'Extra vraagteken bij Rode Duivels voor Duitsland'

door
'Extra vraagteken bij Rode Duivels voor Duitsland'

De Rode Duivels begonnen vrijdag al uitstekend aan hun kwalificatiecampagne voor EURO 2024 met een 0-3-zege in Zweden, waarmee Domenico Tedesco een geslaagde vuurdoop als bondscoach beleefde. Dinsdagavond volgt echter een grotere test voor de vernieuwde Duivels, want dan spelen ze in Keulen vriendschappelijk tegen Duitsland.


Maandagmiddag trainde de Belgische ploeg nog een laatste keer in het nationaal trainingscentrum in Tubeke voor de afreis naar Duitsland. Daarbij kon Tedesco rekenen op 22 spelers, wat betekent dat er na het afhaken van Thibaut Courtois nog een tweede speler afwezig bleef. Het Laatste Nieuws stelde vast dat Dennis Praet niet met de groep meetrainde.

De middenvelder van Leicester City volgde binnen een individueel programma en dat betekent dus dat er toch een vraagteken achter zijn naam staat voor Duitsland. De kans lijkt wel klein dat Praet aan de aftrap gestaan zou hebben. In Zweden koos Tedesco nog voor Onana en De Bruyne centraal op het middenveld, terwijl hij ook nog Orel Mangala en Roméo Lavia achter de hand heeft.

EXPERIMENTEREN
Het wordt uitkijken of Tedesco in Duitsland zal experimenteren of dat hij zal vasthouden aan de ploeg die het goed deed in Zweden. Vele supporters zouden in ieder geval wel graag Lavia aan het werk zien, terwijl ook de veelbelovende prestaties van Lukebakio en Bakayoko naar meer smaken. Daarnaast azen spelers als Sebastiaan Bornauw - in het stadion van zijn ex-club - op een basisplaats.

LEES OOK: Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Tedesco moet in Duitsland...

Meest recent

STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

3
3
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

9
9
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

120
120
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

108
108
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

100
100
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

93
93
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

76
76
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

17
17
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

42
42
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

82
82
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

238
238
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

118
118
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

380
380
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

147
147
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

365
365
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

121
121
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

229
229
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

126
126
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

551
551
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

175
175
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

264
264
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

203
203
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

393
393
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

358
358

Meer sportnieuws