Nmecha blikt terug: "Wil graag nog eens met hem werken"

door
Nmecha blikt terug:

Het is inmiddels al weer even geleden, maar in het seizoen 2020-2021 was Lukas Nmecha één van de absolute smaakmakers in onze competitie. De Duitser maakte dat seizoen het mooie weer bij Anderlecht, en schopte het inmiddels tot sterkhouder bij VFL Wolfsburg. Nmecha blikte vandaag terug op zijn periode in Neerpede. 


In een gesprek met Sudpresse blikte Lukas Nmecha terug op zijn periode bij Anderlecht. "Ik heb heel veel goede herinneringen aan mijn verblijf bij Anderlecht. Ik zou ook heel graag nog eens samenwerken met Vincent Kompany. Hij heeft me heel veel bijgebracht", klonk het bij de 24-jarige aanvaller. Nmecha doet het ondertussen uitstekend bij Wolfsburg. De voorbije seizoenen schopte hij het er tot sterkhouder in de aanvalslinie, en versierde hij zelfs enkele caps met de nationale ploeg. Zijn status als international is Nmecha voorlopig wel kwijt. 

Nmecha blesseerde zich immers vlak voor het WK in Qatar, en moest het tornooi dus missen. Sindsdien timmert de aanvaller aan zijn weg terug, en dat lijkt ook steeds meer te lukken. Met vier competitiedoelpunten doet de aanvaller het immers allesbehalve slecht bij de Duitse middenmoter. Nmecha geeft in de Waalse krant dan ook aan dat hij hoopt om snel weer opgeroepen te kunnen worden voor Die Mannschaft. 

Broer met talent

Lukas Nmecha heeft inmiddels ook met zijn broer een bekend gezicht in de Wolfsburg-kern zitten. De twee jaar jongere Felix Nmecha brak dit seizoen immers door bij de Duitse club, en wordt bij sommige Duitse bronnen ook in staat geacht om het ooit tot international te schoppen. Als beide spelers zich blijven ontwikkelen, is het dus niet ondenkbaar dat er binnenkort twee Nmecha's in de Duitse selectie te zien zijn. 

LEES OOK: 'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

Zal Nmecha het ooit nog schoppen tot de Europese top?

Meest recent

'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

12
12
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

87
87
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

55
55
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

108
108
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

29
29
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

21
21
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

94
94
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

99
99
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

143
143
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

99
99
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

150
150
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

134
134
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

441
441
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

158
158
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

72
72
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

88
88
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

42
42
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

150
150
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

233
233
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

557
557
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

171
171
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

169
169
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

39
39
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

103
103

Meer sportnieuws