Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

364 stemmen
Cassano doet straffe voorspelling over toekomst Lukaku

Het is tot dusver niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku, want zijn terugkeer naar Internazionale leverde onder meer door blessureleed nog niet het gewenste resultaat op. Daardoor rezen de voorbije weken ook grote twijfels over zijn toekomst, maar vrijdag liet hij wel nog eens zien dat zijn neus voor doelpunten zeker niet verdwenen is met een hattrick in Zweden.


De voorbije weken werd geopperd dat Inter wellicht volgend seizoen niet verder zal gaan met Lukaku, want hij wordt slechts tot het einde van het seizoen gehuurd van Chelsea en de tegenvallende prestaties van dit seizoen zouden hen niet aanzetten om te proberen die dure overeenkomst te verlengen. Er werd al interesse van Bayern München en AS Roma geopperd.

Maar de Italiaanse ex-spits Antonio Cassano weet waar de toekomst van Lukaku zal liggen. "Als Inzaghi (trainer Simone, nvdr) de Champions League niet wint, dan ligt hij buiten. Ik ben ervan overtuigd dat Antonio Conte dan terugkeert bij Inter. Conte tekent voor drie jaar aan 7 à 8 miljoen euro. Inter zal weer van nul moeten beginnen, want Inzaghi heeft het zeer slecht gedaan. Met twee of drie topaanwinsten gaat Conte weer de titel winnen. Door hem zal Lukaku ook blijven, je zal wel zien", verklaarde hij aan Bobo TV.

DROOMHUWELIJK
De weg voor Conte ligt alvast open nadat hij zondagavond ontslagen werd bij Tottenham. Hij en Lukaku werkten al twee seizoenen samen bij Inter en bleken toen twee handen op één buik. De samenwerking verliep uitstekend en bezorgde Inter ook een eerste titel in elf jaar, maar daarna liep het fout. Na het veroveren van het kampioenschap kondigde Conte plots zijn vertrek aan en niet veel later liep ook Lukaku voor 115 miljoen euro de deur uit naar Chelsea.

LEES OOK: 'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Zie je dat scenario uitkomen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

30
30
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

11
11
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

63
63
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

110
110
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

47
47
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

31
31
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

241
241
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

42
42
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

191
191
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

78
78
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

376
376
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

111
111
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

682
682
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

228
228
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

334
334
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

553
553
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

152
152
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

96
96
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

582
582
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

254
254
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

601
601
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

424
424
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

184
184
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

768
768
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

238
238

Meer sportnieuws