Geraerts gaat met Trofee Raymond Goethals lopen

door
Geraerts gaat met Trofee Raymond Goethals lopen

Karel Geraerts heeft zijn eerste prijs als hoofdcoach beet. De 41-jarige trainer van Union mocht maandag de Trofee Raymond Goethals in ontvangst nemen. Die prijs bekroont de Belgische trainer wiens werk het meest dat van de legendarische ex-trainer van onder meer Anderlecht, de nationale ploeg en Olympique Marseille weerspiegelt en geldt als officieuze bekroning voor de beste Belgische coach.


Geraerts haalde het voor de twee andere genomineerden, Wouter Vrancken en Carl Hoefkens. Hij is op de erelijst de opvolger van Felice Mazzu, wiens assistent hij vorig seizoen nog was bij Union. Na het vertrek van Mazzu naar Anderlecht in de zomer werd Geraerts gepromoveerd en dat bleek een gouden zet. Hij bevestigt niet louter de straffe prestaties van vorig seizoen, maar doet zo mogelijk zelfs nog beter. Ondanks het vertrek van sterkhouders als Undav, Nielsen, Mitoma en Vanzeir is Union aan een geweldig seizoen bezig.

Het is nog steeds volop in de running voor de landstitel, want op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie staat het tweede op drie punten van leider Genk. Daarnaast doet Union het ook uitstekend in Europa. In de Europa League spelen ze binnen enkele weken de kwartfinale tegen Bayer Leverkusen, nadat ze groepswinnaar werden en in de achtste finales ook nog eens afrekenden met Union Berlin.

TALENT
Naast de Trofee Raymond Goethals werd overigens ook nog de Prijs Dominique D'Onofrio uitgereikt voor de beste debutant in de Jupiler Pro League. Daar mocht Genk wel vieren, want Bilal El Khannouss kreeg de trofee. De 18-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door in de Genkse hoofdmacht en haalde met Marokko zelfs de halve finales van het WK.

LEES OOK: Mazzu officieel terug in JPL: OHL legt keuze uit

Is Geraerts een verdiende winnaar?

Meest recent

Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

70
70
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

10
10
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

104
104
Van Gucht vliegt uit de bocht: 'Rechtbank vernietigend'

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

96
96
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

47
47
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

173
173
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

182
182
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

47
47
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

129
129
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

101
101
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

139
139
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

852
852
Besnik Hasi snoeihard voor één Anderlecht-speler

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi ...

207
207
Union komt met geweldig nieuws én flinke waarschuwing

Union blijft maar verbazen. Het veroverde vorig seizoen de titel, staat dit seizoen na twaalf ...

58
58
'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over het invullen van de spitspositie bij de Rode ...

63
63
Hand overspeeld? 'Club ziet grootmacht afhaken'

Club Brugge realiseerde in de zomer weer de nodige lucratieve uitgaande transfers. Maxim De Cuyper, ...

337
337
Hasi komt met verrassende reactie op keiharde kritiek

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en dat wordt een zeer belangrijke match. Het ...

166
166
Nieuwe kans? Leko speelt open kaart over Vanzeir

AA Gent plaatste zich donderdagavond vlotjes voor de achtste finales van de beker. De Buffalo's ...

130
130
Flinke domper Anderlecht: titularis weken out

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en voor die wedstrijd staat er alweer heel wat ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Strijd tussen Club en Anderlecht, vertrekkers in de maak'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
Lammens in shock bij Man Utd: “Nog nooit meegemaakt”

Senne Lammens maakte afgelopen zomer op de valreep de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester ...

155
155
Lokeren mee in woelige storm: spijt van Nainggolan?

Radja Nainggolan kende een illustere carrière bij clubs als Internazionale, AS Roma en ...

83
83
Messi zat bijna bij Ronaldo: “Hij werd resoluut afgewezen”

De rivalenstrijd tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld de geschiedenisboeken ...

45
45
‘Anderlecht-beleid zwaar onder druk: Renard de dupe’

RSC Anderlecht zit weer in de penarie. De supporters waren niet tevreden over de prestatie in de ...

296
296
Westerlo-voorzitter maakt eigen spelers compleet af

Er was één grote verrassing in de Croky Cup: tweedeklasser Beerschot won in eigen huis ...

106
106

Meer sportnieuws