Nmecha blikt terug: "Wil graag nog eens met hem werken"

door
Nmecha blikt terug:

Het is inmiddels al weer even geleden, maar in het seizoen 2020-2021 was Lukas Nmecha één van de absolute smaakmakers in onze competitie. De Duitser maakte dat seizoen het mooie weer bij Anderlecht, en schopte het inmiddels tot sterkhouder bij VFL Wolfsburg. Nmecha blikte vandaag terug op zijn periode in Neerpede. 


In een gesprek met Sudpresse blikte Lukas Nmecha terug op zijn periode bij Anderlecht. "Ik heb heel veel goede herinneringen aan mijn verblijf bij Anderlecht. Ik zou ook heel graag nog eens samenwerken met Vincent Kompany. Hij heeft me heel veel bijgebracht", klonk het bij de 24-jarige aanvaller. Nmecha doet het ondertussen uitstekend bij Wolfsburg. De voorbije seizoenen schopte hij het er tot sterkhouder in de aanvalslinie, en versierde hij zelfs enkele caps met de nationale ploeg. Zijn status als international is Nmecha voorlopig wel kwijt. 

Nmecha blesseerde zich immers vlak voor het WK in Qatar, en moest het tornooi dus missen. Sindsdien timmert de aanvaller aan zijn weg terug, en dat lijkt ook steeds meer te lukken. Met vier competitiedoelpunten doet de aanvaller het immers allesbehalve slecht bij de Duitse middenmoter. Nmecha geeft in de Waalse krant dan ook aan dat hij hoopt om snel weer opgeroepen te kunnen worden voor Die Mannschaft. 

Broer met talent

Lukas Nmecha heeft inmiddels ook met zijn broer een bekend gezicht in de Wolfsburg-kern zitten. De twee jaar jongere Felix Nmecha brak dit seizoen immers door bij de Duitse club, en wordt bij sommige Duitse bronnen ook in staat geacht om het ooit tot international te schoppen. Als beide spelers zich blijven ontwikkelen, is het dus niet ondenkbaar dat er binnenkort twee Nmecha's in de Duitse selectie te zien zijn. 

LEES OOK: RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Zal Nmecha het ooit nog schoppen tot de Europese top?

Meest recent

Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

15
15
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

78
78
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

56
56
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

167
167
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

95
95
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

72
72
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

45
45
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

427
427
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

164
164
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

64
64
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

112
112
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

111
111
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

130
130
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

152
152
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

82
82
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

97
97
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

66
66
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

171
171
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

163
163
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

191
191
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

348
348
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

183
183
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

117
117
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

385
385
Zware rel in Spanje: Vini clasht met Simeone

Real Madrid heeft zich donderdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup dankzij een ...

232
232

Meer sportnieuws