Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

door
Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

Het is tot dusver niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku, want zijn terugkeer naar Internazionale leverde onder meer door blessureleed nog niet het gewenste resultaat op. Daardoor rezen de voorbije weken ook grote twijfels over zijn toekomst, maar vrijdag liet hij wel nog eens zien dat zijn neus voor doelpunten zeker niet verdwenen is met een hattrick in Zweden.


De voorbije weken werd geopperd dat Inter wellicht volgend seizoen niet verder zal gaan met Lukaku, want hij wordt slechts tot het einde van het seizoen gehuurd van Chelsea en de tegenvallende prestaties van dit seizoen zouden hen niet aanzetten om te proberen die dure overeenkomst te verlengen. Er werd al interesse van Bayern München en AS Roma geopperd.

Maar de Italiaanse ex-spits Antonio Cassano weet waar de toekomst van Lukaku zal liggen. "Als Inzaghi (trainer Simone, nvdr) de Champions League niet wint, dan ligt hij buiten. Ik ben ervan overtuigd dat Antonio Conte dan terugkeert bij Inter. Conte tekent voor drie jaar aan 7 à 8 miljoen euro. Inter zal weer van nul moeten beginnen, want Inzaghi heeft het zeer slecht gedaan. Met twee of drie topaanwinsten gaat Conte weer de titel winnen. Door hem zal Lukaku ook blijven, je zal wel zien", verklaarde hij aan Bobo TV.

DROOMHUWELIJK
De weg voor Conte ligt alvast open nadat hij zondagavond ontslagen werd bij Tottenham. Hij en Lukaku werkten al twee seizoenen samen bij Inter en bleken toen twee handen op één buik. De samenwerking verliep uitstekend en bezorgde Inter ook een eerste titel in elf jaar, maar daarna liep het fout. Na het veroveren van het kampioenschap kondigde Conte plots zijn vertrek aan en niet veel later liep ook Lukaku voor 115 miljoen euro de deur uit naar Chelsea.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Zie je dat scenario uitkomen?

Meest recent

Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

46
46
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

42
42
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

249
249
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

110
110
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

131
131
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

355
355
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

614
614
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

252
252
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

563
563
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

340
340
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

519
519
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

488
488
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

57
57
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

249
249
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

386
386
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

537
537
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

141
141
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

311
311
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

329
329
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

188
188
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

400
400
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

740
740
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

250
250

Meer sportnieuws