Nmecha blikt terug: "Wil graag nog eens met hem werken"

244 stemmen
Nmecha blikt terug:

Het is inmiddels al weer even geleden, maar in het seizoen 2020-2021 was Lukas Nmecha één van de absolute smaakmakers in onze competitie. De Duitser maakte dat seizoen het mooie weer bij Anderlecht, en schopte het inmiddels tot sterkhouder bij VFL Wolfsburg. Nmecha blikte vandaag terug op zijn periode in Neerpede. 


In een gesprek met Sudpresse blikte Lukas Nmecha terug op zijn periode bij Anderlecht. "Ik heb heel veel goede herinneringen aan mijn verblijf bij Anderlecht. Ik zou ook heel graag nog eens samenwerken met Vincent Kompany. Hij heeft me heel veel bijgebracht", klonk het bij de 24-jarige aanvaller. Nmecha doet het ondertussen uitstekend bij Wolfsburg. De voorbije seizoenen schopte hij het er tot sterkhouder in de aanvalslinie, en versierde hij zelfs enkele caps met de nationale ploeg. Zijn status als international is Nmecha voorlopig wel kwijt. 

Nmecha blesseerde zich immers vlak voor het WK in Qatar, en moest het tornooi dus missen. Sindsdien timmert de aanvaller aan zijn weg terug, en dat lijkt ook steeds meer te lukken. Met vier competitiedoelpunten doet de aanvaller het immers allesbehalve slecht bij de Duitse middenmoter. Nmecha geeft in de Waalse krant dan ook aan dat hij hoopt om snel weer opgeroepen te kunnen worden voor Die Mannschaft. 

Broer met talent

Lukas Nmecha heeft inmiddels ook met zijn broer een bekend gezicht in de Wolfsburg-kern zitten. De twee jaar jongere Felix Nmecha brak dit seizoen immers door bij de Duitse club, en wordt bij sommige Duitse bronnen ook in staat geacht om het ooit tot international te schoppen. Als beide spelers zich blijven ontwikkelen, is het dus niet ondenkbaar dat er binnenkort twee Nmecha's in de Duitse selectie te zien zijn. 

LEES OOK: Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Zal Nmecha het ooit nog schoppen tot de Europese top?

Meest recent

KV Mechelen vindt akkoord en regelt 'Hollandse' transfer

KV Mechelen en zusterclub Helmond Sport hebben een volgende onderlinge transfer afgerond. De ...

2
2
Club-aanwinst imponeert: "Geweldig hem hier te hebben"

Club Brugge wil ook komend seizoen weer op meerdere fronten successen boeken. En dus werden deze ...

15
15
Westerlo heeft beet en stelt zevende aanwinst voor

KVC Westerlo is de meest bedrijvige Belgische club op de transfermarkt. De Kemphanen zagen eerst een ...

7
7
'Sibierski vloekt: lucratieve transfer niet aan de orde'

RSC Anderlecht wil zich in de resterende weken van de transferperiode nog verder versterken. ...

67
67
"Niet te accepteren" - Makelaar Lukaku dropt heuse transferbom

Romelu Lukaku geniet momenteel nog van vakantie na het WK, maar wordt weldra terug bij zijn club SSC ...

73
73
België kandidaat EK-winnaar? "Mark stapt niet zomaar in ..."

Slechts enkele dagen na het vertrek van Rudi Garcia, heeft België een nieuwe bondscoach beet. ...

115
115
'Kampioenenstrijd om De Ketelaere: transfersom al bepaald'

Ondanks een aarzelende start van het toernooi, mag Charles De Ketelaere terugblikken op een geslaagd ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Records in Brugge en Genk, sensatie bij Real'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

215
215
'Tresoldi dropt bom: Club Brugge met rug tegen de muur'

De recordtransfer van Christos Tzolis naar Arsenal is nog maar net goed en wel achter de rug, of ...

535
535
'Done deal: Club Brugge haalt verloren zoon terug'

In de komende weken staat er zowel op inkomend als uitgaand vlak ongetwijfeld nog heel wat te ...

371
371
'Vandenhaute voert forcing: 5 toptargets voor Antwerp'

Antwerp is nu ook officieel in handen van het consortium rondom Wouter Vandenhaute, die in zijn ...

496
496
'Witte rook bij Club Brugge: steunpilaar neemt afscheid'

Tot dusver zag Club Brugge met Simon Mignolet, Aleksandar Stankovic en Christos Tzolis al drie ...

666
666
Alarm in Anderlecht: rode cijfers en onvrede op werkvloer

Sinds de aftocht van Wouter Vandenhaute, die inmiddels zijn intrede vierde bij Antwerp, waait ...

957
957
Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Na een periode waarin zijn privéleven volop in de belangstelling stond, kiest voormalig ...

126
126
'Union SG vindt oplossing voor twee floptransfers'

Bij Union SG mogen er nog een aantal spelers de club verlaten. Mogelijk kan de Hongaarse club ...

83
83
'Anderlecht zet door en wil drie contracten openbreken'

Antoine Sibierski heeft nog heel veel werk. Tegen Hammarby werd duidelijk dat er nog veel ...

273
273
'Westerlo raast door en shopt in Denemarken'

KVC Westerlo kent een zeer drukke zomermercato. Nadat de Kemphanen al heel wat smaakmakers lieten ...

165
165
'Nieuwste Karetsas-wending: transfersom door het dak'

KRC Genk heeft zijn recordaanwinst beet. Voor spits Rafiu Durosinmi legden de Limburgers een ...

578
578
'Mourinho in zevende hemel: Real zet mercato in vuur en vlam'

Real Madrid begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk onder José Mourinho. De Portugese ...

149
149
Van Bommel bondscoach: daverende verrassing in doel?

Mark van Bommel is officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van België. En de Nederlander zal ...

994
994
Nieuw Anderlecht krijgt vorm: miljoenenaankoop in nesten

Terwijl coach Vitor Bruno en zijn manschappen zich momenteel voorbereiden op de levensbelangrijke ...

601
601
Pijnlijke waarheid achter keuze voor Van Bommel

Mark van Bommel moet de Rode Duivels naar het EK van 2028 leiden. De keuze van Vincent Mannaert zegt ...

221
221
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfer van 50 miljoen'

Club Brugge heeft de duurste uitgaande transfer uit de geschiedenis van het Belgische clubvoetbal ...

1417
1417
'Zulte Waregem heeft beet en vindt nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem kijkt vooral naar jonge buitenlandse spelers om de kern te versterken. Essevee staat ...

282
282
Rodri-gekte barst los: Maresca spreekt over Real Madrid

Volgens recente geruchten zou Rodri openstaan voor een mogelijke transfer naar Real Madrid. De ...

125
125

Meer sportnieuws