummer veertien op de ranglijst

Door de teleurstellende prestatie op het WK is Duitsland inmiddels weggezakt naar de veertiende plaats op de FIFA-ranking. Iets waar Tedesco weinig begrip kon voor opbrengen. "De veertiende plaats? Ik weet niet op welke basis dat coëfficiënt berekend wordt, maar zeg nu zelf, daar horen ze toch absoluut niet thuis? Duitsland blijft een topland met topspelers", luidt het klaar en duidelijk bij Tedesco. 

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Dit soort vriendschappelijke wedstrijden zijn overbodig.

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

76
76
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

111
111
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

258
258
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

256
256
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

65
65
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

54
54
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

57
57
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

178
178
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

215
215
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

106
106
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

321
321
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

490
490
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

71
71
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

271
271
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

109
109
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

102
102
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1218
1218
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

429
429
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

364
364
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

164
164
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

126
126
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

594
594
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

173
173
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

207
207
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

591
591

Meer sportnieuws