Hoefkens deelt sneer uit aan Club Brugge

door
Hoefkens deelt sneer uit aan Club Brugge

Bij Club Brugge beleeft men een bijzonder wisselvallig seizoen. In het voorjaar slaagde de landskampioen er nog in om het hele land te verbluffen door te overwinteren in de Champions League. In de eigen competitie verliep het echter nooit goed, en ondertussen zit men bij Blauw-Zwart al aan zijn derde hoofdtrainer van het seizoen.


Club Brugge begon het seizoen onder leiding van Carl Hoefkens, en diens prestaties in Europa mochten ook gezien worden. De landskampioen speelde bij vlagen uitmuntend in het kampioenenbal, en plaatste zich ook oververdiend voor de knock-outfase. Door de magere resultaten in de competitie besloot het Club-bestuur toch om Carl Hoefkens op straat te zetten. Onder diens opvolger, Scott Parker, ging het echter van kwaad naar erger met Blauw-Zwart.

De Europese prestaties zorgden er uiteindelijk voor dat Hoefkens genomineerd werd voor de Raymond Goethalstrofee. De Antwerpenaar slaagde er echter niet in om die te veroveren, en met Karel Geraerts drong een andere – en oververdiende – eindlaureaat zich op. Via Sporza liet Hoefkens het toch niet na om een prik(je) uit te delen richting zijn vorige werkgever.

“Bizar”

“Ik kijk nog altijd op een positieve manier terug op mijn periode bij Club Brugge. De laatste weken ging het heel snel, en op een bizarre manier. Op Europees vlak hebben we onze doelstelling gehaald, en op het moment dat ik werd ontslaan deden we ook nog mee voor de titel. Dat is het enige wat ik momenteel jammer vind”, klinkt het bij Hoefkens.

POLL: Had Club Brugge meer geduld moeten hebben met Hoefkens?

Meest recent

'Tielemans in running voor onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

0
0
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

37
37
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

106
106
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

32
32
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

128
128
JPL-smaakmaker flirt met Kompany: “Hij heeft mijn nummer”

Vincent Kompany heeft als speler én trainer een verleden bij RSC Anderlecht. De Belgische ...

35
35
Coosemans maakt brandhout van Anderlecht-ploegmakkers

RSC Anderlecht verloor van grote rivaal Union SG. Paars-Wit ging met het kleinste verschil onderuit ...

431
431
Fink geeft Genk-fans hoop: “Die zijn volgend jaar nog hier”

KRC Genk zit in de Champions Play-Offs in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers stonden heel ...

124
124
‘Hasi zet ultiem charmeoffensief in bij Anderlecht’

Blijft Besnik Hasi ook volgend seizoen als hoofdtrainer aan het roer staan bij RSC Anderlecht. Het ...

226
226
Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

104
104
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

28
28
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

276
276
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

459
459
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

590
590
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

170
170
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

438
438
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

182
182
Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

884
884
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

541
541
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

474
474

Meer sportnieuws