Portugal en Italië rekenen vlot af met voetbaldwergen

137
Portugal en Italië rekenen vlot af met voetbaldwergen

Portugal heeft ook in zijn tweede kwalificatiewedstrijd voor het EK geen steek laten vallen. Na Liechtenstein kreeg het met Luxemburg opnieuw een voetbaldwerg voorgeschoteld en dat bleek geen probleem voor de troepen van Roberto Martinez, die zes keer scoorden. Europees kampioen Italië herstelde zich dan weer van zijn valse start met een simpele zege in Malta.


Martinez had in de openingsmatch al Cristiano Ronaldo in ere hersteld als titularis en bracht de 38-jarige vedette ook nu weer aan de aftrap. Hij bedankte door al na negen minuten de score te openen en zo het pad te effenen voor een ruime zege. Na nog geen 20 minuten stond het al 3-0, nadat ook João Felix en Bernardo Silva nog een doelpuntje meepikten.

Ronaldo maakte rond het halfuur nog zijn tweede, waarna Portugal een tijdlang gas terug nam. In het slotkwartier lapten ze er echter nog twee goals bij. Otavio zorgde voor forfaitcijfers en Rafael Leão miste eerst nog een strafschop, maar zorgde er enkele minuten later voor dat Union-doelman Moris zich alsnog een zesde keer moest omdraaien.

ARGENTIJN DOET HET
Italië begon zijn campagne met een pijnlijke nederlaag tegen Engeland, maar ging nu dus wel winnen in Malta. Na een kwartier spelen was het Mateo Retegui die de score opende, waardoor de in Argentinië spelende spits meteen goed was voor zijn tweede goal in twee interlands. Even later zorgde een own-goal van Guillaumier voor 0-2, maar daarna lieten de Italianen na om de score nog verder uit te diepen.

LEES OOK: Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Zal Ronaldo ook tegen de toplanden nog belangrijk kunnen zijn?

Meest recent

Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

14
14
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

4
4
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

13
13
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

79
79
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

25
25
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

57
57
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

243
243
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

386
386
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

113
113
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

273
273
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

137
137
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

115
115
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

491
491
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

575
575
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

786
786
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

78
78
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

659
659
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1140
1140
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

168
168

Meer sportnieuws