Tedesco belooft kansen: "Er zullen 17 spelers in actie komen"

door
Tedesco belooft kansen:

Morgenavond staan de Rode Duivels misschien wel voor hun eerste grote test onder Domenico Tedesco. Met een affiche tegen Duitsland staat Tedesco namelijk voor het eerst oog in oog met een tegenstander van wereldniveau. Ondanks het feit dat het om een vriendschappelijk duel gaat, zal er toch de nodige grinta te zien zijn bij de Duivels. Althans, zo laat Tedesco het daags voor de partij toch blijken. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd liet Tedesco nauwelijks in zijn kaarten kijken. Toch gaf hij aan dat de Duivels met volle goesting aan de partij zullen starten. "Ik heb op geen enkel vlak gemerkt dat men geen zin zou hebben in de vriendschappelijke wedstrijd. Elke speler die ik sprak, wil absoluut spelen. Laat me niet uit het team, klonk het bij de meesten", bevestigt Tedesco. 

De vriendschappelijke wedstrijd is voor Tedesco ook meteen de ideale kans om enkele spelers die normaal buiten het basiselftal vallen wat minuten te gunnen. "Er zijn zes wissels toegestaan. Dat wil concreet zeggen dat er morgen 17 spelers in actie zullen komen bij ons. Ik zal tijdens de rust wisselen, en nadien rond de 60ste minuut. Het wordt interessant om te zien of we ook in een oefenduel tot het uiterste zullen kunnen gaan", besluit de bondscoach. 

Nummer veertien op de ranglijst

Door de teleurstellende prestatie op het WK is Duitsland inmiddels weggezakt naar de veertiende plaats op de FIFA-ranking. Iets waar Tedesco weinig begrip kon voor opbrengen. "De veertiende plaats? Ik weet niet op welke basis dat coëfficiënt berekend wordt, maar zeg nu zelf, daar horen ze toch absoluut niet thuis? Duitsland blijft een topland met topspelers", luidt het klaar en duidelijk bij Tedesco. 

LEES OOK: Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Dit soort vriendschappelijke wedstrijden zijn overbodig.

Meest recent

Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

38
38
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

47
47
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

346
346
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

269
269
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

87
87
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

197
197
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

641
641
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

77
77
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

130
130
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

167
167
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

470
470
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

237
237
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

95
95
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

349
349
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

313
313
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

183
183
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

488
488
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

272
272
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

602
602
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

69
69
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

82
82
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

490
490
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

94
94

Meer sportnieuws