Portugal en Italië rekenen vlot af met voetbaldwergen

door
Portugal en Italië rekenen vlot af met voetbaldwergen

Portugal heeft ook in zijn tweede kwalificatiewedstrijd voor het EK geen steek laten vallen. Na Liechtenstein kreeg het met Luxemburg opnieuw een voetbaldwerg voorgeschoteld en dat bleek geen probleem voor de troepen van Roberto Martinez, die zes keer scoorden. Europees kampioen Italië herstelde zich dan weer van zijn valse start met een simpele zege in Malta.


Martinez had in de openingsmatch al Cristiano Ronaldo in ere hersteld als titularis en bracht de 38-jarige vedette ook nu weer aan de aftrap. Hij bedankte door al na negen minuten de score te openen en zo het pad te effenen voor een ruime zege. Na nog geen 20 minuten stond het al 3-0, nadat ook João Felix en Bernardo Silva nog een doelpuntje meepikten.

Ronaldo maakte rond het halfuur nog zijn tweede, waarna Portugal een tijdlang gas terug nam. In het slotkwartier lapten ze er echter nog twee goals bij. Otavio zorgde voor forfaitcijfers en Rafael Leão miste eerst nog een strafschop, maar zorgde er enkele minuten later voor dat Union-doelman Moris zich alsnog een zesde keer moest omdraaien.

ARGENTIJN DOET HET
Italië begon zijn campagne met een pijnlijke nederlaag tegen Engeland, maar ging nu dus wel winnen in Malta. Na een kwartier spelen was het Mateo Retegui die de score opende, waardoor de in Argentinië spelende spits meteen goed was voor zijn tweede goal in twee interlands. Even later zorgde een own-goal van Guillaumier voor 0-2, maar daarna lieten de Italianen na om de score nog verder uit te diepen.

LEES OOK: Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Zal Ronaldo ook tegen de toplanden nog belangrijk kunnen zijn?

Meest recent

Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

5
5
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

18
18
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

15
15
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

71
71
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

72
72
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

94
94
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

183
183
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

57
57
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

174
174
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

417
417
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

213
213
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

150
150
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

303
303
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

86
86
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

251
251
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

97
97
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

794
794
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

96
96
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

110
110
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

93
93
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

514
514
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

290
290
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

452
452

Meer sportnieuws