'Extra vraagteken bij Rode Duivels voor Duitsland'

door
'Extra vraagteken bij Rode Duivels voor Duitsland'

De Rode Duivels begonnen vrijdag al uitstekend aan hun kwalificatiecampagne voor EURO 2024 met een 0-3-zege in Zweden, waarmee Domenico Tedesco een geslaagde vuurdoop als bondscoach beleefde. Dinsdagavond volgt echter een grotere test voor de vernieuwde Duivels, want dan spelen ze in Keulen vriendschappelijk tegen Duitsland.


Maandagmiddag trainde de Belgische ploeg nog een laatste keer in het nationaal trainingscentrum in Tubeke voor de afreis naar Duitsland. Daarbij kon Tedesco rekenen op 22 spelers, wat betekent dat er na het afhaken van Thibaut Courtois nog een tweede speler afwezig bleef. Het Laatste Nieuws stelde vast dat Dennis Praet niet met de groep meetrainde.

De middenvelder van Leicester City volgde binnen een individueel programma en dat betekent dus dat er toch een vraagteken achter zijn naam staat voor Duitsland. De kans lijkt wel klein dat Praet aan de aftrap gestaan zou hebben. In Zweden koos Tedesco nog voor Onana en De Bruyne centraal op het middenveld, terwijl hij ook nog Orel Mangala en Roméo Lavia achter de hand heeft.

EXPERIMENTEREN
Het wordt uitkijken of Tedesco in Duitsland zal experimenteren of dat hij zal vasthouden aan de ploeg die het goed deed in Zweden. Vele supporters zouden in ieder geval wel graag Lavia aan het werk zien, terwijl ook de veelbelovende prestaties van Lukebakio en Bakayoko naar meer smaken. Daarnaast azen spelers als Sebastiaan Bornauw - in het stadion van zijn ex-club - op een basisplaats.

LEES OOK: Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Tedesco moet in Duitsland...

Meest recent

Fink vloekt: ziekenboeg KRC Genk breidt verder uit

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

0
0
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

99
99
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

77
77
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

196
196
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

40
40
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

129
129
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

315
315
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

116
116
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

200
200
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

101
101
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

149
149
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

76
76
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

770
770
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

89
89
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

222
222
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

331
331
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

326
326
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

244
244
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

242
242
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

273
273
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

469
469
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

563
563
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

90
90
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

303
303

Meer sportnieuws