Hoefkens deelt sneer uit aan Club Brugge

door
Hoefkens deelt sneer uit aan Club Brugge

Bij Club Brugge beleeft men een bijzonder wisselvallig seizoen. In het voorjaar slaagde de landskampioen er nog in om het hele land te verbluffen door te overwinteren in de Champions League. In de eigen competitie verliep het echter nooit goed, en ondertussen zit men bij Blauw-Zwart al aan zijn derde hoofdtrainer van het seizoen.


Club Brugge begon het seizoen onder leiding van Carl Hoefkens, en diens prestaties in Europa mochten ook gezien worden. De landskampioen speelde bij vlagen uitmuntend in het kampioenenbal, en plaatste zich ook oververdiend voor de knock-outfase. Door de magere resultaten in de competitie besloot het Club-bestuur toch om Carl Hoefkens op straat te zetten. Onder diens opvolger, Scott Parker, ging het echter van kwaad naar erger met Blauw-Zwart.

De Europese prestaties zorgden er uiteindelijk voor dat Hoefkens genomineerd werd voor de Raymond Goethalstrofee. De Antwerpenaar slaagde er echter niet in om die te veroveren, en met Karel Geraerts drong een andere – en oververdiende – eindlaureaat zich op. Via Sporza liet Hoefkens het toch niet na om een prik(je) uit te delen richting zijn vorige werkgever.

“Bizar”

“Ik kijk nog altijd op een positieve manier terug op mijn periode bij Club Brugge. De laatste weken ging het heel snel, en op een bizarre manier. Op Europees vlak hebben we onze doelstelling gehaald, en op het moment dat ik werd ontslaan deden we ook nog mee voor de titel. Dat is het enige wat ik momenteel jammer vind”, klinkt het bij Hoefkens.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

Had Club Brugge meer geduld moeten hebben met Hoefkens?

Meest recent

Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

5
5
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

9
9
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

39
39
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

7
7
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

224
224
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

110
110
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

31
31
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

38
38
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

92
92
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

189
189
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

285
285
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

505
505
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

212
212
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

190
190
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

177
177
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

146
146
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

466
466
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

283
283
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1038
1038
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

605
605
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

74
74
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

522
522
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

154
154
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

169
169
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

318
318

Meer sportnieuws