'Toptransfer in de maak voor Onana'

1311 stemmen
'Toptransfer in de maak voor Onana'

Dinsdagavond wacht de Rode Duivels een eerste grote test in het nieuwe tijdperk onder Domenico Tedesco met een oefenwedstrijd in en tegen Duitsland. Voor een aantal spelers wordt het een mooie kans om zich tegen een topland te bewijzen en dat zal ongetwijfeld ook door een aantal topclubs met grote aandacht gevolgd hebben. Een aantal jonge Belgische spelers zijn immers gegeerd.


Zo blijft bijvoorbeeld Amadou Onana hoge ogen gooien. De 21-jarige middenvelder doet het goed in zijn eerste jaar in de Premier League, ondanks dat Everton een zeer lastig seizoen beleeft en voor het behoud strijdt. Dat zorgde ervoor dat er in januari al de nodige interesse was, want zowel Chelsea als Arsenal informeerden toen. Onana verkoos echter minstens het seizoen bij Everton uit te doen.

Maar de interesse is niet van de baan, want TEAMtalk verzekert dat de twee Londense grootmachten aan de komst van Onana blijven denken. Kanttekening daarbij is dat hij noch bij Chelsea, noch bij Arsenal de enige naam op het lijstje is. Beide clubs werden de voorbije weken ook al gelinkt aan Roméo Lavia, terwijl Arsenal ook zou blijven azen op Moises Caicedo (Brighton).

De carrière van Onana blijft wel in een rotvaart doordenderen. Hij maakte pas 2,5 jaar geleden zijn profdebuut bij Hamburg in de Duitse tweede klasse, waar Lille hem na één seizoen al kwam wegplukken. Vorige zomer had Everton na één seizoen Ligue 1 ook al genoeg gezien om maar liefst 35 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst.

LEES OOK: Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Zal Onana komende zomer een nieuwe toptransfer maken?

Meest recent

'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

41
41
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

29
29
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

11
11
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

75
75
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

310
310
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

102
102
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

40
40
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

232
232
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

171
171
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

103
103
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

150
150
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

400
400
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

61
61
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

442
442
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

114
114
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

313
313
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

182
182
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

452
452
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

494
494
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

483
483
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

110
110
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

592
592
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

210
210
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

60
60

Meer sportnieuws