Nmecha blikt terug: "Wil graag nog eens met hem werken"

door
Nmecha blikt terug:

Het is inmiddels al weer even geleden, maar in het seizoen 2020-2021 was Lukas Nmecha één van de absolute smaakmakers in onze competitie. De Duitser maakte dat seizoen het mooie weer bij Anderlecht, en schopte het inmiddels tot sterkhouder bij VFL Wolfsburg. Nmecha blikte vandaag terug op zijn periode in Neerpede. 


In een gesprek met Sudpresse blikte Lukas Nmecha terug op zijn periode bij Anderlecht. "Ik heb heel veel goede herinneringen aan mijn verblijf bij Anderlecht. Ik zou ook heel graag nog eens samenwerken met Vincent Kompany. Hij heeft me heel veel bijgebracht", klonk het bij de 24-jarige aanvaller. Nmecha doet het ondertussen uitstekend bij Wolfsburg. De voorbije seizoenen schopte hij het er tot sterkhouder in de aanvalslinie, en versierde hij zelfs enkele caps met de nationale ploeg. Zijn status als international is Nmecha voorlopig wel kwijt. 

Nmecha blesseerde zich immers vlak voor het WK in Qatar, en moest het tornooi dus missen. Sindsdien timmert de aanvaller aan zijn weg terug, en dat lijkt ook steeds meer te lukken. Met vier competitiedoelpunten doet de aanvaller het immers allesbehalve slecht bij de Duitse middenmoter. Nmecha geeft in de Waalse krant dan ook aan dat hij hoopt om snel weer opgeroepen te kunnen worden voor Die Mannschaft. 

Broer met talent

Lukas Nmecha heeft inmiddels ook met zijn broer een bekend gezicht in de Wolfsburg-kern zitten. De twee jaar jongere Felix Nmecha brak dit seizoen immers door bij de Duitse club, en wordt bij sommige Duitse bronnen ook in staat geacht om het ooit tot international te schoppen. Als beide spelers zich blijven ontwikkelen, is het dus niet ondenkbaar dat er binnenkort twee Nmecha's in de Duitse selectie te zien zijn. 

LEES OOK: ‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

Zal Nmecha het ooit nog schoppen tot de Europese top?

Meest recent

Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

3
3
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

51
51
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

149
149
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

41
41
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

39
39
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

67
67
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

45
45
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

137
137
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

343
343
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

104
104
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

163
163
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

614
614
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

68
68
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

297
297
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

212
212
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1223
1223
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

247
247
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

907
907
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

617
617
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

689
689
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

606
606
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

140
140
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

37
37
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

173
173

Meer sportnieuws