Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

door
Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

Het is tot dusver niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku, want zijn terugkeer naar Internazionale leverde onder meer door blessureleed nog niet het gewenste resultaat op. Daardoor rezen de voorbije weken ook grote twijfels over zijn toekomst, maar vrijdag liet hij wel nog eens zien dat zijn neus voor doelpunten zeker niet verdwenen is met een hattrick in Zweden.


De voorbije weken werd geopperd dat Inter wellicht volgend seizoen niet verder zal gaan met Lukaku, want hij wordt slechts tot het einde van het seizoen gehuurd van Chelsea en de tegenvallende prestaties van dit seizoen zouden hen niet aanzetten om te proberen die dure overeenkomst te verlengen. Er werd al interesse van Bayern München en AS Roma geopperd.

Maar de Italiaanse ex-spits Antonio Cassano weet waar de toekomst van Lukaku zal liggen. "Als Inzaghi (trainer Simone, nvdr) de Champions League niet wint, dan ligt hij buiten. Ik ben ervan overtuigd dat Antonio Conte dan terugkeert bij Inter. Conte tekent voor drie jaar aan 7 à 8 miljoen euro. Inter zal weer van nul moeten beginnen, want Inzaghi heeft het zeer slecht gedaan. Met twee of drie topaanwinsten gaat Conte weer de titel winnen. Door hem zal Lukaku ook blijven, je zal wel zien", verklaarde hij aan Bobo TV.

DROOMHUWELIJK
De weg voor Conte ligt alvast open nadat hij zondagavond ontslagen werd bij Tottenham. Hij en Lukaku werkten al twee seizoenen samen bij Inter en bleken toen twee handen op één buik. De samenwerking verliep uitstekend en bezorgde Inter ook een eerste titel in elf jaar, maar daarna liep het fout. Na het veroveren van het kampioenschap kondigde Conte plots zijn vertrek aan en niet veel later liep ook Lukaku voor 115 miljoen euro de deur uit naar Chelsea.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Zie je dat scenario uitkomen?

Meest recent

'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

31
31
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

10
10
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

91
91
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

127
127
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

82
82
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

143
143
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

416
416
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

148
148
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

22
22
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

412
412
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

154
154
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

379
379
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

57
57
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

271
271
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

73
73
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

279
279
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

269
269
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

573
573
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

379
379
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

459
459
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

317
317
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

168
168

Meer sportnieuws