Portugal en Italië rekenen vlot af met voetbaldwergen

137
Portugal en Italië rekenen vlot af met voetbaldwergen

Portugal heeft ook in zijn tweede kwalificatiewedstrijd voor het EK geen steek laten vallen. Na Liechtenstein kreeg het met Luxemburg opnieuw een voetbaldwerg voorgeschoteld en dat bleek geen probleem voor de troepen van Roberto Martinez, die zes keer scoorden. Europees kampioen Italië herstelde zich dan weer van zijn valse start met een simpele zege in Malta.


Martinez had in de openingsmatch al Cristiano Ronaldo in ere hersteld als titularis en bracht de 38-jarige vedette ook nu weer aan de aftrap. Hij bedankte door al na negen minuten de score te openen en zo het pad te effenen voor een ruime zege. Na nog geen 20 minuten stond het al 3-0, nadat ook João Felix en Bernardo Silva nog een doelpuntje meepikten.

Ronaldo maakte rond het halfuur nog zijn tweede, waarna Portugal een tijdlang gas terug nam. In het slotkwartier lapten ze er echter nog twee goals bij. Otavio zorgde voor forfaitcijfers en Rafael Leão miste eerst nog een strafschop, maar zorgde er enkele minuten later voor dat Union-doelman Moris zich alsnog een zesde keer moest omdraaien.

ARGENTIJN DOET HET
Italië begon zijn campagne met een pijnlijke nederlaag tegen Engeland, maar ging nu dus wel winnen in Malta. Na een kwartier spelen was het Mateo Retegui die de score opende, waardoor de in Argentinië spelende spits meteen goed was voor zijn tweede goal in twee interlands. Even later zorgde een own-goal van Guillaumier voor 0-2, maar daarna lieten de Italianen na om de score nog verder uit te diepen.

LEES OOK: Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Zal Ronaldo ook tegen de toplanden nog belangrijk kunnen zijn?

Meest recent

Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

3
3
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

17
17
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

84
84
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

17
17
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

25
25
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

45
45
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

68
68
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

10
10
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

47
47
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

306
306
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

151
151
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

172
172
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

73
73
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

124
124
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

85
85
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

66
66
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

133
133
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

291
291
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

209
209
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

129
129
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

480
480
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

165
165

Meer sportnieuws