'Atlético wil uitpakken met Italiaanse ontdekking'

61 stemmen
'Atlético wil uitpakken met Italiaanse ontdekking'

Bij Atlético Madrid beleeft men opnieuw een wisselvallig seizoen. De Rojiblancos werden al vroegtijdig uitgeschakeld op het Europese schouwtoneel, en dienen inmiddels alles op alles te zetten op de eigen competitie. Momenteel staat de ploeg van Diego Simeone op een derde plaats in La Liga, en telt het vijf punten minder dan aartsrivaal Real Madrid.


Atlético Madrid besloot om Joao Felix in januari uit te lenen aan Chelsea. Inmiddels rekent men in de Spaanse hoofdstad ook niet meer op de Portugees. Bij Atlético hoopt men nog een deel van de gegeven 120 miljoen euro te recupereren, en zich zo te kunnen richten op een nieuw speerpunt in de aanval. Het vizier van de Rojiblancos is verrassend genoeg gericht op de Argentijnse competitie.

Volgens Fichajes wil Atlético Madrid alles uit de kast halen om Mateo Retegui in te lijven. De Italiaanse aanvaller van Boca Juniors – die momenteel op uitleenbasis bij Tigre speelt – werd sinds vorige week een sensatie in Italië. De aanvaller werd namelijk opgeroepen door Roberto Mancini voor de nationale ploeg, en bedankte meteen met twee doelpunten in zijn eerste twee interlands.

Beperkt bedrag?

De 23-jarige Retegui doet het ook in Argentinië verre van onaardig. Met zes doelpunten in acht wedstrijden toont hij ook daar dat hij over het nodige torinstinct beschikt. De marktwaarde van de Italiaan wordt momenteel geschat op acht miljoen euro. Gezien zijn recent debuut bij de Italiaanse nationale ploeg staat het wel vast dat Retegui voor een veelvoud van zijn marktwaarde zal beschikken. Toch staat het vast dat Atlético Madrid geen 120 miljoen euro (zoals bij Joao Felix destijds) zal moeten neertellen voor de aanvaller.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

Is Retegui klaar voor de stap naar de Europese top?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

114
114
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

28
28
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

92
92
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

87
87
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

120
120
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

150
150
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

124
124
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

167
167
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

377
377
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

247
247
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

801
801
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

535
535
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

382
382
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

700
700
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

534
534
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2216
2216
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws