"De Rode Duivels? Dat komt nu nog te vroeg"

door

Bondscoach Domenico Tedesco voert zeker geen tabula rasa door bij de Rode Duivels. Johan Bakayoko was een nieuwkomer en ook Roméo Lavia kan zijn debuut maken. De rest werd voordien al geselecteerd door Roberto Martinez. Een andere jonge Belg hoopt op termijn ook een selectie te versieren.


Ameen Al-Dakhil deed het goed bij STVV en toonde daar veel potentieel. De centrale verdediger speelde zich in de kijker van Vincent Kompany, waardoor Burnley 4 miljoen euro op tafel legde. In Engeland is hij nu bankzitter, maar Kompany leert hem er als ex-topverdediger de kneepjes van het vak.

CONCURRENTIE

Al-Dakhil maakt deel uit van de beloftenselectie van Jacky Mathijssen. Op termijn is het uiteraard de bedoeling dat hij Rode Duivel gaat worden. Voorlopig komt hij daarvoor niet in aanmerking. Bovendien heeft Al-Dakhil met Sebastiaan Bornauw, Wout Faes en Zeno Debast veel en ook nog eens jonge concurrenten. Tegenover Het Belang van Limburg sprak hij dan ook zeer realistische taal over een mogelijke selectie voor de Rode Duivels.

"Daarvoor is het nog te vroeg, dat besef ik. Ik ben al heel tevreden met deze selectie voor de beloften, waarvoor ik nog niet zo heel veel speelminuten heb verzameld. Laat me dus eerst maar hier mijn stempel proberen te drukken. Wat daarna komt, zien we dan wel”, aldus de voormalige verdediger van Standard.

LEES OOK: Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Zal Al-Dakhil ooit Rode Duivel worden?

Meest recent

'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

1
1
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

132
132
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

156
156
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

65
65
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

211
211
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

171
171
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

251
251
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

281
281
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

113
113
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

418
418
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

89
89
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

351
351
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

345
345
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

138
138
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

268
268
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

204
204
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

266
266
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

154
154
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

465
465
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

182
182
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

157
157
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

73
73
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75

Meer sportnieuws