Felbegeerde Jonathan David duidt droomclub aan

365 stemmen
Felbegeerde Jonathan David duidt droomclub aan

Van 2018 tot 2020 maakte Jonathan David het mooie weer in onze competitie. AA Gent haalde de Canadees destijds nog weg bij het bescheiden Ottawa ISC, waarna hij geschiedenis schreef bij de Buffalo’s. In 2020 cashten de Buffalo’s nog 27 miljoen euro voor de aanvaller. Een bedrag waarvan hij nu een veelvoud waard is.


Jonathan David speelt sinds 2020 voor Lille, en doet het daar allesbehalve onaardig. Dit seizoen is de jonge aanvaller opnieuw op dreef, en is hij met 21 doelpunten in 30 wedstrijden één van dé absolute spraakmakers bij onze zuiderburen. De prestaties van de nog steeds maar 23-jarige David zijn dan ook al enige tijd opgemerkt door de allergrootsten in Europa.

Zo is het geen geheim dat Bayern München en RB Leipzig de aanvaller maar al te graag richting Duitsland willen halen. De voorbije week dook er met FC Barcelona een nieuwe gegadigde op voor David. De Blaugrana zouden in David de ideale opvolger van Robert Lewandowski zien, en zouden het duo zelfs samen te proberen uitspelen.

Droomclub van David?

Ondertussen steekt David ook zelf niet onder stoelen of banken wat zijn favoriete club is. “Sinds mijn jeugd ben ik al fan van Barcelona. Het zou een droom zijn om daar te mogen spelen”, aldus de Canadees. Gezien de interesse van de Catalanen zou de droom van David dus zomaar eens kunnen gaan uitkomen. De Blaugrana zal wel een stevige som moeten neertellen als het Lille zal willen overtuigen. De marktwaarde van de Canadees wordt namelijk op een slordige 60 miljoen euro geschat.

LEES OOK: 'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

🚀

Zal David het tot de Europese top schoppen?

Meest recent

Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

0
0
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

12
12
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

13
13
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

52
52
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

30
30
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

158
158
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

50
50
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

89
89
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

667
667
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

422
422
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

373
373
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

306
306
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

209
209
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

782
782
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

549
549
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

284
284
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

265
265
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69

Meer sportnieuws