'Enorme wending op komst in dossier Hazard'

door
'Enorme wending op komst in dossier Hazard'

Na het WK kondigde Eden Hazard zijn afscheid als Rode Duivel aan en dus was er van de voormalige aanvoerder geen spoor in de eerste selectie van Domenico Tedesco. De 32-jarige aanvaller bleef achter in Madrid, waar hij kon genieten van wat extra rust. Niet dat Hazard die echt nodig heeft, want hij komt bij Real omzeggens niet meer in actie.


Carlo Ancelotti rekent niet meer op Hazard en gaf de laatste weken zelfs de voorkeur aan de 18-jarige Alvaro Rodriguez als invaller. De voorbije transferperiodes probeerde de Koninklijke dan ook telkens af te raken van onze landgenoot, wiens zware contract zwaar op de begroting weegt. Hazard weigerde zelf echter te vertrekken, onder meer omdat zijn gezin zich uitstekend voelt in Madrid.

Onlangs liet Hazard zelfs optekenen dat hij ook volgend seizoen voor Real speelt als het van hem afhangt en die wens zou zomaar kunnen uitkomen. Brazilië trekt hard aan de mouw van Ancelotti, waardoor een trainerswissel eraan lijkt te komen. Eén van de mogelijkheden die Real bestudeert is een terugkeer van Zinedine Zidane, die Hazard in 2019 naar het Bernabeu haalde.

EIS
Er waren al geruchten opgedoken dat Zidane bij een volgende project absoluut Hazard erbij wou en dat wordt nu ook bevestigd in de Spaanse pers. Als de Franse coach terug zou keren naar Real, zou hij eisen dat Hazard aan boord blijft. Zizou gelooft duidelijk dat hij de steraanvaller weer op zijn beste niveau kan krijgen, ondanks de magere laatste jaren.

LEES OOK: Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

Zou Hazard onder Zidane weer kunnen ontploffen?

Meest recent

'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

0
0
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

119
119
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

17
17
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

70
70
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

321
321
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

208
208
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

137
137
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

42
42
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

215
215
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

77
77
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

459
459
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

172
172
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

173
173
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

36
36
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

393
393
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

387
387
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

300
300
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

137
137
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

223
223
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

575
575
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

150
150
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

119
119
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

271
271

Meer sportnieuws