Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

door
Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

Het is tot dusver niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku, want zijn terugkeer naar Internazionale leverde onder meer door blessureleed nog niet het gewenste resultaat op. Daardoor rezen de voorbije weken ook grote twijfels over zijn toekomst, maar vrijdag liet hij wel nog eens zien dat zijn neus voor doelpunten zeker niet verdwenen is met een hattrick in Zweden.


De voorbije weken werd geopperd dat Inter wellicht volgend seizoen niet verder zal gaan met Lukaku, want hij wordt slechts tot het einde van het seizoen gehuurd van Chelsea en de tegenvallende prestaties van dit seizoen zouden hen niet aanzetten om te proberen die dure overeenkomst te verlengen. Er werd al interesse van Bayern München en AS Roma geopperd.

Maar de Italiaanse ex-spits Antonio Cassano weet waar de toekomst van Lukaku zal liggen. "Als Inzaghi (trainer Simone, nvdr) de Champions League niet wint, dan ligt hij buiten. Ik ben ervan overtuigd dat Antonio Conte dan terugkeert bij Inter. Conte tekent voor drie jaar aan 7 à 8 miljoen euro. Inter zal weer van nul moeten beginnen, want Inzaghi heeft het zeer slecht gedaan. Met twee of drie topaanwinsten gaat Conte weer de titel winnen. Door hem zal Lukaku ook blijven, je zal wel zien", verklaarde hij aan Bobo TV.

DROOMHUWELIJK
De weg voor Conte ligt alvast open nadat hij zondagavond ontslagen werd bij Tottenham. Hij en Lukaku werkten al twee seizoenen samen bij Inter en bleken toen twee handen op één buik. De samenwerking verliep uitstekend en bezorgde Inter ook een eerste titel in elf jaar, maar daarna liep het fout. Na het veroveren van het kampioenschap kondigde Conte plots zijn vertrek aan en niet veel later liep ook Lukaku voor 115 miljoen euro de deur uit naar Chelsea.

LEES OOK: 'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Zie je dat scenario uitkomen?

Meest recent

'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

28
28
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

55
55
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

87
87
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

47
47
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

244
244
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

179
179
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

84
84
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

62
62
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

69
69
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

39
39
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

142
142
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

91
91
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

66
66
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

283
283
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

405
405
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

94
94
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

147
147
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

169
169
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

101
101
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

149
149
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

236
236
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

154
154
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

756
756
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

603
603
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

179
179

Meer sportnieuws