Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

364 stemmen
Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

Het is tot dusver niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku, want zijn terugkeer naar Internazionale leverde onder meer door blessureleed nog niet het gewenste resultaat op. Daardoor rezen de voorbije weken ook grote twijfels over zijn toekomst, maar vrijdag liet hij wel nog eens zien dat zijn neus voor doelpunten zeker niet verdwenen is met een hattrick in Zweden.


De voorbije weken werd geopperd dat Inter wellicht volgend seizoen niet verder zal gaan met Lukaku, want hij wordt slechts tot het einde van het seizoen gehuurd van Chelsea en de tegenvallende prestaties van dit seizoen zouden hen niet aanzetten om te proberen die dure overeenkomst te verlengen. Er werd al interesse van Bayern München en AS Roma geopperd.

Maar de Italiaanse ex-spits Antonio Cassano weet waar de toekomst van Lukaku zal liggen. "Als Inzaghi (trainer Simone, nvdr) de Champions League niet wint, dan ligt hij buiten. Ik ben ervan overtuigd dat Antonio Conte dan terugkeert bij Inter. Conte tekent voor drie jaar aan 7 à 8 miljoen euro. Inter zal weer van nul moeten beginnen, want Inzaghi heeft het zeer slecht gedaan. Met twee of drie topaanwinsten gaat Conte weer de titel winnen. Door hem zal Lukaku ook blijven, je zal wel zien", verklaarde hij aan Bobo TV.

DROOMHUWELIJK
De weg voor Conte ligt alvast open nadat hij zondagavond ontslagen werd bij Tottenham. Hij en Lukaku werkten al twee seizoenen samen bij Inter en bleken toen twee handen op één buik. De samenwerking verliep uitstekend en bezorgde Inter ook een eerste titel in elf jaar, maar daarna liep het fout. Na het veroveren van het kampioenschap kondigde Conte plots zijn vertrek aan en niet veel later liep ook Lukaku voor 115 miljoen euro de deur uit naar Chelsea.

LEES OOK: Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Zie je dat scenario uitkomen?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

44
44
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

17
17
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

36
36
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

103
103
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

291
291
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

113
113
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

313
313
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

401
401
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1071
1071
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

423
423
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

159
159
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

257
257
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws