'Extra vraagteken bij Rode Duivels voor Duitsland'

door
'Extra vraagteken bij Rode Duivels voor Duitsland'

De Rode Duivels begonnen vrijdag al uitstekend aan hun kwalificatiecampagne voor EURO 2024 met een 0-3-zege in Zweden, waarmee Domenico Tedesco een geslaagde vuurdoop als bondscoach beleefde. Dinsdagavond volgt echter een grotere test voor de vernieuwde Duivels, want dan spelen ze in Keulen vriendschappelijk tegen Duitsland.


Maandagmiddag trainde de Belgische ploeg nog een laatste keer in het nationaal trainingscentrum in Tubeke voor de afreis naar Duitsland. Daarbij kon Tedesco rekenen op 22 spelers, wat betekent dat er na het afhaken van Thibaut Courtois nog een tweede speler afwezig bleef. Het Laatste Nieuws stelde vast dat Dennis Praet niet met de groep meetrainde.

De middenvelder van Leicester City volgde binnen een individueel programma en dat betekent dus dat er toch een vraagteken achter zijn naam staat voor Duitsland. De kans lijkt wel klein dat Praet aan de aftrap gestaan zou hebben. In Zweden koos Tedesco nog voor Onana en De Bruyne centraal op het middenveld, terwijl hij ook nog Orel Mangala en Roméo Lavia achter de hand heeft.

EXPERIMENTEREN
Het wordt uitkijken of Tedesco in Duitsland zal experimenteren of dat hij zal vasthouden aan de ploeg die het goed deed in Zweden. Vele supporters zouden in ieder geval wel graag Lavia aan het werk zien, terwijl ook de veelbelovende prestaties van Lukebakio en Bakayoko naar meer smaken. Daarnaast azen spelers als Sebastiaan Bornauw - in het stadion van zijn ex-club - op een basisplaats.

LEES OOK: Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Tedesco moet in Duitsland...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

46
46
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

15
15
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

94
94
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

13
13
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

27
27
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

164
164
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

131
131
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

84
84
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

143
143
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

207
207
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

124
124
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

166
166
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

274
274
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

201
201
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

524
524
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

237
237
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

328
328
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

304
304
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

339
339
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

163
163
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

225
225
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

151
151
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

186
186
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

89
89

Meer sportnieuws