'Atlético wil uitpakken met Italiaanse ontdekking'

61 stemmen
'Atlético wil uitpakken met Italiaanse ontdekking'

Bij Atlético Madrid beleeft men opnieuw een wisselvallig seizoen. De Rojiblancos werden al vroegtijdig uitgeschakeld op het Europese schouwtoneel, en dienen inmiddels alles op alles te zetten op de eigen competitie. Momenteel staat de ploeg van Diego Simeone op een derde plaats in La Liga, en telt het vijf punten minder dan aartsrivaal Real Madrid.


Atlético Madrid besloot om Joao Felix in januari uit te lenen aan Chelsea. Inmiddels rekent men in de Spaanse hoofdstad ook niet meer op de Portugees. Bij Atlético hoopt men nog een deel van de gegeven 120 miljoen euro te recupereren, en zich zo te kunnen richten op een nieuw speerpunt in de aanval. Het vizier van de Rojiblancos is verrassend genoeg gericht op de Argentijnse competitie.

Volgens Fichajes wil Atlético Madrid alles uit de kast halen om Mateo Retegui in te lijven. De Italiaanse aanvaller van Boca Juniors – die momenteel op uitleenbasis bij Tigre speelt – werd sinds vorige week een sensatie in Italië. De aanvaller werd namelijk opgeroepen door Roberto Mancini voor de nationale ploeg, en bedankte meteen met twee doelpunten in zijn eerste twee interlands.

Beperkt bedrag?

De 23-jarige Retegui doet het ook in Argentinië verre van onaardig. Met zes doelpunten in acht wedstrijden toont hij ook daar dat hij over het nodige torinstinct beschikt. De marktwaarde van de Italiaan wordt momenteel geschat op acht miljoen euro. Gezien zijn recent debuut bij de Italiaanse nationale ploeg staat het wel vast dat Retegui voor een veelvoud van zijn marktwaarde zal beschikken. Toch staat het vast dat Atlético Madrid geen 120 miljoen euro (zoals bij Joao Felix destijds) zal moeten neertellen voor de aanvaller.

LEES OOK: Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

Is Retegui klaar voor de stap naar de Europese top?

Meest recent

'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

2
2
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

97
97
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

25
25
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

109
109
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

348
348
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

98
98
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

69
69
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

216
216
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

112
112
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

75
75
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

299
299
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

229
229
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

94
94
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

257
257
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

159
159
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

396
396
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

134
134
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

92
92
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

35
35
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

535
535
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

41
41

Meer sportnieuws